[TORUŃ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[TORUŃ]

przez kuracjusz 19 sty 2007, 11:08
Witam! Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego psychiatrę w Toruniu? Bliska mi osoba ma poważny problem z depresją,a nie chce iść do lekarza bo boi się że trafi na kogoś beznadziejnego i całkiwicie zniechęci sie do leczenia. Może dobry lekarz potrafilby ją przekonać, że tylko leczenie może jej teraz pomóc.

przez kuracjusz 28 lut 2007, 12:46
Dzięki wielkie ! Twoja rada przyszla w sama pore i pierwsza wizyta juz zaliczona :)

psychoterapeuta w Toruniu

przez koles 09 kwi 2007, 23:46
czesc
zna ktos jakiegos psychoterapeute w Toruniu, Bydgoszczy lub ogolnie wojewodztwie kujawsko-pomorskim?

Biore leki, ale nie moge znalezc zadnego psychoterapeuty.
Pozdrawiam
Koles.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Szukam dobrego psychologa: Inowrocław, Ciechocinek, ew.Toruń

przez Iska_bj 14 paź 2007, 13:46
Szukam psychologa, tak naprawdę nie wiem od czego zacząć. Obawiam się,że jak nie pójdę, to pewnego dnia mnie tam zaniosą, bo coraz częściej zdarza mi się nie wstawać z łóźka. Bo po co? I jeszcze te sprawy związane z nerwicą.
Wracając do tematu: Ciechocinek, inowrocław, może włocławek czy toruń. To moje tereny. Bardzo proszę radę.
...i nie możesz żyć, nie potrafisz umrzeć...

Psycholog Toruń

przez przemiana1 28 maja 2008, 21:47
Barbara Krzemińska, psycholog, Toruń

FORMY POMOCY
Konsultacje – jedno lub dwa spotkania wstępne, pozwalające określić naturę problemu i zaproponować najbardziej odpowiednią formę terapii;
Interwencja psychoterapeutyczna – doraźna pomoc w określeniu aktualnego problemu i wyborze najlepszego w danej sytuacji rozwiązania;
Psychoterapia indywidualna – forma terapii skoncentrowanej na poszukiwaniu mocnych stron klienta, odkrywaniu jego potencjału oraz wypróbowywaniu nowych, bardziej skutecznych sposobów radzenia sobie z nowymi sytuacjami.

ZAKRESY POMOCY
młodzież i dorośli, trudności wychowawcze, nerwice, depresje, lęki, fobie, napady paniki, problemy osobowościowe, kryzysy, psychoterapia osób chorych onkologicznie, terapia Dorosłych Dzieci Alkoholików.

METODY PRACY
W swojej pracy koncentruję się na wydobywaniu i wzmacnianiu zasobów i mocnych stron osoby w taki sposób, by miała ona do nich lepszy i szybszy dostęp.

Zapraszam do mojego gabinetu:
Toruń, ul. Popiela 3b m. 52
po wcześniejszym umówieniu się przez telefon 0 – 608 498 823
lub e-mail: januk8@poczta.onet.pl
www.psychoterapia.sos.pl

psychiatra - kujawsko-pomorskie

przez Iska_bj 11 gru 2008, 19:21
proszę...pomozcie....juz nie mam sily....potrzebuje pomocy,jakichs tabletek,nie mam sily na gadanie,opisywanie problemow....ja chce juz teraz ukojenia!!! to boli....to chyba depresja a moze nie,bo chce z tego wyjsc....pomozcie,gdzie w kuajwsko-pomorskim znajde pomoc?
mogę dojechac do: Toruń, Włocławek,Inowrocław,Ciechocinek....
proszę,bo nie dam rady...

---- EDIT ----

pomozcie....

Re: psychiatra - kujawsko-pomorskie

przez ddoriss5 12 gru 2008, 09:52
Witaj...moge polecić Ci świetną pomoc ...w Lipnie ..p.Agnieszka Mączka-Banasik..świetny terapeuta ...koniecznie musisz skorzytac z pomocy....pozdrawiam!!będzie ok'y..

---- EDIT ----

Iska_bj napisał(a):proszę...pomozcie....juz nie mam sily....potrzebuje pomocy,jakichs tabletek,nie mam sily na gadanie,opisywanie problemow....ja chce juz teraz ukojenia!!! to boli....to chyba depresja a moze nie,bo chce z tego wyjsc....pomozcie,gdzie w kuajwsko-pomorskim znajde pomoc?
mogę dojechac do: Toruń, Włocławek,Inowrocław,Ciechocinek....
proszę,bo nie dam rady...

---- EDIT ----

pomozcie....

c.d..Lipno kujawsko -pomorskie...skorzystaj polecam jeszcze raz..ja korzystam z jej terapi a właściwie to mój mąż....wcoraj włanie wróciłam...ja korzystam z gabinetu..znajdującego sie w Płocku..ponieważ tu też pomaga pacjentom....polecam...

Re: psychiatra - kujawsko-pomorskie

przez Iska_bj 12 gru 2008, 16:19
dziękuję! masz jakis numer do tego osrodka? bardzo bys mi pomogla. jak ode mnie to troche daleko,ale ja naprawde chce,zeby bylo lepiej. Dziekuje Ci bardzo!!!!!

