Witam po raz pierwszy ;]

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam po raz pierwszy ;]

przez InnerChange 15 paź 2010, 21:06
Witajcie wszyscy! Jestem na forum zupelnie nowy, choc od jakiegos juz czasu je przegladam, czytam i co by tu nie mowic..BARDZO sie ciesze, ze w ogole jest! :great: Prawde powiedziawszy, nigdy w zyciu nie przypuszczalem, ze bede korzystal z takiego forum ale jak widac zycie rozne scenariusze pisze. Generalnie mysle, a wrecz jestem pewien, ze mam nerwice...bardziej ta obsesyjna niz lekowa choc roznie to bywa jak wiadomo. Historii swojego zycia, dolegliwosci, nie bede przytaczal, przynajmniej nie teraz, bo to duuuzo opowiadania! Wiem tylko, ze od kiedy czytam tutaj, to w wiekszosci przypadkow jest tak, jakbym czytal o sobie ;) Chcialem sie jeszcze raz przywitac ze wszystkimi i tym samym pozdrowic wszystkie nerwusy i "pogubionych"!!! :angel: Dzieki, ze tu jestescie, piszecie i ogolnie wielkie dzieki za to forum!!! Sciskam mocno i goroco kazdego z osobna po sieci!!! :D
"...Wierze w Jednego Boga - Ojca Wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi i wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych..."

Re: Witam po raz pierwszy ;]

przez LitrMaślanki 15 paź 2010, 21:09
InnerChange, Witaj ...ależ ty masz siły :) tak mnie przycisnąłeś po sieci ,że mi maślanka zabulgotała :)
LitrMaślanki

przez InnerChange 15 paź 2010, 21:27
;] No witaj Litr. Czekalem az ktos sie przywita ;] Mam nadzieje, ze Cie nie poturbowalem zbytnio... :angel:
"...Wierze w Jednego Boga - Ojca Wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi i wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 15 paź 2010, 21:27
Witaj:)
Moderator

przez claudu_su 16 paź 2010, 13:11
Hello :-]

(a ze mnie taki świniak, że się z nikim nie przywitałam, tylko bez pardonu od razu na anafranil... to się podepnę i powiem cicho "cześć wszystkim" tak, żeby nikt nie zauważył)

przez InnerChange 16 paź 2010, 16:27
Witaj claudu_su ;)

przez claudu_su 16 paź 2010, 16:33
no to jeszcze pomacham ładnie łapką w odpowiedzi, a co :papa:

przez ewaryst7 16 paź 2010, 16:38
Witaj:)

Sortuj wg