Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 gru 2015, 15:06
Witaj Spamowa Wyspo! :-)
Byłam dziś w aptece,zakupiłam polecaną tutaj Melisanę<dziękuję> i wypróbuję wieczorem.
Kupiłam też tortownicę,zamierzam upiec tort dla siostry na urodziny.
Na zatkany nos i przy problemach z zatokami polecam otrivin naturals z eukaliptusem i dziką miętą
Dziś w moim mieście jest ciężarówka coca-coli,przed chwilą do mojego sklepu przyszedł Pan z obsługi i obdarował mnie magnesami coca-colowymi :-)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 10 gru 2015, 15:45
mirunia, Proszę co za sprytne posunięcie Kochana, masz piąteczek i cały weekend, żeby na spokojnie ogarnąć. Tylko się nie przeforsuj, lepiej mieć brudne okna, niż nie móc ruszyć ręką i nogą na Święta. ;) Ja już oswajam się z tą myślą i staram się nie panikować z powodu totalu w chałupie.
Łykam dużo rutinoscorbinu, a kurczę ten nos mi siadł... :bezradny:
No czekam teraz na wiosnę do latania w nowych butkach. Tylko musze mieć dobrany ciuch, co by pańciowato nie wyglądać z tymi cekinami. :P

PannaNatalia, moja siostra ostatnio była cała w ekstazie, że jechała za konwojem Coca-coli. :D Nie ma śniegu, nie ma mrozu, to staramy się jak możemy nakręcić sobie atmosferę... :bezradny:
Pamiętam, że Miruni trochę ulgę ta melisana przyniosła, mam nadzieje, że Tobie również. Na pewno nie zaszkodzi. ;)

Jeszcze trochę i do domku. Coś na obiad trzeba wykombinować. Wszyscy chorzy to musi być lekki, a zarazem wzmacniający. A nie mam w ogóle natchnienia do gotowania.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 gru 2015, 16:00
kosmostrada napisał(a): PannaNatalia, moja siostra ostatnio była cała w ekstazie, że jechała za konwojem Coca-coli. :D

U mnie w okolicy niedawno był TiR Coca-Coli.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 10 gru 2015, 16:06
A ja zjadłabym zupy jarzynowej ;-) Wspólczuję Ci Kosmostrado,u mnie w domu też był taki okres,że wszyscy chodzili przeziębieni

Z tym moim Citabaxem dzieje się dziwna rzecz,bo
1 albo to działanie placebo
2 albo jest tak cudownym lekiem,że po 4 dniach zażywania widocznie się rozkręcił
Nie chcę zapeszać,ale dziś znowu czuję się stabilnie(nie licząc kilkominutowych lęków),a chwilami nawet bardzo dobrze i co najważniejsze często się uśmiecham,nawet z byle powodu
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 gru 2015, 16:33
Jutro idę pierwszy raz od niemal roku do lekarza rodzinnego, bo pani psycholog już kilka miesięcy temu powiedziała żebym do niego poszedł. Tylko że... nie pamiętam w jakiej sprawie.

Spamowa wyspa

przez Wudezet 10 gru 2015, 16:56
Purpurowy, haha. To możliwe, że to jakaś mało istotna rzecz jeżeli nie pamiętasz ^^ Może o problemy z pamięcią? :P

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 gru 2015, 16:59
Wudezet napisał(a):Purpurowy, haha. To możliwe, że to jakaś mało istotna rzecz jeżeli nie pamiętasz ^^ Może o problemy z pamięcią? :P

Nie to, raczej nie chodziło o problemy z pamięcią. Chyba chodziło o ciągłe zmęczenie i bodajże skierowanie na jakieś badania wątroby.

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 10 gru 2015, 17:19
:papa:

wróciłam niedawno z zakupów i zajrzałam do Was
piję herbatę i tak sobie uświadomiłam, że ostatnio nie dopisuje mi apetyt, prawie nic nie jem tylko piję
z ciekawości weszłam na wagę i zauważyłam, że mimowolnie schudłam
fajnie ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 gru 2015, 17:20
Zosia_89, cześć.

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 gru 2015, 17:29
PannaNatalia, właśnie zjadłam zupę jarzynową, z brukselką, fasolką szparagową, kapustą i odrobiną koncentr. pomidor. posypałam koperkiem i mniam, mniam. Też chodziła za mną od kilku dni.
Melisanę możesz wypić o każdej porze dnia, nie pokłada. Cieszę się, że czujesz się dobrze i dopisuje Ci dobry nastrój. Ale wątpię, żeby to była zasługa tak małej dawki citabaxu po 4 dniach. Masz po prostu lepsze dni i fajnie, że dobrze znosisz branie leku, bez obj. ubocznych.

Purpurowy, dobrze robisz idąc do lekarza, zbadaj sobie tą wątrobę i daj się osłuchać lekarzowi po tym przeziębieniu.

Idę wsadzić ręce do szafek kuchennych, może powyrzucam połowę zawartości. :D

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 gru 2015, 17:38
Żebym tylko nie zapił, bo rano nie wstanę.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 10 gru 2015, 17:44
dokonałem kolejnej transakcji.kupiłem osełke diamentową 1 mikron.nie wierze że sie udało.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 10 gru 2015, 18:19
Witam wszystkich obecnych na spamowej :D
Nie jestem w najlepszej formie, to chyba przez nieprzespaną noc...
Czasem mam wrażenie, że nasze organizmy, zmęczone psychicznie, chętnie uciekają w choroby, na szczęście takie, z których da się wyjść.

Na wczorajszym wieczornym spacerze miałam silne lęki, ale już się ich nie boję, pocieszam się, że za moment znikną, walczę, nie poddaję się. Mam nadzieję, że już tak zawsze będzie, bo dzięki temu, że od kilku lat w mej duszy gości radość, mogę więcej...
Ostatnio edytowano 10 gru 2015, 18:23 przez misty-eyed, łącznie edytowano 1 raz
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 gru 2015, 18:22
misty-eyed, witaj.

Sortuj wg