cos o cynamonowej inspiracji ;)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

cos o cynamonowej inspiracji ;)

przez cinnamon_inspiration 07 lut 2007, 22:25
Mam na imie Beata, zreszta pewnie juz zdazyliscie zauwazyc;) Jest to istna ironia losu, bo slowo "beat" w jezyku francuskim, oznacza "szczęśliwy" i "błogosławiony", a moje zycie to raczej przeciwienstwo tego. Mam szczescie w niektorych kwestiach, mam wspanialych przyjaciol, swoja filozofie, ale reszta moze byc okreslona mianem "hujowo" :) Nie chce sie rozpisywac co do moich problemow, bo to arcy-nudne, moze tylko zawre to w paru slowach: nieszczesliwa milosc, rodzice i ambiwalencja... tzn. wiem co jest dobre, ale moje pragnienia sa silniejsze niz rozsadek, slowem, takie rozszczepienie ;) Fizycznie lat mam dziewietnascie, duchowo tysiac piescet dwanascie ;) jakos tak czuje, jakbym sie miala porozsypywac:D to co lubie? jezyki obce. znam angielski i francuski biegle, i ucze sie arabskiego, znam niemiecki ale tylko troszeczke [moja mama jest pol niemka] i kiedys uczylam sie hiszpanskiego. interesuje mnie psychologia, jak zreszta kazda osobe na swiecie chora na cos. i lubie sie przytulac, ale nie mam nikogo do przutulania ;)

dzieki, jak ktos to wszystko rpzeczytal ;)
Becia

przez samotniczka 07 lut 2007, 22:38
Cześć Beato! Miło Cię widzieć, już z opisu widać, że fajna z Ciebie osoba :D
Wow-arabski :) ja z "języków orientalnych" znam rosyjski ale niezbyt biegle. Pozdrawiam!

przez Maypoole 07 lut 2007, 23:59
Cześć Beata :smile:
Uwielbiam to imię i ja cofnęłabym się z nim nawet do łaciny (zboczenie zawodowe ;)) -beatus - szczęśliwy, tak jak już powiedziałaś zresztą :)
Wygląda na to, że musisz wypełniać swoje przeznaczenie - z takim imieniem go nie unikniesz ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kings 08 lut 2007, 00:16
Witaj superandzko masz że znasz tyleeee języków,
ja tylko angielski biegle a franc stare dzieje ale coś tam pamiętam, zaczęłam też hiszpański bo jest bardzo podobny do franc.

Ale arabski, wow, no no
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez shadow_no 08 lut 2007, 00:23
Witam na forum,
czuj się jak u siebie!

Pozdrawiam Serdecznie,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg