Witam i liczę na pomoc.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam i liczę na pomoc.

przez czarnulka33 03 sie 2011, 00:20
Witam serdecznie wszystkich. Jestem nowa na forum i widzę tutaj osoby z różnymi problemami i mam nadzieje znaleźć też kilka słów otuchy czy nawet pomoc w swojej historii. Jestem osobą nie panującą nad swoją złością. Łatwo wpadam w rozpacz przy tym wściekam się na osoby mi najbliższe. Jestem w 6 miesiącu ciąży ale niekontrolowana złość pojawiła się wcześniej , moje zachowanie i brak zaufania niszczy związek , w którym jestem. Nie potrafię podejść do niektórych spraw z dystansem a wręcz szukam dziury w całym. Strasznie się z mężem przez to meczymy. Liczę na słowa otuchy i zrozumienie ze strony innych forumowiczów. Pozdrawiam

Witam i liczę na pomoc.

przez *Monika* 03 sie 2011, 00:38
czarnulka33, Witaj na forum!
Zapraszam do przeglądnięcia interesujących Cię tematów/wątków i do włączenia się w dyskusję. :D
Obrazek
Główny Moderator

Witam i liczę na pomoc.

przez *Wiola* 03 sie 2011, 00:39
czarnulka33,
Witaj na forum :D

Na pewno znajdziesz tu osoby z podobnymi problemami do Twoich.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam i liczę na pomoc.

przez Noopii 03 sie 2011, 03:32
Witam:-) może na początek jakieś ziołowe specyfiki na uspokojenie,takie które możesz przyjmować+jakaś terapia może małżeńska?należałoby dotrzeć do przyczyny Twojej złości.Po co męczyć siebie i innych.Powodzenia.
Noopii

Witam i liczę na pomoc.

przez czarnulka33 03 sie 2011, 06:55
Zanim zaszłam w ciążę w chwilach napięcia brałam afobam ale w ciąży wystrzegam się takich środków. Terapia małżeńska była ale przez chwilę. Chętnie wybrałabym się do specjalisty po pomoc ale to kosztuje a w tym momencie brakuje mi na dodatkowe wydatki środków. Mam nadzieje że znajdę bratnie dusze na forum , które pomogą mi skopić się na sprawach bardziej istotnych nich kłótnie z mężem, tym bardziej że czekam na dziecko...pozdrawiam.

Witam i liczę na pomoc.

przez Noopii 03 sie 2011, 07:41
Może i tak,ale nikt tu nie załatwi sprawy Twoich relacji z mężem za Ciebie.Mimo wszystko terapia byłaby najlepsza,tym bardziej ze jesteś w ciąży wasze problemy rzutują na dziecko..Moze teraz już zapisz sie na terapie z NFZ..A w miedzyczasie opisz dokładnie swoją sytuację,może ktoś będzie w stanie Ci pomóc.
Noopii

Sortuj wg