Ciągły smutek i zero uśmiechu. POMÓŻCIE !!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez darzyckas 31 mar 2012, 20:40
Jestem nowa na tym forum, mam 15 lat i czuję, że zaraz chyba zwariuje. Napiszę w skrócie. Świat stanął mi zupełnie na głowę, bo nigdy nie miałam nikogo przy sobie. Zawsze w trudnych sytuacjach musiałam radzić sobie sama. W końcu to się skończyło, musiałam sięgnąć po żyletki i alkohol w tak młodym wieku. Ludzie mnie nie lubią, nie wiem czemu, ale od zerówki jestem samotna. Nie robię nic złego, by mogło zaszkodzić ludzią.. Nie wiem co i jak. Nie mam żadnych przyjaciół, nikt mi nie ufa, i ciągle jestem samotna.
Na mojej twarzy jest maska, która ukrywa mój ciągły smutek. Rodzice kochają bardziej moją siostrę, lub może i nie, ale ja to odczuwam. Zawsze w rodzinie jestem odrzucana, bo nikt ze mną nie rozmawia. No np siedze przy stole, a tu zawsze odchodzę, bo po co siedzieć.. Nie długo wybieram liceum, i nikt nie chcę ze mną porozmawiać na ten temat oprócz mamy. Mam już dość, w ostatniej modlitwie prosiłam Boga, aby mnie zabrał już z tego świata, tak seryjnie. Jestem Chrześcijaninką, źle się uczę w szkole, bo mój mózg jest pojemności orzeszka ; / nie mam nikogo bliskiego, kto mógłby mi pomóc, jestem metalem (kiedyś emo, ale wyszłam z tej presji) i bardzo dużo w życiu wycierpiałam. Ciągle muszę kłamać, że mam jakiś znajomych, a tak na prawdę nie mam nikogo. Pomocy . Poradźcie mi coś, bo już nie wytrzymuje.. Pozdrawiam : )
Ostatnio edytowano 31 mar 2012, 20:43 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zmieniono dział
darzyckas

przez fajnychnielubie 12 kwi 2012, 14:40
Cześć, darzyckas. Jestem Twoją rówieśniczką i mam podobne myśli. Na pewno zbyt surowo oceniasz samą siebie, pisząc, że nikt Cię nie lubi! Jak wyglądają Twoje relacje z siostrą? Jako wierząca mogę Ci powiedzieć, że Bóg nie powołuje nas do życia bez sensu i celu - każdy ma jakąś mniejszą lub większą misję do wypełnienia. Przed Tobą zupełnie nowy okres w życiu; w liceum na pewno spotkasz wielu ludzi, którzy tak jak Ty będą potrzebowali wsparcia. Może połączy was chociażby wspólna muzyka, skoro piszesz, że przynależysz do jednej z subkultur? Nie bój się okazywać emocji, łzy potrafią być oczyszczające. Trzymam kciuki!

przez tahela 12 kwi 2012, 17:43
aczemu musisz kłamac ,ze masz znajomych bez sensu
jesteś młoda i nie masz naprawdę nikogo , moze wyolbrzymiasz i tak się czujesz ,ae nie jest az tak źle.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Yaco 14 kwi 2012, 05:21
Samotność cię dobija. Ja moją córkę, która miała totalnego doła (znęcali się nad nią w gimnazjum) wysłałem
do fajnego ośrodka pomocy społecznej dla młodzieży (nie przejmuj się nazwą). Wyciągnęli ją z depresji, miała tam
wielu przyjaciół. Zapisała się na łuk, do harcerstwa... Teraz jest dziewczyną udzielającą się towarzysko.
Wady które miała ma nadal ;-) ale nie jest samotna, a samotność to rzecz która wykończy każdego, nie ma twardzieli ;-)
Gdybyś była z Krakowa to daj znać. Powiem ci gdzie się zgłosić. Tam naprawdę jest fantastycznie.

przez atraM. 14 kwi 2012, 22:33
Cześć, nie przeczytałam nawet do końca by stwierdzić, że na pewno przesadzasz i nie jest to złośliwe. Wiesz.. nic za darmo w życiu nie ma, trzeba "zapracować" na opinię innych oraz na zaufanie, bo tego nie dostaje się w prezencie (na pewno nie tą szczerą wersję).

przez art77 15 kwi 2012, 13:35
napewno z czegoś to wynika.
pójdź do psychologa napewno dojdziecie gdzie tkwi problem
pozdrawiam
art77

przez n0ir3 15 kwi 2012, 15:55
Hej! Skoro słuchasz muzyki metalowej, pogłębiaj to zamiłowanie, wyszukuj nowe zespoły, dołącz do jakiegoś forum o tej tematyce. Nie myśl, że Twój mózg jest "pojemności orzeszka" - to w niczym nie pomaga! Myśl racjonalnie i obiektywnie. Zajmij się czymś, np. ćwiczeniami, jakimi tylko chcesz. Wiem, że to może brzmieć hipokryzyjnie, ale nie poddawaj się. Też słucham metalu, co prawda jestem od Ciebie o 3 lata starsza, ale to w niczym nie przeszkadza - jeśli masz ochotę pogadać z kimś o pokrewnych zainteresowaniach, pisz.

przez diatas 27 lip 2012, 13:59
darzyckas, chętnie z tobą pogadam, miałem podobnie
<- numer gg z boku
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

Sortuj wg