Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam was !


corrados

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ,

Mija dzień po dniu , a ja sam nie wiem co mam zrobić Może zacznę od tego że jestem Chlopakiem , mam 25 lat z Poznania . Studiuje na UAM na wydziale prawa . Moj problem zaczyna się w roku 2010 kiedy dostałem od lekarki na bezsenność stilnox . Od tego czasu biorę go codziennie , i nie wiem jak sie z tego wyplatać , nie biore innych leków tego typu , nie bylem nigdy u psychiatry u psychologa .

 

Czasem mi bardzo ciężko z tym , bo kto ma mnie zrozumieć ;/ otaczam sie w kregu " zdrowych" ludzi . . Jesli jest jakaś dziewczyna albo chłopak z Poznania , ktora by miala ochote ze mna porozmawiac to bardzo dziekuje , jak i wszystkim którzy coś napiszą . Pozdrawiam was !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, oczywiście cześć.

 

Prawo, no, no. Zazdroszczę samozaparcia. :)

 

A teraz do sedna. Ewidentnie się uzależniłeś, sam o tym wiesz. A czy próbowałeś go tak fest odstawić? Ile maksymalnie wytrzymywałeś? I jak teraz ogólnie sypiasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , był czas ze starałem się odstawiając , ale to nie takie proste . Jak sypiam ? Dobrze , nie budze sie w nocy , spie od ok 23:30 do 7 rano . Swoja drogą , czesto nie moge zrozumiec , jak latwo lekarze przypisują takie leki , nie oskarżam tu nikogo , tylko mnie to zaskoczyło . Teraz doszło do tego ze lekarka pyta ile opakowań i tyle .

Starałem zejsc na hydroksyzynę , ale wywalilem na drugi dzien , biorac to przez 24 godziny byłem zamulony . Zreszta to chyba głupie z jednego leku wpadać w inny ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam krótki acz niestety ''treściwy'' incydent z uzależnieniem od czegoś kiedyś. I jedynym wyjściem jest tutaj niestety stopniowe, sukcesywne zagryzanie zębów i odstawianie. Droga przez mękę, ale naprawdę do wykonania..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×