Witajcie jest problem

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie jest problem

przez kaja123 31 paź 2012, 13:37
tirzak, hej :-) dlaczego sie nie zapiszesz na terapię z NFZ? Dlaczego nie pójdziesz do psychiatry z NFZ? Nie musisz w swoim mieście przecież.

Witajcie jest problem

przez tirzak 31 paź 2012, 13:46
kaja123 najbliższy Psychiatra taki z NFZ jest 15km od mojego miejsca zamieszkania ale za to najbliższe spotkanie może się odbyć za 4-5 tygodni(chyba terminy zawalone tak mają) A terapia z NFZ to chyba do psychiatryka najpierw bym musiał trafić(tak mi się wydaje)

-- 31 paź 2012, 13:16 --

A może zrobię tak że jak wyjdę na miasto i będę się ukrywał i będę się bał iść to zadzwonię po karetkę przyjadą dadzą jakiś lek i podwiozą do domu.(Tylko musiał bym to robić codziennie)

Witajcie jest problem

przez kaja123 31 paź 2012, 14:57
tirzak napisał(a):kaja123 najbliższy Psychiatra taki z NFZ jest 15km od mojego miejsca zamieszkania ale za to najbliższe spotkanie może się odbyć za 4-5 tygodni(chyba terminy zawalone tak mają) A terapia z NFZ to chyba do psychiatryka najpierw bym musiał trafić(tak mi się wydaje)

no to co za przeszkoda? ja też dojeżdżam na terapię już 3 lata. Terminy przed końcem roku zawsze zawalone ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyś się zapisał i czekał w kolejce? Żeby iść na terapię wcale nie trzeba iść do szpitala psychiatrycznego tylko zapisać się trzeba do psychiatry lub psychologa a on kieruje dalej. Nie szukaj wymówek tylko działaj.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie jest problem

przez Candy14 31 paź 2012, 15:08
Psychiatra taki z NFZ jest 15km od mojego miejsca zamieszkania

bliziutko.. ja do psycho dojezdzalam ponad godzine

Nie szukaj wymówek tylko działaj.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Witajcie jest problem

przez tirzak 31 paź 2012, 15:52
Candy14 napisał(a):
Psychiatra taki z NFZ jest 15km od mojego miejsca zamieszkania

bliziutko.. ja do psycho dojezdzalam ponad godzine

Nie szukaj wymówek tylko działaj.
[/quot]

Ale na początku pisałem że nie wiem czy wytrzymam chociaż 2 tygodnie. A najgorsze to że 10 listopada mam urodziny czyli zostało.....
A i spotkania są między godziną 8-16 a ja pracuję od 7 do 15 to i tak bym raczej nie zdążył

Witajcie jest problem

przez kaja123 31 paź 2012, 16:15
Ale na początku pisałem że nie wiem czy wytrzymam chociaż 2 tygodnie. A najgorsze to że 10 listopada mam urodziny czyli zostało.....
A i spotkania są między godziną 8-16 a ja pracuję od 7 do 15 to i tak bym raczej nie zdążył

tirzak, no to skutecznie się usprawiedliwiłeś hehehehe - widać problem nie jest tak straszny bo w przeciwnym razie trafiłbyś do specjalisty z predkością światła. Powodzenia zatem życzę :D

Witajcie jest problem

przez tirzak 31 paź 2012, 16:25
kaja123 napisał(a):

tirzak, no to skutecznie się usprawiedliwiłeś hehehehe - widać problem nie jest tak straszny bo w przeciwnym razie trafiłbyś do specjalisty z predkością światła. Powodzenia zatem życzę :D

Jak bym miał trafić z prędkością światła do specjalisty jak nie można zmusić do leczenia więc nawet jak to gliniarz czyta nie może mi nic zrobić? Komu się skutecznie usprawiedliwiłem? Ja akurat nie mam zaufania do psychiatrów bo oni są bardziej chorzy od nas(sam tego doświadczyłem w TWORKACH).

Witajcie jest problem

przez kaja123 31 paź 2012, 16:48
tirzak napisał(a):
kaja123 napisał(a):
Jak bym miał trafić z prędkością światła do specjalisty jak nie można zmusić do leczenia więc nawet jak to gliniarz czyta nie może mi nic zrobić? Komu się skutecznie usprawiedliwiłem? Ja akurat nie mam zaufania do psychiatrów bo oni są bardziej chorzy od nas(sam tego doświadczyłem w TWORKACH).

No a kto Cię zmusza? Myślałam że chcesz się leczyć a z "prędkością światła" miałam na mysli że szybciutko byś szukał pomocy (jasniej się nie da). Usprawiedliwiasz się sam przed sobą kolego zwyczajnie szukasz wymówek no ale to już nie mój problem. pozdrawiam.

Witajcie jest problem

przez tirzak 31 paź 2012, 17:23
Po prostu jak byś przeczytała to co się przedstawiłem i podałem objawy to byś wiedziała a nie pisała z prędkością światła

Witajcie jest problem

przez *Wiola* 31 paź 2012, 21:06
tirzak, Już pytałam, nie odpowiedziałeś : czego od nas oczekujesz?
Moderator

Witajcie jest problem

przez tirzak 01 lis 2012, 02:07
Oj Wiola Wiola. Pisałem że o tym że są osoby takie które mają takie objawy jak ja chociaż część z nich i chciałbym wiedzieć co im lekarze wykryli. Jak takie osoby napiszą że mają to i to czy co innego czyli będę sam wiedział bez żadnego lekarza co mi dolega i czy warto coś z tym robić

Witajcie jest problem

przez Candy14 01 lis 2012, 11:41
Jak takie osoby napiszą że mają to i to czy co innego czyli będę sam wiedział bez żadnego lekarza co mi dolega i

Nie bedziesz wiedzial bo kazdy jest inny i kazdego inaczej sie leczy pomimo podobnych objawow
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Witajcie jest problem

przez kaja123 01 lis 2012, 11:44
tirzak, nic dodać nic ująć d-em-dobry-t39049-14.html

Witajcie jest problem

przez *Wiola* 01 lis 2012, 11:52
tirzak, Ty to piszesz poważnie? :shock:
Moderator

Sortuj wg