Dzien (dobry??)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Dzien (dobry??)

przez Aquarel 24 lip 2009, 18:26
Czesc. Zagladam tu juz od jakiegos czasu, kilka tygodni, wlasciwie od momentu kiedy znow w ogole moge cos przeczytac, na czyms sie skupic:)
Nigdy nie zapomne jednego z dni miesiaca kwietnia tego roku...Wtedy wlasnie zaczal sie moj koszmar. Pierwszy atak nerwicy...Wszyscy wiedza jak to wyglada wiec oszczedze szczegolow:) Przez miesiac ratowalam sie ziolami, ziolowymi tabletkami \*na nerwy\*, magnezem, myslalam, ze to samo minie...Nie minelo, poszlam do lekarza rodzinnego, Pani doktor szybko stwierdzila nerwice (z tej bezsilnosci i strachu przyplatala sie tez depresja) i przepisala escitalopram. Niedawno minely 3 miesiace od tej feralnej daty - a u mnie roznie, za sprawa leku nieporownywalnie lepiej niz na poczatku choroby ale wciaz nie jest calkiem dobrze. Wczorajszy i dzisiejszy dzien z tych gorszych...i znowu strach co bedzie dalej...To tyle jak na pierwszy post:) Pozdrawiam Was wszystkich!

Re: Dzien (dobry??)

przez Iwona46 24 lip 2009, 19:26
czesc rozumie cie moj koszmar zaczal sie w maju biore asertin czuje sie troche lepiej i mysle ze na wszystko potrzeba czasu takze nie martw sie mysl pozytywnie bo w tej naszej wrednej chorobie my sami jestesmy dla siebie najlepszymi psychologami

przez ewaryst7 24 lip 2009, 19:29
Witam.Nie mysl o jutrze. Skup się na chwili.Jeśli czujesz się dobrze , to się tym ciesz.I przeganiaj demony , pozytywnym nastawieniem. Cholernie trudne , ale wykonalne.Trzymam za ciebie kciuki:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aquarel 24 lip 2009, 22:10
Dziekuje Wam Kochane!

przez ewaryst7 25 lip 2009, 12:45
Nie dziękuj kochanie. W końcu tak powinno być.Powinniśmy się wspierać. Taka jest idea tego forum.A jęsli chodzi o samopoczucie , to musisz uzbroić się w cierpliwość.Lecznie trwa.Choć wszyscy chcielibyśmy , żeby bylo jak z katarem.:)Jak się dzisiaj czujesz?

przez Aquarel 25 lip 2009, 14:47
Ewo, mam spore problemy ze wstawaniem, ciezko mi sie podniesc z lozka, mobilizuje mnie jednak to, ze wyznaczylam sobie godzine 11 na zazycie lekarstwa:) Staram sie lykac tabletke zawsze o stalej porze. W ten sposob codziennie o 11, jem niewielkie sniadanie, lek i jakos powoli sie rozkrecam. Moje samopoczucie dzis znosne, mimo tego, ze pojawily sie nieoczekiwane problemy, wynikiem tego stres, nerwy...To jest bardzo smutne, ze osoby z problemami takimi jak nasze, jakies nagle trudnosci w zyciu, ktore zdarzaja sie przeciez kazdemu, odczuwaja w inny sposob. Takie sytuacje bardziej nas doluja, nie podchodzimy do nich tak jak zdrowe osoby, racjonalnie, spokojnie, szukajac rozwiazania problemu. Kiedys inaczej radzilam sobie z przeciwnosciami losu, teraz czesto czuje bezsilnosc, rezygnacje...
Wiem, musze byc cierpliwa, leczenie trwa dlugo, na szczescie zostalo mi jeszcze troche wiary w to, ze da sie calkowicie z tego wyjsc. Nie moze byc inaczej... Buziaki!

[Dodane po edycji:]

No widzisz! Jakby tego wszystkiego bylo malo, przyplatala sie jeszcze skleroza:) Zapomnialam o najwazniejszym, mianowicie - jak Ty sie dzisiaj czujesz???

przez ewaryst7 25 lip 2009, 16:36
Że tak powiem , próbuję to "przelatać':) Czyli sprzątam , odkurzam , gotuję , pielę ogródek itd itd.nie za bardzo mi to wychodzi , ale liczą się dobre chęci ;) Ale wróćmy , do naszej nadwrażliwości.Kiedyś ktoś powiedział do mnie ,że nawet " mysie g.... , o przeskakuję o tyczce.Tak więc widzisz kochana.Nie tylko Ciebie problemy przerastają. :smile: Tak już mamy , my -ufoludki :D Pisz w razie dola. miło jest Ciebie poczytać.:)

przez shadow_no 26 lip 2009, 16:55
Aquarel, witam na forum. ; -)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Aquarel 26 lip 2009, 17:43
Dzieki, "zadomowilam sie" juz troche, przynioslam moje zabawki i zostaje z Wami:)

przez ewaryst7 26 lip 2009, 18:48
to bardzo fajnie , że zostajesz:)

Sortuj wg