Ja i moje myśli

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Ja i moje myśli

przez carmen1988 27 lut 2011, 14:35
Witaj Nemo, mam również nadzieję,że nam się polepszy. Co dokładnie tobie dolega?
nerwica wegetatywna

Ja i moje myśli

przez petrelli 02 mar 2011, 02:10
missblige napisał(a):Czy mogłam u siebie z powodu nerwicy wywołać ucisk w krtani, odbijanie, kaszel, duszności, a na dodatek rano budzę się z tak zwanym kapciem w buzi? Sama już nie wiem. Po jedzeniu ciężkostrawnych rzeczy jest mi gorzej.

Mi to wygląda na refluks. Objawy pojawiły się u mnie po pewnym stresującym okresie w moim życiu więc lekarz ze mnie żaden ale można go chyba dostać na tle nerwowym. Ja osobiście miałem dość uciążliwe chrząkanie i po zjedzeniu czegoś ciężkostrawnego uczucie "guli" w gardle - tak jakby mi tam zalegała piłeczka pingpongowa ;)

Pomogły mi tabletki dojelitowe brane na czczo przynajmniej do pewnego momentu (teraz biorę inne) oraz oczywiście jakaś dieta, zrezygnowanie z napojów gazowanych, fast foodów. Myślę, że wskazana byłaby wizyta u gastrologa.
stay (far away,so close)

Ja i moje myśli

przez mania 03 mar 2011, 23:06
hejka!
JA uważam ze najpierw powinno sie pójść do psychologa, a wtedy jak on uzna że jest potrzeba to do psychiatry zeby zapisał jakies leki,
z tego co piszesz to sama bardzo się nakrecasz i w tym problem -lęki i rózne schizy które sobie wmawiamy powoduja objawy somatyczne czyli nerwobóle uczucia duszności, omdlenia zaburzenia widzenia , ja tak miałam i było strasznie, juz od dwoch lat sie lecze na nerwicę lekową, jest teraz lepiej najgorzej było na początku, to kto to miał to wie o czym mówię... i ten paralizujacy lęk nie wiadomo przed czym..
głowa do góry trzeba sie wziąc za siebie bo sam problem nie zniknie, zajlepiej zacząc od psychologa i rozpocząc psychoterapie- mi bardzo pomogła i chyba pozwoliła mi sie pogodzić ztym ze mam tą nerwico- depresje - bo niektórzy tez tak mowia..
tylko chęc pracy nad sobą moze nam pomóc :smile:

-- 04 mar 2011, 11:47 --

hejka przesyłam wam adres do mojego bloga świeżo założonego na temat naszej "kochanej" nerwicy.
możemy sie dzielić doświadczeniami i problemami, w końcu razem łatwiej

http://nerwicaczydepresja.blogspot.com/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ja i moje myśli

przez carmen1988 14 maja 2011, 18:42
Witam się ponownie, teraz to już pewne mam nerwicę, lekką depresję na tle somatycznym. Stwierdził tak psychiatra. Jestem na lekach pewnych. Czuje się samotna, czy ktoś o podobnych problemach miałby czas na rozmowę, chociaż na gadu?
nerwica wegetatywna

Sortuj wg