Witajcie...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie...

przez salwas 06 sie 2013, 13:54
Cześć, witam wszystkich...
Zarejestrowałem się na tym forum, bo myślę, że tutaj znajdę ludzi, którzy mnie wysłuchają, zrozumieją i może pomogą...
Mam na imię Krzysiek, ostatnie dwa lata spędziłem z dziewczyna z nieleczonym borderline...Bardzo chciałbym porozmawiać z kimś, kto jest w stanie opowiedzieć mi jak wygląda świat z perspektywy chorego, co jest prawdą a co nie...Potrzebuję tego, żeby samemu doprowadzić się do porządku. Przez te dwa lata moja psychika podupadła, poczucie własnej wartości zniknęło, wiara w "miłość" też zniknęła. Pojawiają się za to nerwicowe epizody wywoływane właśnie przez moją byłą partnerkę...
Znajdzie się ktoś chętny do rozmowy? Mam masę pytań...

Pozdrawiam

Witajcie...

przez rotten soul 06 sie 2013, 14:06
salwas,
Witaj Krzysztofie.
Śmiało pytaj, tylko borderów, a nie mnie, bo ja o tym nie mam zielonego pojęcia. Na pewno znajdziesz kogoś chętnego do dyskusji.

Pozdro.
rotten soul

Witajcie...

przez *Monika* 06 sie 2013, 18:18
salwas, Witam Cię serdecznie na forum :D
Borderline Personality Disorder to zaburzenia osobowości, które nieleczone, z czasem pogłębiają się.
Tu na forum jest wątek, w którym m.in. wypowiadały się osoby z w/w zaburzeniem. Możesz przeczytać w wolnych chwilach zaburzenia-osobowo-ci-cz-ii-t26029-14.html
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg