Śnieżnobiałe zęby

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Śnieżnobiałe zęby

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2016, 16:47
Witam.
mam jebla na punkcie zębów.
Wszystkie zdrowe i wybielane paskami CREST z USA. Górne są białe ale dolne już nie.

Jednak mnie dalej nie satysfakcjonuje ich barwa. Chciałabym żeby były śnieżnobiałe takie jak ma Piasek.

Podobno przeciętny zjadacz chleba może uzyskać podobny efekt u każdego niemal dentysty dzięki zabiegowi piaskowania – czyli usuwania osadów i przebarwień z zębów. Kosztuje to około 150 złotych.
Czy ktoś z tego korzystał?

Piaseczny zafundował sobie komplet porcelanowych licówek
czy ktos moze powiedziec cos na ten temat?tzn chodzi mi o infromacje techniczne?jak to wyglada?co po kolei?czy boli?ile to trwa?

piszcie :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Śnieżnobiałe zęby

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2016, 17:52
a chodzicie w ogóle do dentysty?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Śnieżnobiałe zęby

przez Motio 09 wrz 2016, 18:56
Lusesita Dolores, biel jaką osiągniesz po wybieleniu zależy od tego jaki jest naturalny kolor Twoich zębów. Są różne odcienie bieli. Ogólnie to nie jest podobno zdrowe, bo osłabia szkliwo. Ale jeżeli wygląd ważniejszy, to cierp.
A licówki, to wymodelowana i wypalona porcelana przez technika dentystycznego. Stomatolog albo dentysta nakleja licówkę na spiłowany ząb. Ząb może być żywy, albo martwy. Jeżeli licówka źle zrobiona, ząb źle spiłowany, to odpryskuje. Do dobrze wykonanych licówek i cudo efektu, potrzebni są: utalentowany protetyk i utalentowany technik dentystyczny.
Piaskowanie czyści z lekkich osadów i rzeczywiście ząb może być po takim zabiegu jaśniejszy. Po prostu odkrywa biel zęba.
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Śnieżnobiałe zęby

przez Motio 09 wrz 2016, 19:12
Bo nie dopisałem, a edytować nie mogę.
Wybielanie może boleć, gdy preparat wybielający dostanie się na dziąsła, a i po wybieleniu szkliwo jest osłabione i ząb bardziej wrażliwy, przynajmniej przez pierwsze dni.
zbanowany

Śnieżnobiałe zęby

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2016, 19:20
Motio, dzięki
ile kosztuje wybielanie?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Śnieżnobiałe zęby

przez nieboszczyk 09 wrz 2016, 19:28
śnieżnobiałe zęby?rok temu przeleczyłem obie ósemki endodontycznie i obie siódemki re endodontycznie.na te ósemki i ósemki tylko założyć złote korony żeby było co sprzedać kiedy bieda przyciśnie lub jako łapówa.nikt nie bierze przecież łapówek w naturze
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Śnieżnobiałe zęby

przez Motio 09 wrz 2016, 19:36
Nie ma sprawy.
Nie wiem. Pewnie zależy od miasta, od gabinetu. Nawet nie wiem ile mniej więcej.
Podobno można też wybielić sodą spożywczą zmieszaną z kwaskiem cytrynowym. Kamień i osad na umywalce też ułatwia usuwanie taka mieszanka, więc i na osad na zębach zadziała... Ale na pewno podrażnia szkliwo. W necie możesz poczytać o tym, ale żeby nie było, na własną odpowiedzialność w razie czego robisz. W sumie to nie zdziwiłbym się gdyby preparaty do wybielania były oparte na tych składnikach.
zbanowany

Śnieżnobiałe zęby

przez Lusesita Dolores 10 wrz 2016, 12:28
Czytałam wczoraj forum o wybielaniu zębów i jednak takie zwykłe wybielanie u dentysty której kosztuje w granicach 1000-1500 zl daje efekt na bardzo krótko.
Piaskowanie w moich przypadku się nie sprawdzi bo mam białe zeby i nie mam osadu i przebarwień które likwiduje.
Licówki takie za 10 000zl mogą też nie dać takiego efektu jak ma piasek bo mogą odpaść. Musiałabym zrobić licówki za 20 000 zl i to trzeba za 15 lat powtórzyć
Na razie zdecyduje się na te same paski wybielajace co 10 lat temu z USA.
Wybielily mi zeby o 4 odcienie. Były bieluskie. Kosztują 100 zl za 10 pasków
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Sortuj wg