Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam i od razu pytam :)


Solid Snake wanna be

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.Na wstępie życzę dużo zdrowia i pomyślności,także bez szału,ale jest kulturka:).Od razu przejdę do rzeczy.Z problemami psychicznymi borykam się od jakichś 8 lat,a mam lat 24,a więc całkiem długo to już trwa.Na przestrzeni tychże lat pełniłem rolę królika doświadczalnego,ponieważ przypisywano mi wszelakie choroby,których nazw nie chce mi się nawet powtarzać.W związku z tym brałem wiele różnych leków.Były to Psychotropy:m.in Rispolept,seroquel.Szczerze mówiąc nie pamiętam nazw pozostałych "leków",ponieważ,większość z nich stanowiły te,którymi szprycowano mnie w psychiatryku,a podczas drugiego pobytu zmieniano mi je niemal codzienne,więc nie dość,że można się było pogubić to na domiar złego olałem temat.No okey,ale to było już około 3 lata temu,od tamtego czasu,a właściwie od samego początku przerywałem te całe tak zwane"terapie",lecz w końcu po długiej przerwie,gdy praktycznie dotknąłem samego dna,znalazłem w internecie dobrą lekarką,która przypisała mi lekki,dzięki którym w ciągu miesiąca odzyskałem sprawność umysłową.Znów mogłem czytać,dobrze się wysławiać,wdawać się w dyskusje,dzielić się z innymi ludźmi poglądami itp.aż tu nagle znowu wszystko zaczęło się sypać.Reasumując,czuję się otępiony i zmęczony 8 letnią walką o normalne funkcjonowanie,przez co nie mogę się skupić na znalezieniu pracy,ponownym podjęciu nauki(przez moją głowę,nie ukończyłem nawet liceum...),a czemu dzielę się tym z wami?Bo wizyty są po 100zł,a do następnej wizyty zawsze coś zdąży się posypać i zaczynam się bać,że taki los czek mnie do samego końca.Any ideas,brothers and sisters? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zastanowić się nad swoimi nawykami, Pan Bóg wszystko widzi;)

Ledwo odpocząłeś i znowu powróciłeś do tych haniebnych praktyk?

Zamiast wydawać na lekarzy można zainwestować w Chastity belt w wersji dla mężczyzn najlepiej miedziany;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zastanowić się nad swoimi nawykami, Pan Bóg wszystko widzi;)

Ledwo odpocząłeś i znowu powróciłeś do tych haniebnych praktyk?

Zamiast wydawać na lekarzy można zainwestować w Chastity belt w wersji dla mężczyzn najlepiej miedziany;)

Gdzieś Ty się doszukał tych zbereźnych aluzji?Poniosła Cię wyobraźnia,ale dziękuję za odpowiedź.Bywaj zdrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według twojego poglądu to większość ludzi na świecie jest chorych a wiec statystycznie wychodzi,ze chorzy są Ci którzy się nie onanizują, odstają od normy i maja narąbane w głowie na punkcie religii i fałszywej moralności i jakiegoś zniechęcenia do seksu, doradzam terapie u seksuologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×