witam serdecznie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam serdecznie

przez ana87 08 mar 2009, 22:04
Postanowiłam skorzystać z tego rodzaju forum gdyż jest łatwiej pisac o problemie niz o nim mówic,moi znajomi,nawet rodzina twierdzi że moge miec nerwice,niestety ta wiadomość za bardzo do mnie do dociera,więć jeśli byście byli tak mili i pomogli mi zdiagnozować czy może to byc nerwca lub jakis inny stan,niektórzy na tym forum mają napewno większą wiedze na ten temat niz ja. A więc największym problem u mnie to jest wybuchowość,potrafi mnie zdenerwować najmiejsza rzecz,wedy nie zwracam uwagi na nic,nie panuje nad sobą co mówie i robie,czasami z powodu nerw płacze jak dziecko.Kolejnymi rzeczmi nad którymi jest mi cięzko zapanować jest drżenie rąk,czasami rano nie mogę umyć zębów czy napic się spokojnie herbaty bo drżenie jest tak silne,a jak musze juz wystapic publicznie lub jakis inny stres to całe moje ciało trzęsie sie i nie moge nad tym zapanować.Napady duszności i pulsujące zyłki w okolicy oczy to juz powoli u mnie normalne,często równiez mam tzw. nerwobóle w klatce piersiowej.byłabym wzięczna jeśli ktoś by mi odp czy powinnam zglosic sie do lekarza czy poprostu to tylko złudzenie ze może dziać się coś niedobrego,pozdrawiam

Re: witam serdecznie

przez LucidMan 08 mar 2009, 23:04
Witaj na forum

Jeśli czujesz, że dzieje się coś niedobrego, to na pewno nie jest to złudzenie. Na początek sugeruję porobić podstawowe badania. Jeśli będą w porządku, to kolejnym etapem jest psycholog/psychiatra.
Twoje gwałtowne zachowanie może być spowodowane nerwicą, aczkolwiek nie musi.

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez ana87 09 mar 2009, 17:59
dzięki wielkie odp, badania takie jak morfologia miałam robione i wszytsko wychodzi ok,lekarz natomiast twierdzi ze bóle z klatce to powód dorastania i tak zawsze a ja mam juz 21 lat,czyli dorastanie to juz tak nie bardzo,ale wielkie dzie ,pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scrat 16 mar 2009, 05:49
Nerwica to raczej nie jest - ale po tak krótkim opisie nie da się tego stwierdzić. Idź do psychiatry.

Ten ból w klatce to taki kłujący, punktowy ból, nasilający się przy wdychaniu powietrza? Jeżeli tak to dużo ludzi to ma, to podobno normalne.
Przyjaciel forum

Sortuj wg