szukam psychiatry

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

szukam psychiatry

przez KEPTN' 21 cze 2016, 14:01
Poleci ktoś jakiegoś dobrego psychiatrę? Mieszkam w Pszczynie, więc chodzi mi o kogoś z Katowic, Oświęcimia, Bielska-Białej, tak żeby było w miarę rozsądnie też z tym dojazdem :D Z góry dzięki za odpowiedź

szukam psychiatry

przez Ricah 21 cze 2016, 15:02
Do tej pory spotkalem doktora Jerzego Jędrusiaka, ktory pracuje przy Opolskiej w Gliwicach (troche dalej niz bys chcial, ale z Katowic to jeden bus/pociag). Nie do konca jestem przekonany wzgledem jego kompetencji psychiatrycznych (bo nie bylem w stanie ich sprawdzic), ale przedstawiajac mu problem (zmyslony, ale by uzyskac konkretny lek, ktory moglby pomoc w moim faktycznym problemie...) dal mi alternatywe, ktora sam bym pochwalil jako zainteresowany tematem psychiatrii.
Spokojny, mily facet. Nie wzdryga sie przed dodatkowymi badaniami (od kilku lat chodze do endokrynologa i zawsze tylko TSH dostawalem, a tu od tego pana od tak z niczego jeszcze TF3 i TF4). Dokladnie tlumaczy co i jak. Na tyle na ile bylem w stanie go sprawdzic, to moge go polecic. Terminy to okolo miesiac (tak bylo jak dzwonilem gdzies na poczatku maja).
Agomelatyna 25mg
some shit

szukam psychiatry

przez KEPTN' 21 cze 2016, 23:30
Ok, dzięki wielkie za wyrażenie swojej opinii ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

szukam psychiatry

przez bedzielepiej 22 cze 2016, 00:20
Ricah napisał(a):dal mi alternatywe, ktora sam bym pochwalil jako zainteresowany tematem psychiatrii.

Skoro sam profesor Ricah pochwalił lekarzyka... 8)

Sortuj wg