Witam!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam!

przez marbero 14 lut 2010, 20:32
Witam wszystkich,od dłuzszego czasu szukam bezskutecznie pomocy,naprawdę nie chce mi się rozpisywać na temat moich
dolegliwosci (tyle razy bezskutecznie opisywałem je na innych forach),chodzi o to czy przy nerwicy lub depresji są zawyżone jakieś
parametry chormonów ,krwi-czy ww.choroby można stwierdzić tylko na podstawie wywiadu?
Moje objawy somatyczne to zawroty głowy, senność, uczucie jakobym miał zaraz zemdleć(co nigdy się nie zdażyło),większa wrazliwość na światło.
Wykluczam problemy z błędnikiem ,mój ogólny stan zdrowia poza mocno podwyższonym holesterolem -raczej OK.
Może zagląda tu jakis psycholog,psychiatra,bardzo prosiłbym o odpowiedź :mrgreen:

Re: Witam!

przez miki74 16 lut 2010, 10:37
Witaj na forum. :)

Czemu zamiast pójść do psychiatry, oczekujesz, że on Ciebie będzie szukał gdzieś po internetowych forach? Namawiam Cię do wizyty u niego. A więc do rozpoczęcia prawdziwego działania w celu zmniejszenia męczących Cię dolegliwości. Bardzo możliwe, że cierpisz na nerwicę. Pora więc zająć się nią właściwie, czyli udać do specjalistów. A specjalistami od niej są właśnie psychiatra i psychoterapeuta. Powodzenia.
miki74

przez polakita 16 lut 2010, 11:44
miki74 napisał(a):Czemu zamiast pójść do psychiatry, oczekujesz, że on Ciebie będzie szukał gdzieś po internetowych forach?

hie hie szalony doktor szukający szalonych pacjentów ;)

Marbero, właśnie w tym sęk że nerwica i depresja nie są diagnozowane na podstawie żadnych badań - raczej wprost przeciwnie, jeśli wszystkie badania wychodzą ci dobrze, a ty czujesz się źle to wskazuje na nerwicę.

Ja miałam też zawroty głowy, uczucie że zemdleję, stracę przytomność, no i właśnie u mnie zdiagnozowali "lęk napadowy" tak to się nazywa, były to takie "napady". Poczytaj na ten temat, może uwierzysz że to właśnie to ci dolega...

[Dodane po edycji:]

marbero napisał(a):od dłuzszego czasu szukam bezskutecznie pomocy,naprawdę nie chce mi się rozpisywać na temat moich dolegliwosci (tyle razy bezskutecznie opisywałem je na innych forach)

Hipochondria - wyszukiwanie u siebie mnóstwa chorób, połączone z lękiem o własne zdrowie - klasyczny objaw nerwicy...
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 16 lut 2010, 13:41
Witaj na forum. Niestety zadne badanie nie wykaze ani nerwicy ani depresji- lekarz na podtawie wywiadu moze stwierzic.

Sortuj wg