Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 06 lut 2016, 18:37
Purpurowy, oby szybko :nono:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 lut 2016, 18:58
misty-eyed, a możesz wypić dobrą, delikatną kawę w domu? ^^

platek rozy, brałam neosine jak miałam ospę i zatrzymało mi rozwój wysypki :shock:

Dzisiaj bardzo chciałabym odpocząć po stresującym tygodniu, ale muszę się uczyć na jutro i mamy przedłużone zajęcia :hide:
Koleżance podobało się stwierdzenie o krewetce i pancerzyku, chętnie bym się położyła, wysunęła odnóża i nie myślała o niczym, ale nie będzie mi dane :mhm:

Ukradłam dzisiaj kilka rzeczy w szkole :pirate: Normalnie nie popieram złodziejstwa, ale jak widzę, że coś się już nikomu nie przyda, to po co się ma zmarnować :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 06 lut 2016, 20:18
cyklopka, :D mogę, ale chciałam taką z expresu, a ja nie mam... Jutro Syn przyniesie mi :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 lut 2016, 20:51
Witam Łobuzy! ;)
Jak mija sobotni wieczór? ;)
Ja przeżyłam pierwszy tydzień w pracy po ponad 2 miesięcznym zwolnieniu. Ostatnie zajęcia w mej studenckiej karierze też przeżyłam. ;)
Zaliczyłam ustawodawstwo na czwóreczkę - jak na totalny brak nauki (nawet nie otworzyłam zeszytu :mhm: ) jest git :yeah:
Pozostał jeszcze tylko egzamin i obrona :roll:

Teraz selerzę po ciężkim tygodniu pod kocykiem, z kubkiem kawy w ręku i książką :105:

A jutro kumpela wyciąga mnie na siłownie...pójdę, zobaczę...może mi się spodoba i zacznę chodzić regularnie :?: :!: ;)

A towarzystwo spamowej jakie plany na wieczór i niedzielę? ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 lut 2016, 21:00
acherontia-styx napisał(a):A towarzystwo spamowej jakie plany na wieczór i niedzielę? ;)

Klasycznie, sprawdzian z farmakologii :mrgreen:
W przerwach stalkowanie pana trenera na stronce klubu, bo już trochę tęsknię i zapominam jak wygląda :105:

I włosy muszę jeszcze dzisiaj umyć, a szkoda, bo podobam się sobie z brudnymi :angel:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 lut 2016, 21:04
acherontia-styx, witaj.
acherontia-styx napisał(a):A towarzystwo spamowej jakie plany na wieczór i niedzielę? ;)

Wieczór to tradycyjnie.
A niedziela do góry brzuchem, ewentualnie na prawym boczku. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 06 lut 2016, 21:35
acherontia-styx, witaj Kochana!!! Ja nie mogę wyjść z podziwu, jak Ty to wszystko ogarniasz?

Gratuluję zaliczenia :great:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 lut 2016, 21:38
Hej, witam wszystkich. Właśnie wróciłem do domu. Co słychać?
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 lut 2016, 21:48
acherontia-styx, hej! Ja też jak czytam o Twoich "wyczynach" to wielce Cię podziwiam! :great:
Dzielna jesteś bardzo... trzymam kciuki za egzamin i obronę. A wrócić do realu po 2 m-cach to też godne pochwały... no cóż, Młodość!

Ḍryāgan, u nas po staremu,(można poczytać), a teraz Ty opowiadaj jak spędziłeś popołudnie i wieczór. :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 06 lut 2016, 21:50
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 lut 2016, 21:52
cyklopka, wlasnie wzielam druga dawke tego leku i czekam czy to bedzie dzialalo :mhm:

Wyplumkalam sie , glowe umylam , na kolacje zjadlam salatke z pekinki z kukurydza , papryka , kurakiem i groszkiem i poogladam sobie cosik.Czytam American Psycho i chyba sobie film tez przypomne bo ogladalam bardzo dawno.

Dobrej Nocy Wszystkim!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 06 lut 2016, 22:04
mirunia, no ja spędziłem... hmmm... miło :D. Zjadłem dobry obiadek, pogadałem, poprzytulałem się. No...
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 06 lut 2016, 22:30
misty-eyed, mirunia, ano jakoś ogarniam ;) chociaż czasami doba jest dla mnie za krótka :P ;)

mirunia, co do powrotu do realu to łatwo nie było ;) w poniedziałek czułam się jakbym była pierwszy dzień w pracy :lol:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 06 lut 2016, 23:15
hej, pochodziłem dzisiaj trochę po mieście. Niestety męczyło mnie napięcie. Teraz wróciłem i zamierzam posłuchać rock and rola.
Posłuchajcie tego:
https://youtu.be/gVWm9PQeYtE
Najlepiej głośno na słuchawkach.

Sortuj wg