witam...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam...

przez azonips 07 wrz 2011, 10:56
Witam wszystkich...

O forum uslyszalem na innym forum o podobnej tematyce... Pomyslalem wiec, ze sprobuje tutaj cos napisac o sobie, moze ktos mi cos madrego poradzi... moze znajdzie sie tu ktos kto mnie zrozumie... ano zobaczymy...

No wiec tak... Mam 33 lata... mieszkam z rodzicami... czuje, ze moje zycie zmierza do nikad... Mam prace, ale w tej pracy jestem traktowany jak piate kolo u wozu... Teraz np. byl tam remont w jednym z budynkow... przenosili wszystkich gdzies indziej... okazalo sie, ze nikt nie pomyslal o mnie... a to tylko jednen przyklad... moglbym ich podac wiecej... jestem takim cichym i spokojnym facetem... unikam ludzi... i oni mnie nie zauwazaja... do tego zawalam terminy, ktore mam w robocie... i w ogole najchetniej to bym zasnal i nie budzil sie... moj telefon milczy... a i ja nie mam do kogo zadzwonic... czesto mysle o samobojstwie... ostatnio dosc realnie... i zauwazylem, ze te mysli jakos przynosza mi ulge... mysle wtedy cos w stylu "juz nie bedzie jutra... tego gownianego jutra"... w rodzicach tez raczej nie mam oparcia... tata jest niepelnosprawny... mial zawal i niedotlenienie mozgu... teraz jest troszke jak dziecko... zreszta i wczesniej nie zwierzalem mu sie... a mama, to taka zahukana osoba... ktora boi sie wlasnego cienia... ciezko to wszystko opisac :( nie potrafie tego chyba... mniejsza...

Probowalem sobie jakos pomoc... badz sam... postanawiajac cos tam... ale trwalem w tych swoich postanowieniach krotko... albo tez poprzez wizyty u psychologow, psychiatrow... jednak w moim miescie z tym krucho... nie bede moze przedstawial calej mojej historii wizyt w roznego rodzaju poradniach... bo i po co... napisze tylko tyle, ze o ile, wczesniej, na samym poczatku, kiedy tam chadzalem, to zawsze mialem nastawienie "to mi pomoze, zobacze cos tam"... o tyle teraz, kiedy tam chodze mam mysli typu "to samo gowno"... jakos mam dosc siebie... zycia... itd...
azonips

witam...

przez Nana88 07 wrz 2011, 12:12
Szukasz pomocy do dobry znak, to znak że masz chęci do wyjścia z choroby. Może masz złych lekarzy, którzy nie potrafią postawić poprawnej diagnozy, albo też źle dobrane leki. Radziłabym Ci spróbować u innych specjalistów, może zapisać się na jakąś terapię.
W związku z pracą, to może rozejrzałbyś się za jakimś nowym zajęciem, poczytał jakieś ogłoszenia. Masz 33lata, więc na pewno masz już doświadczenie, a to w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Może zmiana otoczenia poprawiłaby twój stan, bo z tego co czytam masz toksyczne towarzystwo w pracy.
W sprawie milczącego telefonu, to możesz sam spróbować do kogoś zadzwonić umówić się na pizzę, może jakieś sporty np. siatkówka. W milczącym telefonie znajduje się książka telefoniczna, czasami warto ją odkurzyć i zadzwonić do znajomych z czasów szkolnych.

witam...

przez azonips 07 wrz 2011, 13:57
w tym problem, ze w mojej miescinie, choc ona jest miastem wojewodzkim ciezko o dostanie sie gdzies... a jesli juz sie dostaje gdzies, to ta pomoc okazuje sie nieodpowiednia... ale to jedyna droga chyba... tzn. pomoc z zewnatrz...
azonips

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

witam...

przez barabba 08 wrz 2011, 01:10
witam
taki cichy spokojny facet to chyba ideał mojej żony :D
We wszystkim można znaleźć pozytywy

Sortuj wg