Skocz do zawartości
Nerwica.com

powitanie


QUESTA

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie Wszystkich.....mam na imie Monika na nerwice lekowa cierpie przynajmnej od 2 lat wtedy zostala zdiagnozowana, przeszlam krotkie leczenie farmakologiczne xanaxem...wszystko wrocilo i wraca codziennie, najgorsze jest lomotanie serca, i ten strach najbardziej odczuwalny dla mnie w klatce piersiowej i brzuchu...wstret do miejskich srodkow lokomocji, pajakow- to juz parzalizuje moje zycie...i najbezpieczniej mi w domu....

ciagle czekam na terapie...obecnie mieszkam za granica a tu moje oczekiwanie to juz rok meczarni....bede na urlopie w Polsce czy ktos moze mi polecic dobrzego psychiatre z Trojmiasta, bede wdzieczna...

dziwne ale ucze sie przyzwyczajac, do ogolnego napiecia suchosci u ustach pisku w glowie tego wszystkiego.....czy mam szanse jeszcze czerpac radosc z zycia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Moniko :) Ty nawet nie zastanawiaj się czy jeszcze masz szanse ... Ty cały czas ją masz żeby żyć pełnią siebie. Nie dopuszczaj takich myśli bo one tylko wprawią Cię w taki dziwny dla Ciebie stan . Żyj i nie zwracaj uwagi na to co się dzieje ,bo to są tylko wytwory w Twojej główce. Dobrze że chcesz szukać pomocy u psychologa bo skoro masz takie objawy to potrzebujesz lekarza do duszy :) Osobiście nie chodze już do żadnego lekarza ale słyszałam o dr.Sęp-Kowalik ona przyjmuje w Sopocie tel .do niej 058-551-21-99 , podobno również w Sopocie jest klub Mrowisko gdzie również przyjmują psycholodzy tel.058-550-26-69 . Wydaje mi się że dobry psycholog to ten do którego poczujesz zaufanie i który potrafi dotrzec do Ciebie zeby pomóc Ci inaczej spojrzeć na Swoje życie. Pozdrawiam i mimo nerwicy życze miłego urlopu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey masz szansę być szczęśliwa ale to zależy.... tylko od ciebie psychoterapia tak ale ty musisz pracować nad sobą swoimi słabościami, postaraj nie skupiać się na swoich dolegliwościach przez cały czas każdy dzień w którym lepiej się czułaś potraktuj jak olbrzymi sukces patrz na te dobre strony swojej osobowości nie skupiaj się na wadach, każdy je ma i coż z tego żuczę więcej powodoiw do uśmiechu tyrzymaj się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×