witam i od razu pytam :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Solid Snake wanna be 21 mar 2013, 18:36
Witam wszystkich serdecznie.Na wstępie życzę dużo zdrowia i pomyślności,także bez szału,ale jest kulturka:).Od razu przejdę do rzeczy.Z problemami psychicznymi borykam się od jakichś 8 lat,a mam lat 24,a więc całkiem długo to już trwa.Na przestrzeni tychże lat pełniłem rolę królika doświadczalnego,ponieważ przypisywano mi wszelakie choroby,których nazw nie chce mi się nawet powtarzać.W związku z tym brałem wiele różnych leków.Były to Psychotropy:m.in Rispolept,seroquel.Szczerze mówiąc nie pamiętam nazw pozostałych "leków",ponieważ,większość z nich stanowiły te,którymi szprycowano mnie w psychiatryku,a podczas drugiego pobytu zmieniano mi je niemal codzienne,więc nie dość,że można się było pogubić to na domiar złego olałem temat.No okey,ale to było już około 3 lata temu,od tamtego czasu,a właściwie od samego początku przerywałem te całe tak zwane"terapie",lecz w końcu po długiej przerwie,gdy praktycznie dotknąłem samego dna,znalazłem w internecie dobrą lekarką,która przypisała mi lekki,dzięki którym w ciągu miesiąca odzyskałem sprawność umysłową.Znów mogłem czytać,dobrze się wysławiać,wdawać się w dyskusje,dzielić się z innymi ludźmi poglądami itp.aż tu nagle znowu wszystko zaczęło się sypać.Reasumując,czuję się otępiony i zmęczony 8 letnią walką o normalne funkcjonowanie,przez co nie mogę się skupić na znalezieniu pracy,ponownym podjęciu nauki(przez moją głowę,nie ukończyłem nawet liceum...),a czemu dzielę się tym z wami?Bo wizyty są po 100zł,a do następnej wizyty zawsze coś zdąży się posypać i zaczynam się bać,że taki los czek mnie do samego końca.Any ideas,brothers and sisters? ;)

przez marek23 21 mar 2013, 21:48
Proponuję zastanowić się nad swoimi nawykami, Pan Bóg wszystko widzi;)
Ledwo odpocząłeś i znowu powróciłeś do tych haniebnych praktyk?
Zamiast wydawać na lekarzy można zainwestować w Chastity belt w wersji dla mężczyzn najlepiej miedziany;)

przez Solid Snake wanna be 22 mar 2013, 18:52
marek23 napisał(a):Proponuję zastanowić się nad swoimi nawykami, Pan Bóg wszystko widzi;)
Ledwo odpocząłeś i znowu powróciłeś do tych haniebnych praktyk?
Zamiast wydawać na lekarzy można zainwestować w Chastity belt w wersji dla mężczyzn najlepiej miedziany;)

Gdzieś Ty się doszukał tych zbereźnych aluzji?Poniosła Cię wyobraźnia,ale dziękuję za odpowiedź.Bywaj zdrów.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez User357 22 mar 2013, 23:41
zacznij chodzić do lekarza "państwowego"
nie gryzą, a przynajmniej nie wszyscy :smile:

przez Solid Snake wanna be 26 mar 2013, 14:02
User357 napisał(a):zacznij chodzić do lekarza "państwowego"
nie gryzą, a przynajmniej nie wszyscy :smile:

Chodziłem,ale co poradzę na to,że z biegiem lat i oni zaczęli pobierać opłaty,choć muszę przyznać,że to nie głupia rada,będę musiał uważniej poszukać.Dzięki :)

przez marek23 28 mar 2013, 21:04
Solid Snake wanna be,
napisałeś to między wierszami...
Większość ludzi "chorych" to ukryci onaniści;)

przez Artemizja 28 mar 2013, 21:36
napisałeś to między wierszami...
A u Ciebie między wierszami można się doszukać obsesji odnośnie masturbacji :?
Większość ludzi "chorych" to ukryci onaniści
Skąd Tyś to twierdzenie wziął? Z księżyca? :roll:
Nie po raz pierwszy trafiam na te Twoje wywody. Napisałeś coś podobnego nawet osobie chorej na schizofrenię :evil: Miło by było, gdybyś Waćpanie raczył się hamować z tymi swoimi pseudo-diagnozami, chyba, że chcesz, by Twoje posty zasiliły dość potężny już zasób twórczości prezentowanej w forumowym koszu :evil: Jak na razie w Twoich postach nie widać niczego, poza trollowaniem i gwarantuję Ci, że jeśli to się nie zmieni, to bardzo szybko zakończysz karierę na tym forum :evil: Tutaj ludzie mają poważne problemy i nie potrzebują by ktoś próbował im wciskać tego typu "mądrości" :evil: Jeśli natomiast czujesz misję głoszenia swoich "prawd", to radzę zmienić forum.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez tahela 29 mar 2013, 04:14
Według twojego poglądu to większość ludzi na świecie jest chorych a wiec statystycznie wychodzi,ze chorzy są Ci którzy się nie onanizują, odstają od normy i maja narąbane w głowie na punkcie religii i fałszywej moralności i jakiegoś zniechęcenia do seksu, doradzam terapie u seksuologa.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg