witajcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witajcie

przez warum 07 wrz 2010, 13:34
Witajcie mam na imie Kamil. Wsumie to niewiem od czego mam zacząć. Mam 24 lata i jestem pracownikiem fizycznym. Nie byłem jeszcze nigdy na żadnych konsultacjach u psychologa i narazie nie zamierzam, ale czuje sam po sobie ze jest ze mną coś nie tak. Miewam ogromne skoki nastroju. Przyzwyczaiłem sie nawet do tego ze gdy jestem szczęsliwy wiem że za niedługo coś sie wydarzy że niestety jestem wtedy w dołku. Najgorzej jest jak wiem ze kogos zawiode że mimo chęci nie daje rady. Wtedy nie mam ochoty na nic. Najlepiej żeby nikogo nie było w domu i żebym nic nie musiał robić. Często uciekam w alkohol. Nie są to duże ilosci, bardziej chodzi o to że stosuje to jako "poprawiacz humoru". Jest to moje pierwsze forum tego typu. mam bliska osobe z którą mogł bym o tym porozmawiać ale narazie niechce jej martwić i obarczać jej jeszcze swoimi problemami. Njpierw chciałbym spróbowac pomoc sobie sam. Tzn anonimowo tak żeby nikt niewiedział z mojego otoczenia o tym

Re: witajcie

przez basia03 07 wrz 2010, 14:14
dobrze trafiłeś , witaj
basia03

przez shadow_no 07 wrz 2010, 14:25
warum, witam na forum. Na szczęście (a raczej niestety) jest tutaj wiele osób, które mają problemy podobne do Twoich.
Pozdrawiam.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez GreenEye 08 wrz 2010, 01:35
Cześć warum, witaj na forum ;)
ExModerator

Sortuj wg