Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez thelastsecond 20 sie 2011, 03:14
Mam na imię Natalia i mam 15 lat , nie wiem jak się odnaleźć na tym forum. Miło mi, że mogę tu być z wami. Moge powiem wam parę słów o sobie. A więc tak założyłam to konto, ponieważ chciałam z kimś porozmawiać. Mój problem polega na tym , że bardzo się czuję niekochana i zapomniana. Mój tata mieszka setki kilometrów ode mnie , uważam, że mama mnie nie kocha , teraz mnie zostawiła samą na tydzień w domu , wcale nie rozmawiamy jedyne co to kłótnie , że nie ma pieniędzy i oczywiście żebym je załatwiła od ojca, a za tatą bardzo tęsknie. Mam nadwagę w szkole znajomi mnie wyśmiewają, oni zniszczyli mi zycie i cala radosc z niego, także się bardzo cieszę, że są wakacje siedze od 1,5 miesiąca w domu i wychodze tyle co z psem codziennie placze w poduszke, brakuje mi milosci chcialabym miec chociaz chlopaka, ktory by mi troche zastapil pustke w sercu i bardzo sie zle z tym czuje kiedys sie nalogowo cielam teraz przestalam, czesto mysle o samobojstwie .
Ostatnio edytowano 20 sie 2011, 03:21 przez thelastsecond, łącznie edytowano 1 raz

Cześć

przez tahela 20 sie 2011, 03:18
Cześc 15 lat i spac nie mozesz, stało sie coś ze sie zalogowałś na forum konkretnego cz y cos od dawna cie mecxzy?
Witaj czytaj watki i pisz a samo jakoś pójdzie dalej. Twój nick rzucił mnie sie w oko.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Cześć

przez thelastsecond 20 sie 2011, 03:22
tahela napisał(a):Cześc 15 lat i spac nie mozesz, stało sie coś ze sie zalogowałś na forum konkretnego cz y cos od dawna cie mecxzy?
Witaj czytaj watki i pisz a samo jakoś pójdzie dalej. Twój nick rzucił mnie sie w oko.

Cześć , postaram się . Ostatnio bardzo mało sypiam. Edytowałam wypowiedź.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć

przez tahela 20 sie 2011, 03:28
Pociesz sie z enie ejsteś sama ja tez źle sypiam odkad pamietam ,juz jak mialam 5 lat malam kłopoty ze snem, ale teraz mi sie pogorszłyo nad wyraz. Przejdź sie przez forum popatrz na watki, na opinie ludzi , na niki kto co pisze jake ma poczucie humoru i bedzie dobrze. Głowka do góry.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Cześć

przez thelastsecond 20 sie 2011, 03:32
tahela napisał(a):Pociesz sie z enie ejsteś sama ja tez źle sypiam odkad pamietam ,juz jak mialam 5 lat malam kłopoty ze snem, ale teraz mi sie pogorszłyo nad wyraz. Przejdź sie przez forum popatrz na watki, na opinie ludzi , na niki kto co pisze jake ma poczucie humoru i bedzie dobrze. Głowka do góry.

Dzięki za radę, bierzesz jakies leki na sen?

Cześć

przez tahela 20 sie 2011, 03:44
Kiedys cos brałam ale dawno a teraz najprawdopodobniej znowu coś dostane od lekarza.Zobacze co powie lekarz jak mu przedstawie sytuacje sama bym wolała , na własna rekę uniknąc brania czegoklwiek bo to róznie moze sie skonczyć.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Cześć

przez Noopii 20 sie 2011, 04:53
Cześć no jest nas troche z tym snem kłopotem,a Ty taka młoda,same kobiety mają kłopoty ze snem?niesprawiedliwe..
Noopii

Sortuj wg