Witam was !

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam was !

przez corrados 28 maja 2012, 14:25
Witajcie ,
Mija dzień po dniu , a ja sam nie wiem co mam zrobić Może zacznę od tego że jestem Chlopakiem , mam 25 lat z Poznania . Studiuje na UAM na wydziale prawa . Moj problem zaczyna się w roku 2010 kiedy dostałem od lekarki na bezsenność stilnox . Od tego czasu biorę go codziennie , i nie wiem jak sie z tego wyplatać , nie biore innych leków tego typu , nie bylem nigdy u psychiatry u psychologa .

Czasem mi bardzo ciężko z tym , bo kto ma mnie zrozumieć ;/ otaczam sie w kregu " zdrowych" ludzi . . Jesli jest jakaś dziewczyna albo chłopak z Poznania , ktora by miala ochote ze mna porozmawiac to bardzo dziekuje , jak i wszystkim którzy coś napiszą . Pozdrawiam was !

Witam was !

przez pawelbdg24 28 maja 2012, 14:32
ja jestemz bdg i mozemy pogadac;) witaj na forum,mam nadzieje,ze sie poprawi:)

Witam was !

przez Skrajna 28 maja 2012, 15:42
Cześć, oczywiście cześć.

Prawo, no, no. Zazdroszczę samozaparcia. :)

A teraz do sedna. Ewidentnie się uzależniłeś, sam o tym wiesz. A czy próbowałeś go tak fest odstawić? Ile maksymalnie wytrzymywałeś? I jak teraz ogólnie sypiasz?
Nadal jestem ludzka...
Prawda?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam was !

przez tahela 28 maja 2012, 18:57
Uzależniłeś się i tyle, uzaleznienia ciezko się pozbyć jedyyna droga przez odstawienie srodka uzaleniajacego.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Witam was !

przez Artemizja 28 maja 2012, 21:04
corrados, witaj ;)Ja też biorę stilnox.Już kiedyś go brałam i udało mi się odstawić-po ciężkich bólach.Ale wróciłam do niego,bo znów nie mogłam spać.Za jakiś czas,będę go odstawiać i już wróżę sobie kłopoty.Zatem,rozumiem,co możesz czuć.Nie jestem z Poznania tylko z zachodniopomorskiego i również jestem studentką.Nie prawa,ale ekonomii.Miło jest mi Cię tutaj powitać.I powiem jedno-nie jesteś ze swoim problemem sam...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Witam was !

przez corrados 29 maja 2012, 09:34
Tak , był czas ze starałem się odstawiając , ale to nie takie proste . Jak sypiam ? Dobrze , nie budze sie w nocy , spie od ok 23:30 do 7 rano . Swoja drogą , czesto nie moge zrozumiec , jak latwo lekarze przypisują takie leki , nie oskarżam tu nikogo , tylko mnie to zaskoczyło . Teraz doszło do tego ze lekarka pyta ile opakowań i tyle .
Starałem zejsc na hydroksyzynę , ale wywalilem na drugi dzien , biorac to przez 24 godziny byłem zamulony . Zreszta to chyba głupie z jednego leku wpadać w inny ;/

Witam was !

przez Skrajna 29 maja 2012, 09:57
Ja też miałam krótki acz niestety ''treściwy'' incydent z uzależnieniem od czegoś kiedyś. I jedynym wyjściem jest tutaj niestety stopniowe, sukcesywne zagryzanie zębów i odstawianie. Droga przez mękę, ale naprawdę do wykonania..
Nadal jestem ludzka...
Prawda?

Witam was !

przez Artemizja 29 maja 2012, 15:48
corrados, chyba jedyne,co można w tej sytuacji poradzić,to właśnie stopniowe schodzenie z dawki-nie jest przyjemne,ale możliwe.Nie próbuj tego odstawiać raptownie-dopiero byłby koszmar.I skoro ta lekarka Ci nie odpowiada,to może dobrze by było rozważyć zmianę?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Witam was !

przez Ivaaa 31 maja 2012, 23:28
W grę może wchodzić uzależnienie. Radzę skonsultować się ze specjalistą. Powodzenia!

Sortuj wg