witam wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam wszystkich

przez czarnaroza2 02 kwi 2013, 17:28
witam. dawno mnie tu nie bylo. wzielam sie w garsc ulozylam sobie zycie, mam kochanego chlopaka z ktorym planujemy slub i wogole wszystko niby piekne... myslalam ze najgorsze co mnie spotkalo to BPD dlatego tak bardzo kazdego dnia walczylam by kazdy nastepny dzien byl lepszy, nie poddawalam sie, nawet jak mi cos nie wychodziĺo to próbowaĺam dalej bo wiedzialam ze nie moge przegrac z tá cholerna choroba. przed swietami dowiedzialam sie ze mam PCOS zwalilo mnie to z nog, nagle wszystko sie zmienilo. moj ukochany ma tylko jedno marzenie, chce miec dziecko zreszta ja tez bardzo chce ale dowiedzialam sie ze u mnie choroba byla bardzo pozno wykryta i nie wiadomo czy wogole bede mogla miec dzieci. totalnie mnie to zalamalo, juz nic nie jest takie same, coraz czesciej nic nie robie, tak poprostu, bo mi sie nie chce, od chlopaka sie oddalilam, sa momenty kiedy mam ochote sie pociac, kiedy wszystko mnie przerasta.... tyle pracy by wzbic sie w w gore i jedns chwila by spasc na samo dno...

witam wszystkich

przez Keraj 02 kwi 2013, 20:09
witaj na forum :)

witam wszystkich

przez tahela 03 kwi 2013, 06:32
no hej, moze nie bedzie tak źle, czasem jedna chwila potrafi nam w zyciu rozpieprzyć wszystko
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

witam wszystkich

przez Mybitterlove 03 kwi 2013, 08:03
Tak, to prawda: "Czasem jedna chwila potrafi nam w zyciu rozpieprzyć wszystko" : ) Jednakże są też chwile, które budują tę wiarę w lepsze jutro, lepsze życie na nowo! : ) Są plusy i minusy we wszystkim i zawsze trzeba starać się doszukiwać tych chociaż najmniejszych zalet. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży. "
Nadzieja umiera ostatnia" : )

Trzymaj się.

witam wszystkich

przez luk_beta 03 kwi 2013, 21:26
Witaj.Zgadzam się z poprzednikami jak najbardziej czasami jedna chwila w życiu potrafi zmienić wszystko i sam się o tym przekonałem już nie raz.Życzę ci wszystkiego dobrego.Pozdr.Luk_beta. :smile:

witam wszystkich

przez Morgana 04 kwi 2013, 00:48
Witaj!
Mam nadzieję że wszystko CI się ułoży..
i pamiętaj że jest wiele dzieci potrzebujących miłości (wiem że najważniejsze dla kobiety jest mieć swoje) w domach dziecka. Sama rozważam taką ewentualność w przyszłości, bo przez zdrowotne problemy mogę mieć z tym kłopot.
Poszukaj wsparcia w chłopaku, on też pewnie cierpi. Wtedy gdy znów się zbliżycie, chociaż to da Ci jakąś iskierkę..
Trzymam kciuki! :)

witam wszystkich

przez *Monika* 04 kwi 2013, 00:49
czarnaroza2, Witaj na forum! :smile:
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg