witam...pomożycie ? chodzi o koszmary...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam...pomożycie ? chodzi o koszmary...

przez noooop 21 lis 2010, 21:54
Mam 14 lat i od roku moje sny są bardzo dziwne...częśto mi sie śni jak ktoś mnie morduje , jak widze ludzi którzy idą np. z uciętą nogą ...ostatnio mi się śniło , że miałam dziure w szyji , w niej wenflon i ja go sobie wykładałam i palce wkładałam...to strasznie bolało....albo , że spałam przez 7 dni na cmentarzu , a jak wróciłam to mnie zabić chciała szmaciana lalka...miała straszny śmiech....często mi się śnią pogrzeby , duchy...albo ze mnie wilki zagryzają... Najgorsze jest to , że ja to wszystko czuje na reala.... I jak się budzi to mnie boli np. jak mi w snie rękę ucieli to mnie ręka strasznie boli. Nie wiem co jest bo moje życie jest super i nie mam za dużo zmartwien ani nic... Czemu tak mam i co zrobić , żeby przeztało ? :(

Re: witam...pomożycie ? chodzi o koszmary...

przez SamO 22 lis 2010, 16:09
Na poczatek przestaw łóżko. Postaw je w inne miejsce, jezeli stoi w rogu to po przekatnej.

Dodatkowo dobry na spokojny sen jest wysilek fizyczny (przed snem), w przeciwienstwie do intelektualnego: myslenie nie pomaga zasnac. A to dlatego ze w trakcie snu nasz mozg dalej "mysli", z tym ze przewaznie z wylaczeniem swiadomosci. Sny sa efektem tych ukrytych mysli.

przez scorpio 22 lis 2010, 16:14
hmm.. moze faktyczznie zastanów sie czy nie ogladasz za duzo filmow z brutalnymi scenami.. czasem to potrafi sie bardzo dlugo udzielac.. i moze postaraj sie jakos wyciszyc przed snem.. a moze czzyms sie stresujesz ? nie wiem szkola.. przyjaciele.. i przekłada sie to we snie:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 22 lis 2010, 16:34
Może to w wyniku oglądania zbyt brutalnych filmów . Jak to napisali poprzednicy .
Powinnaś oglądać lekkie filmy , obyczajówki lub komedie . :roll:
Sny to nasza podświadomość
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez noooop 22 lis 2010, 22:35
a właśnie , że ja żadko horrory itd oglądam...gdzieś raz na miesiąc...zawsze tylko komedie

przez atewu 22 lis 2010, 23:05
przede wszystkim nie myśl tyle o tym bo się tylko niepotrzebnie nakręcasz. spacer przed snem, ciepła kąpiel z olejkiem lawendowym, kubek gorącego mleka, melisa, dobra książka... będzie dobrze! DOBRANOC:)

Sortuj wg