szukam psychiatry

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

szukam psychiatry

przez KEPTN' 21 cze 2016, 14:01
Poleci ktoś jakiegoś dobrego psychiatrę? Mieszkam w Pszczynie, więc chodzi mi o kogoś z Katowic, Oświęcimia, Bielska-Białej, tak żeby było w miarę rozsądnie też z tym dojazdem :D Z góry dzięki za odpowiedź

szukam psychiatry

przez Ricah 21 cze 2016, 15:02
Do tej pory spotkalem doktora Jerzego Jędrusiaka, ktory pracuje przy Opolskiej w Gliwicach (troche dalej niz bys chcial, ale z Katowic to jeden bus/pociag). Nie do konca jestem przekonany wzgledem jego kompetencji psychiatrycznych (bo nie bylem w stanie ich sprawdzic), ale przedstawiajac mu problem (zmyslony, ale by uzyskac konkretny lek, ktory moglby pomoc w moim faktycznym problemie...) dal mi alternatywe, ktora sam bym pochwalil jako zainteresowany tematem psychiatrii.
Spokojny, mily facet. Nie wzdryga sie przed dodatkowymi badaniami (od kilku lat chodze do endokrynologa i zawsze tylko TSH dostawalem, a tu od tego pana od tak z niczego jeszcze TF3 i TF4). Dokladnie tlumaczy co i jak. Na tyle na ile bylem w stanie go sprawdzic, to moge go polecic. Terminy to okolo miesiac (tak bylo jak dzwonilem gdzies na poczatku maja).
Donepezil 5mg
Hupercyna A 400mcg
Selegilina 10mg
Cilostazol 100mg
Trazodon 75mg
Pregabalina doraźnie

szukam psychiatry

przez KEPTN' 21 cze 2016, 23:30
Ok, dzięki wielkie za wyrażenie swojej opinii ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

szukam psychiatry

przez bedzielepiej 22 cze 2016, 00:20
Ricah napisał(a):dal mi alternatywe, ktora sam bym pochwalil jako zainteresowany tematem psychiatrii.

Skoro sam profesor Ricah pochwalił lekarzyka... 8)

Sortuj wg