Odpowiedz sobie czy jestes szczęśliwy!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Odpowiedz sobie czy jestes szczęśliwy!!!

przez julia6000 23 paź 2009, 13:33
Kochani niewiem czy sie ze mna zgodzicie , jesli nie to chętnie poznam wasze opinie....Mianowicie wydaje mi sie że nerwica u większości z nas pojawia się w naszym zyciu gdy nie dokonca jesteśmy szczęsliwi z jego przebiegu, gdy nasze pragnienia , plany nie ida w parze z tym jak żyjemy!! Ze gdzies wewnątrz czujemy iz nasze życie powinno wyglądac zupełnie inaczej ( to taka wewnętrzna walka ze sobą)......Ja ją tocze codziennie!!! ...mogłabym ten temat jeszcze baaaardzo rowinąc ale najpierw chętnie wysłucham Waszych opini i poglądów......pozdrawiam - julka
Mamo, nie myśl że się skarżę, żal mi tylko marzeń
z dziecięcych dni, moich dni...

Re: Odpowiedz sobie czy jestes szczęśliwy!!!

przez Lili-ana 23 paź 2009, 13:41
Ja się zgadzam, tu na forum już pisałam o tym nieraz. Nie będę się więc powtarzać :smile:
Pozdrawiam
Lili-ana

przez Ridllic 23 paź 2009, 13:46
Julka nikt się nie nie zgodzi, to też warunek dobry do problemów ;)
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez julia6000 23 paź 2009, 14:12
.............czy mozliwe jest np. zakochac sie i wyleczyc z nerwicy????.................cholera, jak tak sie nad soba zastanawiam to mnie cholernie brak ciepła akceptacji i poczucia bezpieczenstwa ( mimo iz na pozór mogloby sie wydawac że to wszystko mam).................jestem na etapie wyboru psychiatra czy psycholog....mąz radzi psychiatrę( aj a boje sie ze nafaszeruje mnie lekami do tego stopnia że nie będę juz nic czuła.............a ja chcę czuc, kochac życ!!! tylko nerwica mi to utrudnia .............ach bo zycie wogóle to nie bajka- a ja tak wierzyłam że może byc pięknie....całe życie!! ..........pozdrawiam - smutna, znerwicowana, nadwrażliwa - julka
Mamo, nie myśl że się skarżę, żal mi tylko marzeń
z dziecięcych dni, moich dni...

przez linka 23 paź 2009, 14:20
julia6000 napisał(a):czy mozliwe jest np. zakochac sie i wyleczyc z nerwicy????

Moim zdaniem? Nie....nerwica moze zniknąć ale wróci....oczywiscie, to super sprawa, gdy mamy kogoś kogo kochamy, jest naszym oparciem, ale miłość nie rozwiąze za nas problemów które są przyczyną nerwicy.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez polakita 23 paź 2009, 14:54
julia6000 napisał(a): jestem na etapie wyboru psychiatra czy psycholog....mąz radzi psychiatrę( aj a boje sie ze nafaszeruje mnie lekami do tego stopnia że nie będę juz nic czuła

Ja radzę - idź do obydwu! Co prawda psychiatrzy są różni, a trafiłam na fajną panią która mi nie kazała brac pastylek tylko mi kazała iść na psychoterapię. jak nie chcesz brać pastylek to cię nikt do tego nie zmusi - jeżeli nie jesteś w stanie ciężkim to może nie jest to nawet konieczne. Więc idź do psychiatry w ogóle po diagnozę, to ważne, a potem z tą diagnozą do psychologa zeby wiedział lepiej co ci jest. Tak mi sie wydaje.
polakita

Sortuj wg