[BYDGOSZCZ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Bydgoszcz

przez Monar 20 lip 2013, 20:33
podepnę się. szukam jakichś terapii na nfz w Bydgoszczy :) proszę o podanie jakichś kontaktów, stron...
oczywiście sama zaczynam też szukać, ale jakakolwiek pomoc od Was liczy się i jest cenna - tym bardziej jeśli skorzystaliście z danej terapii i ją polecacie :)

Bydgoszcz

przez L.E. 08 sie 2013, 16:15
Monar, na NFZ byłam tylko w poradni akademickiej.
Poza tym jest na Kurpińskiego i na Sułkowskiego, ale w życiu na oczy nie widziałam tych przybytków, więc nic więcej nie mogę powiedzieć :?

(Wróć, byłam na Kurpińskiego i trafiłam na niemiłą panią doktor, ale może ona jedna taka tam była)
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

[Bydgoszcz]

przez ewika93 15 gru 2013, 18:54
Poszukuję psychoterapii grupowej w Bydgoszczy lub okolicach (mieszkam niedaleko Bydgoszczy), ktoś byłby w stanie pomóc?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Bydgoszcz]

przez agaton88 17 gru 2013, 20:35
Kiedyś, kilka dobrych lat remu, odbycie takiej psychoterapii było możliwe w Centrum Gizińscy na dziennym oddziale psychiatrycznym ale czy nadal to funkcjonuje, nie wiem :) Byłam w jednej z grup, poza terapią grupową były również konsultacje indywidualne, co bardzo mi pomogło:)

Psycholog, Psychoterapeuta w Bydgoszczy

przez beatagolebiowska 28 sty 2014, 17:04
Psychoterapeuta Beata Gołębiowska zaprasza do wizyty wszystkich tych, którzy odczuwają liczne zmiany nastroju, bezradność, smutek oraz żal. Fachowa psychoterapia skierowana jest do ludzi, które odczuwają bezradność, nie radzą sobie w relacjach z innymi osobami, nie wierzą w siebie, dostrzegają problemy w związku.

Oferta gabinetu psychologicznego skierowana jest ponadto do osób, które nierzadko doświadczają gniewu oraz złości, które czują się źle.

Psychoterapeuta Beata Gołębiowska
ul. Żniwna 8
85-355 Bydgoszcz
Tel: 600 827 787
http://www.beata-golebiowska.pl

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy psychologicznej - Bydgoszcz!

Psycholog, Psychoterapeuta w Bydgoszczy

przez Candy14 28 sty 2014, 17:45
A ja mam namiar na dobra psychoterapia w bydzi na NFZ ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Bydgoszcz

przez Maggda92 02 mar 2014, 21:30
L.E. napisał(a):Monar, na NFZ byłam tylko w poradni akademickiej.
Poza tym jest na Kurpińskiego i na Sułkowskiego, ale w życiu na oczy nie widziałam tych przybytków, więc nic więcej nie mogę powiedzieć :?

(Wróć, byłam na Kurpińskiego i trafiłam na niemiłą panią doktor, ale może ona jedna taka tam była)

A na kogo trafiłaś? mam doświadczenia z Kurpińskiego byłam na dziennym oddziale tam.
Maggda92

[Bydgoszcz]

przez pawellogrd 04 mar 2014, 00:48
Ja po raz kolejny zapytam o dobrego psychoterapeutę, konkretniej to w nurcie poznawczo-behawioralnym, obojętne czy prywatnie, czy na NFZ, choć ważne, aby wizyta mogła być wkrótce, a nie za pół roku, więc pewnie NFZ odpadnie. Terapia ma być dla osoby, która w terapeutów zwątpiła już, więc istotne jest, aby był to ktoś dobry.

[Bydgoszcz]

przez Maggda92 04 mar 2014, 19:26
pawellogrd napisał(a):Ja po raz kolejny zapytam o dobrego psychoterapeutę, konkretniej to w nurcie poznawczo-behawioralnym, obojętne czy prywatnie, czy na NFZ, choć ważne, aby wizyta mogła być wkrótce, a nie za pół roku, więc pewnie NFZ odpadnie. Terapia ma być dla osoby, która w terapeutów zwątpiła już, więc istotne jest, aby był to ktoś dobry.

a to jest osoba pełnoletnia?
Maggda92

[Bydgoszcz]

przez pawellogrd 07 mar 2014, 02:35
Tak, pełnoletnia

[BYDGOSZCZ]

przez Maggda92 23 mar 2014, 17:37
pawellogrd Ciężko doradzić bo dla kogoś może być terapeuta ok a druga osoba odbierze zupełnie inaczej, mogę polecić psychiatrę, który mi się wydaje dobry i może coś zaproponuje ale pywatnie i pierwsza wizyta 150zł
Maggda92

[BYDGOSZCZ]

przez anatom87 07 sie 2015, 17:25
Witam

Dostałem skierowanie na Oddział Nerwic i miałbym do Was pytanie a mianowicie

Czy zna ktoś z Was jakiś dobry Oddział Nerwic w Bydgoszczy lub okolicach ?

Lub ogólnie z Polski jakiś dobry który możecie szczerze polecić ?

Czy macie na ten temat jakieś opinie ?

Pozdrowienia

Sortuj wg