Skocz do zawartości
Nerwica.com

Weltschmertz


duszek851

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam 22 lata i od bardzo dawna meczy mnie bol istnienia. Zupelnie nie mam ochoty na zycie, co noc zasypiam z mysla zeby sie juz nie obudzic :cry: . Moim najgorszym problemem jest to, ze nie moge sie przelamac aby porozmawiac o tym z kims bliskim. Stworzylam wokol siebie gruby mur, przez ktory nie potrafie sie przebic. Moja sytuacja w zyciu nie jest najlepsza i czuje, ze sama sobie z tym nie poradze, jest coraz gorzej, przestalam regularnie uczeszczac na zajecia, a wstanie rano z lozka zaczyna mnie juz przerastac. Czy ktos zna odpowiedz jak wybrnac z labiryntu wlasnych czarnych mysli, jak poradzic sobie z ta przytlaczajaca pustka :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj:)Trafiłaś w 10-tkę:)to najlepsze miejsce gdzie można znalezć odpowiedzi na trapiace Cię pytania i usłyszeć miłe słowa od ludzi którzy czują to samo co Ty.Witaj wiec na Forum duszek851 porozgldąj się,znajdz odpowiedni temat i pisz jak nawiecej o swoich problemach a my postaramy się pomóc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpienia młodego Wertera to jedna z moich ulubionych książek. Tez oddzielam sie grubym murem, nie dopuszczam do siebie. Nie potrafie mowic rodzicom co u mnie poza zdawkowym "dobrze". Ostatnio jednak kupiłam im kwiatki i przyznalam się, ze się ciełam. Sukces. Nie otwieraj sie od razu na ościerz, ale powoli, dawaj pojedyncze sygnaly, mur runie z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum Duszku 851 !

Dobrze że zdecydowałaś się napisać o swoim problemie.

Łatwiej znajdziesz pomoc i poradę.

Na pewno nie ty jedna masz takie problemy w dzisiejszym zagmatwanym świecie.

Pozdrawiam i życzę dużo słońca na dalszej ścieżce życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×