Re: Szukam dobrego psychologa: Inowrocław, Ciechocinek, ew.Toruń

przez przemiana1 03 sty 2009, 17:28
Barbara Krzemińska, psycholog Toruń

FORMY POMOCY
Konsultacje – jedno lub dwa spotkania wstępne, pozwalające określić naturę problemu i zaproponować najbardziej odpowiednią formę terapii;
Interwencja psychoterapeutyczna – doraźna pomoc w określeniu aktualnego problemu i wyborze najlepszego w danej sytuacji rozwiązania;
Psychoterapia indywidualna – forma terapii skoncentrowanej na poszukiwaniu mocnych stron klienta, odkrywaniu jego potencjału oraz wypróbowywaniu nowych, bardziej skutecznych sposobów radzenia sobie z nowymi sytuacjami.

ZAKRESY POMOCYmłodzież i dorośli, trudności wychowawcze, nerwice, depresje, lęki, fobie, napady paniki, problemy osobowościowe, kryzysy, psychoterapia osób chorych onkologicznie, terapia DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików).
METODY PRACY: W swojej pracy koncentruję się na wydobywaniu i wzmacnianiu zasobów i mocnych stron osoby w taki sposób, by miała ona do nich lepszy i szybszy dostęp.

Zapraszam do mojego gabinetu:

Toruń, ul. Popiela 3b m. 52
po wcześniejszym umówieniu się przez telefon 0 – 608 498 823
lub e-mail: januk8@poczta.onet.pl

http://www.psychoterapia.sos.pl

Re: Toruń

przez Przem 24 lut 2010, 19:07
Witam wszystkich potrzebujących :D Polecam bardzo Panią Monikę Trzcińską, psychologa. Jeśli ktoś ma problemy z nerwicą lub depresją to jest właściwy adres. Dla ułatwienia wpisuję stronę Centrum Psychologicznego, którego jest właścicielką, oczywiście w Toruniu. Pomaga na 100%, każdemu polecam! Strona http://www.centrum-psychologiczne.com

Re: Szukam dobrego psychologa: Inowrocław, Ciechocinek, ew.Toruń

przez Monika Trzcińska 25 lut 2010, 22:04
CENTRUM PSYCHOLOGICZNE TM oferuje pomoc dla:
dorosłych
dzieci i młodzieży

Oferta:
diagnoza
poradnictwo psychologiczne
poradnictwo seksuologiczne
poradnictwo wychowawcze
pomoc psychologiczna Online
terapia indywidualna, terapia par
diagnoza neuropsychologiczna (zaburzenia pamięci)
diagnoza osobowości
diagnoza intelektu
treningi efektywnej nauki dla młodzieży i studentów

Najczęściej zgłaszane trudności, jakimi się zajmujemy:
- depresja
- nerwica
- trudności ze stresem
- trudności w komunikacji w związkach
- trudności wychowawcze

Specjaliści:
* mgr Monika Trzcińska , psycholog, superwizor doradcy Online, specjalista w poradnictwie seksuologicznym
* mgr Joanna Świercz - Kalwas, psycholog dzieci i młodzieży

Adres: ul. Grudziądzka 46/48, Toruń
Kontakt: 504 188 263
http://www.centrum-psychologiczne.com

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH POTRZEBUJĄCYCH POMOCY!!!

Nabór do grupy terapeutycznej "Pokonaj Lęk"

przez POKONAJ LĘK 21 paź 2010, 11:18
Nabór do Grupy Terapeutycznej „Pokonaj Lęk”
oferta dla osób doświadczających różnorodnych zaburzeń nerwicowych
 Jeśli doświadczasz:
- stanów lękowych,
- napadów paniki,
- myśli i czynności natrętnych,
- zaburzeń snu,
- dolegliwości zdrowotnych o podłożu psychologicznym,
 Jeśli przerasta Cię stres związany z pracą lub życiem prywatnym,
 Jeśli bardziej niż inni boisz się pewnych przedmiotów, zwierząt czy zjawisk
 Jeśli przebywanie wśród ludzi wywołuje u Ciebie nadmierny niepokój

dołącz do grupy terapeutycznej, gdzie poznasz ludzi z podobnymi problemami. Tu w bezpiecznych warunkach otrzymasz wsparcie od profesjonalistów. Poznasz przyczyny swojego dyskomfortu, nauczysz się radzić sobie z doświadczanym lękiem. Znów zapanujesz nad swoim życiem!

Uczestnikom grupy proponujemy:
mini wykłady psychologiczne, terapię grupową, trening relaksacyjny

Zajęcia poprowadzą: mgr Ewa Wróblewska i mgr Barbara Korpal
Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Remedis Pro ul. Piastowska 1, Toruń (3 p.)
Zajęcia odbywają się w środy od 17-19:15. Cena: 200 zł miesięcznie
Przy naborze do grupy jedno spotkanie diagnostyczne, cena:70 zł
Zgłoszenia przyjmujemy pod numerami: 605105156 /691399709
albo w rejestracji Ośrodka 56-477-50-11, lub mailowo: pokonaj-lek@remedis.pl[/color]* Zajęcia pod systematyczną superwizją superwizora PTP: mgr W. Talara
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Sortuj wg