Witam ciepło i serdecznie;)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam ciepło i serdecznie;)

przez Superbabka 20 lip 2008, 20:44
Witam wszystkich bardzo serdecznie:)
Uczestniczę w forum już chwilkę - dodaje otuchy to, że nie jestem w tym wszystkim sama!
Z nerwicą lękową i zaburzeniami somatycznymi walczę już od ładnych paru lat. Pierwszy atak miałam chyba na początku Liceum, potem koniec liceum, studia, a teraz 4 nawrót tego okropieństwa;/ Mnie konkretnie objawia się to zawrotami głowy, poczucie usuwanie gruntu spod nóg - jakbym chodziła po statku czy dmuchanym materacu, poczucie siebie jakbym była za szybą, czasem kołatanie serca, problemy z uciskiem w gardle i oddychaniem. Najgorsze jednak to pierwsze, bo nie daje mi funkcjonować:( Do tego ataki lęku, że to napewno prawdziwe objawy poważnych chorób;(
Walczę, walczę, ale chyba znów wrócę do proszków:(
Ważne w tym wszystkim jest to, że są ludzie, którzy mogą nam pomóc:)
Dzięki z góry:)
Nabywając trzy koty nabywasz gratis trzy wierne serduszka :)

Re: Witam ciepło i serdecznie;)

przez Magdalenka81 20 lip 2008, 23:04
Jesli chodzi p proch to nie ma sie nadczym zastanawiac,jak wczesniej ci pomogly?Taki jest moje zdanie.

przez Pstryk 22 lip 2008, 18:50
Cześć Superbabko, fajnie, że jesteś.
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sylwia71 24 lip 2008, 15:56
Cześć, czytając twoją wypowiedź czuję się jakbym ją sama napisała. Mam wszystkie objawy i kilka innych. Próbuję wyjść z tego ale to nie takie proste. Jak muszę to idę na tabletki, jak mogę to odstawiam. To forum dużo mi dało. Jak czuje się gorzej to wchodzę na i czytam że nie jestem sama na świecie.

Pozdrawiam serdecznie

przez Pstryk 27 lip 2008, 08:59
Sylwia71, samo czytanie to tylko połowiczny sukces - chwilowy. Trzeba też umieć wyrzucać z siebie to, co boli. To jest nawet ważniejsze!
Pstryk

przez Superbabka 27 lip 2008, 22:02
Wróciłam do prochów...biorę, walczę z większymi chwilowo lękami...czekam na poprawę. To forum dodaje mi sił!:) Dziękuję!

przez Sylwia71 27 lip 2008, 23:04
Ja wiem że trzeba się otworzyć i zmienić siebie, ale to jest właśnie w tym najtrudniejsze. Jeżeli całe dotychczasowe życie jestem osobą zamkniętą w sobie, skrytą i nieśmiałą to jak mogę nagle mówić każdemu co mnie boli????
Pani psycholog poradziła mi bym porozmawiała z moją rodziną o uczuciach, ale ja nie potrafię. Nigdy nie było takich rozmów.
Może oni też nie chcą o tym rozmawiać.

przez Pstryk 29 lip 2008, 07:41
Sylwiu, to co jest trudniej zdobyć jest cenniejsze, gdy się to już zdobędzie. Tutaj - na forum, łatwiej się przełamać a z czasem wnieść te zmiany do życia w realu.
Pstryk

przez Superbabka 29 lip 2008, 13:37
Sylwia - stanowczo otworzenie się pomaga! Spróbuj właśnie tutaj, na forum. Ja wyżalam się ile wlezie;) Kolejny koszmarny dzień mam za sobą, dziś znów źle...więc siedze tu ciągle i rozmawiam, rozmawiam, rozmawiam:) Polecam...pisz do mnie;)
Buziaki

Sortuj wg