Witam serdecznie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam serdecznie

przez PLK 29 mar 2008, 00:58
Mam 39 lat, rodzinke, prace, itd, itp, ... i nerwice natrectw. Mam juz z nia spore doswiadczenie - tak okolo 20 lat. Leczylem sie w rozny sposob - terapia indywidualna, grupowa, zamknieta, proszki, hipnoza (hipnotyzer omal nie usnal), ziola, masaz, i rozni cudotworcy ... itd, itd. Byly gorsze i lepsze chwile, ale opanowalem Pania NN na tyle, ze sobie radze - raz lepiej, raz gorzej. Ostatnio coraz czesciej mam jej jednak dosyc i od pewnego czasu mysle o czyms takim jak po prostu ... nie wiem jak to nazwac - "pojscie na calosc" (?). Po prostu robienie WSZYSTKIEGO czego teraz unikam. Wszystkiego - to znaczy tego, co bym robil gdybym nie mial Pani NN. Oczywiscie obawiam sie tego "szalonego" kroku. Chce pogadac z ludzmi na ten i na inne tematy o Pani NN. Pozdrawiam.
PLK

przez CzarnaZebra 29 mar 2008, 03:08
PLK, witaj. Miło Cię poznać. Szczerze współczuję. Jak czytam o NN to się ciesze że "wylosowałam" depresję.
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez Pstryk 29 mar 2008, 09:34
Cześć PLK. Miło poznać. Trzeba o tym rozmawiać a Nasze Forum jest dobrym miejscem na przekonanie się o tym, jak i na przełamanie barier związanych z mówieniem o tym.
Pozdrawiam cieplutko.
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 29 mar 2008, 18:54
PLK, witam na forum,
czuj się jak u siebie!
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg