Esci spin-off

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Esci spin-off

przez Tojaaa 28 paź 2014, 08:27
Cześć
Ja stoję w gigantycznym korku . Inez, tak trzymać, podbijaj Śląsk.
Elmo, co słychać?

Esci spin-off

przez elmopl79 28 paź 2014, 10:01
Czesc
No cos o korku wiem....od20min siedze w wc-cię...i nie mogę sie zalatwic:)he,he,he.....

Inez
Trzymaj sie cieplo na Śląsku:)

Esci spin-off

przez Tojaaa 28 paź 2014, 17:33
Elmo, haha ale mnie rozsmieszylas. Korek minął? :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Esci spin-off

przez Ashleigh 28 paź 2014, 17:42
elmopl79 napisał(a):Czesc dziewczyny!!!
Inez
super....tniesz do przodu jak przecinak :brawo:
tak trzymac!!!
czy myslisz juz o odstawieniu lekow?

Tojaaaa
Ty kobitko tez sobie super radzisz!!!

Brawa dla Was kobitki:)

Dzien dobry!

Milo sie Was czyta, takie rohahane jestescie. Pisalam juz wczesniej, przedwczoraj, ale moj post pieron strzelil, a nie mialam czasu jeszcze raz pisac. Teraz tez nie mam czasu, zajrzalam, zeby sie do Was usmeichnac, i zajrzec, co u Lunatica.
Nie ma go i to mnie martwi. Moze nie potrzebnie? Oby...
U nas juz kwitnie jackaranda, wiosna w pelni, a ja zarobiona po uszy, az do reki, ktora mnie boli dalej.
Ide w sobote do lekarza, zrobic wszystkie badania krwi, podstawowe, hormonalne, cholesterol, i przeswietlic klatke piersiowa, i moze zrobie mam-ografie ( jak sie to pisze)- bo jeszcze nie robilam.

To bywajcie kochane, nerwuski. Dzis mialam atak samotnosci :(((, ale przeszedl... :)))
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Esci spin-off

przez Tojaaa 28 paź 2014, 17:53
Ashleigh, cześć kochana, u Ciebie juz wiosenka, super. U nas jesienna szaruga, choc pogoda nie wpływa na moje samopoczucie złe. Czasem nawet jest lepiej niż latem. Zapracowana kobitka z Ciebie

Esci spin-off

przez elmopl79 28 paź 2014, 17:54
Tojaaa,
Korek sie rozszedl po kościach:)

Esci spin-off

przez lunatic 28 paź 2014, 21:36
Ashleigh,
mecze sie ze skutkami ubocznymi tej trucizny bo inaczej tego sie nie da nazwać, zadne normalny lek by nie powodował takich reakcji organizmu ktory broni sie przed tym i widocznie nie chce zeby go tym zatruwac, nienawidze tych lekow i osoby ktora mi pierwszy raz to dała

Esci spin-off

przez Tojaaa 28 paź 2014, 22:08
lunatic, co tak działa? Paro?

Esci spin-off

przez lunatic 28 paź 2014, 22:18
no paro, zaluje ze tego nie ogladałem, moze bym raz na zawsze odstawił to bez patrzenia na pogorszenie samopoczucia
tizziano napisał(a):Wczoraj oglądałem ciekawy program na 2jce jakoś kolo 23 dokumentalny o antydepresantach głównie właśnie SSRi, w którym udawadnioano że po tych lekach ludziom odwala a ni nie pomagają. Wypowiadali się jacyś profesorowie psychiatrii światowej sławy którzy ewidentnie je krytykowali twierdząc żę nic nie pomagają, a szkodzą... Oglądał ktoś?

Esci spin-off

przez Ashleigh 29 paź 2014, 09:09
lunatic napisał(a):Ashleigh,
mecze sie ze skutkami ubocznymi tej trucizny bo inaczej tego sie nie da nazwać, zadne normalny lek by nie powodował takich reakcji organizmu ktory broni sie przed tym i widocznie nie chce zeby go tym zatruwac, nienawidze tych lekow i osoby ktora mi pierwszy raz to dała

Dzien dobry!

Czemu jestes zdziwiony, ze masz skutki uboczne? Przeciez kazdy z nas ma. Musisz przejsc przez to, bo inaczej bedziesz stal w miejscu. Tabletki od bolu glowy tez maja skutki uboczne-mnie boli zoladek, ale jak glowa boli, to trzeba wziac.
Przeciez glowy nie obetne. :why:

Ty, Lunatic-u nienawidzisz leku, lekarza-ale Ty nie masz cholera wyjscia. Bierz te leki, az zaczna dzialac, i masz sobie sam zastosowac autosugestie, ze Ci pomagaja. One Ci pomoga.
Programu o lekach nie ogladalam, bo i po co?!
Tak samo musialabym pozbyc sie hormonow, bo mam szanse podobniez na to, zeby sie nabawic raka.
I co?! Mam sie przewracac, i krwawic, az dostane anemii, bo branie hormonow jest szkodliwe???
Zastanow sie Lunatic nad tym, jak myslisz, co myslisz. Mysl pozytywnie. Nie mysl, ze Cie tu nikt nie rozumie!
Przeciez My-wszyscy to przeszlismy, nie raz, nie dwa. Bierz leki, bierz witaminy, szukaj terapeuty i zacznij kochac siebie i ludzi. Leki tez pokochaj, bo to Twoj jedyny ratunek, no i oczywiscie terapia. TERAPIA.
Jestem z Toba myslami, w modlitwach, wez sie do kupy, a bedzie dobrze, zaczniesz myslec inaczej. Nie masz dosyc tych lat szarpania sie i tych koktajlii z lekow, ktore sobie sam serwujesz?!
Ja bym miala.
Trzymaj sie chlopie! Mlody jestes, inteligentny, a zycie ucieka. Wiem, pisze same slogany, ale zycie sklada sie z tego.
Tez bym chciala byc soba, miec lepsza pamiec, nie miec uderzen, wstawac rzeska, a nie jak Zombie, byc piekna i mloda-ale sie NIE DA... Buziole i usciski dla Ciebie Lunaticu szczegolnie-w moim wieku wypada. No... :great:

Dziewczyny trzymajcie sie, dzielne kobitki jestescie.
Ja ide do pracy, obiad, ogrod, i inne takie tam. Zmieniac mi beda dzis kuchnie elektryczna na kuchnie gazowa-dokladnie plyte. Najgorsze, ze musza wyciac w marmurze troche wieksza dziure, czego sie obawiam. Maz mnie z tym zostawil, ale jakos sobie poradze-zrobie grozna mine :bezradny:

Esci spin-off

przez lunatic 29 paź 2014, 11:49
tabletki od bolu głowy nie powodują myśli samobójczych i nie powoduja ze czlowiek w jednej chwili przestaje sie nadawac do czegokolwiek, co Ty w ogole porownujesz jedno do drugiego

Esci spin-off

przez Ashleigh 29 paź 2014, 20:08
lunatic napisał(a):tabletki od bolu głowy nie powodują myśli samobójczych i nie powoduja ze czlowiek w jednej chwili przestaje sie nadawac do czegokolwiek, co Ty w ogole porownujesz jedno do drugiego

Nie przyszlo Ci porownac tabletek hormonalnych, ktore moga spowodowac raka, tylko uzywasz tabletek przeciwbolowych.
Czy bez lekow nie miales lekow, i mysli samobojczych-przeciez Cie cytowalam, ze chcesz skonczyc ze soba. Tobie jest potrzebny szpital, i terapia, ale skoro sie boisz, to nie szukaj wybiegow, zeby przestac brac dalej te leki i zaczac znowu jakis inny, jak robisz to do tej pory.

Poza tym znalam ludzi, ktorzy cierpieli takie migreny, ze mysleli o samobojstwach....

Nie kombinuj... :nono:

Esci spin-off

przez lunatic 29 paź 2014, 20:20
Jedzenie z grilla i telefony komórkowe tez moga spowodować raka, ja nie mowie o przypuszczeniach co moze a co nie moze tylko o faktycznym dzialaniu w danej chwili
to co cytowalas to było to co mi narobila paroksetyna w głowie, czulem sie o wiele lepiej poki jej nie tknąłęm

Czy świat oszalał: „Mroczna strona antydepresantów”
Leki antydepresyjne mają za zadanie ustabilizować chemię mózgu, jednak w niektórych przypadkach taka ingerencja w funkcjonowanie organizmu może przynieść fatalne skutki. Pokazane w filmie, którego premiera miała miejsce na prestiżowym festiwalu filmów dokumentalnych w Amsterdamie w 2013 r ,przypadki, m.in. z USA, Kanady, Niemczech i Holandii, ujawniają negatywne, a nawet tragiczne konsekwencje zażywania anydepresantów, notowane u ok. 10-15 proc. pacjentów. Leki te drastycznie mogą zwiększać poziom agresji, doprowadzając do samobójstw i morderstw, popełnianych przez osoby, które wcześniej nie przejawiały żadnych problemów z agresją.
http://www.tvp.pl/centrum-informacji/in ... 2/17377039

"W krajach Unii Europejskiej jedna na dziesięć dorosłych osób sięga po środki antydepresyjne. Produkcja tych leków jest jednym z najbardziej opłacalnych biznesów w przemyśle farmaceutycznym. Lekarze chętnie przepisują je pacjentom cierpiącym na depresję, by umożliwić im normalne życie. Okazuje się jednak, że cudowna tabletka kryje także mroczną stronę. Widzowie poznają historie osób, które w trakcie leczenia lekarstwami na depresję dopuściły się zbrodni lub popełniły samobójstwo. Udowadniają one, że skutki działania środków, które zmieniają strukturę chemiczną tak złożonego narządu, jakim jest ludzki mózg, są trudne do przewidzenia."

kiedys o tym pisalem ze mi jeden lek nasilil agresje ze nie szło tego wytrzymac to było niedowierzanie jak to jest mozliwe cos takiego, ze to na pewno nie przez lek itp.

Esci spin-off

przez Tojaaa 29 paź 2014, 21:35
lunatic, jak Ty chcesz lepiej sie poczuć skoro tak negujesz ssri, nienawidzisz ich. Takie podejście nie pomaga. Trochę optymizmu, bo Ty właściwie zawsze jestes na anty

Sortuj wg