Pytanie do pań.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Pytanie do pań.

przez agusiaww 30 cze 2015, 19:45
emilk napisał(a):
mada1987 napisał(a):Bez przesady, wystarczy, że facet ma zdrowy rozsądek i wie, kiedy powinien ingerować, a kiedy kobieta sobie poradzi. Nie musi jej non stop usługiwać itp. Kobiety słyną z tracenia głowy, a facet powinien mieć tą zimną krew i w razie czego reagować :P. Nie potrzebujemy facetów, którzy nam nadskakują, ale takich którzy, gdy się potkniemy to nie pozwolą nam upaść. Potrafimy o sibei same zadbać. Ja bym nie szanowała faceta, który spełnia wszystkie moje zachcianki :P

Heh dobre tak gdyby nie faceci to wiekszosc kobiet by zginelo marnie :P

serio? A ja umiem uzywac wiertarkę a Ty? :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Pytanie do pań.

przez emilk 30 cze 2015, 20:20
mada1987 napisał(a):
emilk napisał(a):
mada1987 napisał(a):Bez przesady, wystarczy, że facet ma zdrowy rozsądek i wie, kiedy powinien ingerować, a kiedy kobieta sobie poradzi. Nie musi jej non stop usługiwać itp. Kobiety słyną z tracenia głowy, a facet powinien mieć tą zimną krew i w razie czego reagować :P. Nie potrzebujemy facetów, którzy nam nadskakują, ale takich którzy, gdy się potkniemy to nie pozwolą nam upaść. Potrafimy o sibei same zadbać. Ja bym nie szanowała faceta, który spełnia wszystkie moje zachcianki :P

Jasne, nie w tych czasach :P gdzie kobiety pracują (zresztą nie mają wyboru) i potrafią wszystko zrobić same. Prowadzą samochody, prowadzą domy, firmy i często radzą sobie lepiej od was :P.

No pewnie ile zrobicie zeby dostac kieszonkowe na jakis ciuszek od faceta heh :D
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 30 cze 2015, 20:21
Wtedy to skomlicie "kochanie no wez kup mi to,zrobie Ci super kolacje " ;P
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do pań.

przez emilk 30 cze 2015, 20:21
agusiaww napisał(a):
emilk napisał(a):

serio? A ja umiem uzywac wiertarkę a Ty? :mrgreen:

No ba :D Ale taka kobieta typu barbie co zrobi bez faceta ? NIC ! :D
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 30 cze 2015, 20:23
Mialem dziewczyne typu barbie i co,nic sama nie potrafila zrobic,wszystko mamusia za nia robila,potrafila tylko fajnie dupskiem krecic :P
emilk

Pytanie do pań.

przez ugh 30 cze 2015, 20:23
emilk, jakiś kompleks masz? A może żadna "normalna" kobieta Cie nie chce bo sam nie reprezentujesz żadnego poziomu swoją osobą?
ugh

Pytanie do pań.

przez emilk 30 cze 2015, 20:26
Studentka,tatus za granica jebal ciezko zeby miala wszystko najlepsze,a ona tylko co chwile po galeriach latala zeby kupic cos nowego.Zero obowiazkow stresu to jest zycie.Taka dziewczyna zginie w zyciu.
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 30 cze 2015, 20:28
ugh napisał(a):emilk, jakiś kompleks masz? A może żadna "normalna" kobieta Cie nie chce bo sam nie reprezentujesz żadnego poziomu swoją osobą?

Nie nie mam zadnych kompleksow,pozatym nie narzekam na brak zainteresowania ze strony kobiet,ale coż trafia sie na te madre i glupie.Ciekawe co Ty soba reprezentujesz ? Gól Ci skacze,bo zadna kobieta nie spojzy wogole na Ciebie co ?
emilk

Pytanie do pań.

przez ugh 30 cze 2015, 20:33
emilk, skoro wrzucasz wszystkie kobiety do jednego wora, to wnioskuję, że nie masz doświadczeń z "normalnymi" kobietami.
No cóż, to fakt - kobieta na mnie z pewnością żadna nie spojrzy...
ugh

Pytanie do pań.

przez emilk 30 cze 2015, 20:56
ugh napisał(a):emilk, skoro wrzucasz wszystkie kobiety do jednego wora, to wnioskuję, że nie masz doświadczeń z "normalnymi" kobietami.
No cóż, to fakt - kobieta na mnie z pewnością żadna nie spojrzy...

Nie wrzucam wszystkich do jednego wora,ale wiekszosc kobiet jest nie poradnych taka prawda.
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 30 cze 2015, 20:58
Doswiadczenie to ja mam duze,jestem w zwiazku 5 lat z normalna kobieta ktora nie liczy tylko na kase i wchodzenie w dupe.
emilk

Pytanie do pań.

przez agusiaww 30 cze 2015, 21:28
emilk napisał(a):Doswiadczenie to ja mam duze,jestem w zwiazku 5 lat z normalna kobieta ktora nie liczy tylko na kase i wchodzenie w dupe.
i dlatego ludzie sa rozni, tak samo jak faceci tak samo jak kobiety. :) Jakbym ja miała wszystkich facetow w tym przyjacioł meskich bo mam takich oceniac po moich byłych to trzeba by było rozmawiac wyłacznie z kobietami :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Pytanie do pań.

przez emilk 30 cze 2015, 22:28
agusiaww napisał(a):
emilk napisał(a):Doswiadczenie to ja mam duze,jestem w zwiazku 5 lat z normalna kobieta ktora nie liczy tylko na kase i wchodzenie w dupe.
i dlatego ludzie sa rozni, tak samo jak faceci tak samo jak kobiety. :) Jakbym ja miała wszystkich facetow w tym przyjacioł meskich bo mam takich oceniac po moich byłych to trzeba by było rozmawiac wyłacznie z kobietami :mrgreen:

Heh a ja z facetami :P
emilk

Pytanie do pań.

przez Maikus20 30 cze 2015, 22:52
ugh napisał(a):
emilk napisał(a):Nikogo nie obrazam,tylko pisze to co widze i wnioskuje ;) Kobiety chca miec wladze nad facetami to jest fakt,tylko pytanie jak dogodzic kobiecie w dzisiejszych czasach zeby owca byla cala i wilk syty,wymagania kobiet sa coraz wieksze ;) bedziesz twardy zle,bedziesz zbyt miekki tez nie dobrze :P

Ale bzdury piszesz... Chyba dużo jeszcze musisz się nauczyć na temat kobiet, związków, oczekiwań. A i może po prostu szukać gdzieś indziej. Takie "baby", które oczekują, że mężczyzna będzie tylko spełniał jej wszystkie zachcianki i obnosił się jak ze złotym jajkiem, to wybierają sobie faceci, którzy sami sobą niczego nie reprezentują więc "biorą co im dają" bo żadna "normalna" kobieta go nie chce. Nie wierzę, że facet, którzy mógłby mieć normalną kochająca kobietę, może kochać babe, która nim pomiata. Jeśli nadal z taką jest, to ze strachu, że innej nie znajdzie.

:brawo: :brawo:
Maikus20

Sortuj wg