Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 lis 2015, 08:47
Dzien dobry Kochani:********
ja wlasnie pedzic bede do UP ale wstalam z migrena znow . Nie wiem czy to nie wynik strasznego zapylenia powietrzaw Krakowie bo od soboty jest taki smog ze powinnismy z domow nie wychodzic ...

http://m.krakow.wyborcza.pl/krakow/1,10 ... u-nie.html

esh.
Milego dnia dla Was!

Mam zaproszenie na chokoalde na popoludnie ale chyba sie nie wybiore . Kaszel tez mam a mnie zawsze kaszle na sucho od jesieni do wiosny --- teraz wiem czemu --- smog :roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 05 lis 2015, 10:08
przespałam smacznie całą noc, aż mnie lekko głowa z dobrobytu poobolewa :pirate:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 lis 2015, 11:25
Dzień dobry!!!

Dołączam do klubu zmasakrowanych przez @. Wczoraj było ok, więc byłam pełna nadziei, a tu dzisiaj katastrofa. Noc nieprzespana, ledwo nogą ruszam, boli jak cholera głowa, brzuch no wszystko. Z psem małe kółko, bo nie da rady, ale nie żałuję, bo pogoda nadal koopiasta.
No ale nic, w pracy trzeba jakoś wyrobic, a potem można zaliczyc zaleganie i pojękiwanie.

platek rozy, Hej Kochana!**** No może i ta główka Cię faktycznie boli min.od tego syfu w powietrzu. :bezradny: Idź na szokoladę, to tak ożywczo działa nogę wystawic z domu. Nie mówiąc o tym, że należy Ci się małe rozpieszczenie.

Little Red Fox, Hej! No kolejna bidulka z bolącą głową...

Mirunia - a jak dziś u Ciebie migrena, odpuściła franca?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 lis 2015, 12:47
Już mi matula dzień zepsuła od razu po przebudzeniu, bo mnie cholernie wystraszyła. :zonk:

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 05 lis 2015, 12:48
Witam

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lis 2015, 12:49
Podprowadziłam rodzicom jeszcze jakiś lek na stawy i względnie naćpana poszłam spać.

Kurde, 37,4*C, nie wiem, może iść jeszcze raz do lekarza w piątek...
Ale mam już bilet na Sarsę dzisiaj, a w sobotę nie mogę nie iść na zajęcia praktyczne, bo to jest zaliczenie i nie ma kiedy odrobić.

Koleżanka dzwoniła się zapytać, co na sprawdzianie, a ja słabo ogarniam i jeszcze mnie wyśmiała z powodu ospy i zabroniła przychodzić.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 lis 2015, 12:54
Dzień dobry! :papa:

Pogoda zmieniła się diametralnie, jest buro, ciemno i depresyjnie. W pracy świeci się od rana, inaczej ciemności egipskie w pokoju. :bezradny:

kosmostrada, Dzięki, jakoś dzisiaj łeb nie boli, ale mam wrażenie, że mi 100kg na nim siedzi... ciężka i nie kumata ta moja głowa. Ogarniam sprawy bez pośpiechu i zbytniego zaangażowania, żeby nie tracić zbyt cennej energii. To dobry sposób, żeby nie rozładować zbyt szybko baterii. Wszak jeszcze popołudnie mnie czeka. :D

platek rozy, trzymaj się Kochana, Kraków jest piękny, ale te smogi i zanieczyszczenia zupełnie do niego nie pasują.
W rejonie podgórskim powietrze powinno być jak łza.
Oby Cię przestała boleć głowa.

Little Red Fox, Czerwony Lisku, może kawka pomoże na te pobolewania?

cyklopka, ten stan podgorączkowy trochę długo trwa. Może właśnie poszłabyś do lekarza na kontrolę... a koncert? :bezradny:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lis 2015, 13:15
mirunia, no niby ospa to dwa tygodnie przynajmniej...
Spróbuję się jakoś dzisiaj ogarnąć, a jutro pójdę na kontrolę :bezradny:
Trochę posprzątam, umyję gufke, wezmę lekarstwa, ubiorę się ciepło...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 lis 2015, 13:20
Chyba będę musiał znowu zacząć doładowywać telefon i wykupić pakiet internetu, bo komputera to już niedługo raczej nie będę miał.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 05 lis 2015, 13:30
Hejka :papa:

Purpurowy, a dlaczego nie bedziesz miał komputera, co się dzieje?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 lis 2015, 14:06
JERZY62 napisał(a):Hejka :papa:

Purpurowy, a dlaczego nie bedziesz miał komputera, co się dzieje?

Cześć. Przyszedł list od komornika, do brata i tam jest napisane (mam zgodę od brata na otwarcie) że jak nie spłaci długów to komornik mi wpadnie na chatę (nawet jest adres podany) Nie wiadomo o jakich kwotach mowa, ale z tego co wiem od osób które oskubał, to naprawdę duża.

Spamowa wyspa

przez mikolow 05 lis 2015, 14:11
Dzisiaj bez komputera ani rusz! a szczególnie ludzie nie mogą się odczepić od facebooka!

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 lis 2015, 14:13
Facebook swoją drogą, ale jak bym nie miał internetu, to już w ogóle bym nie utrzymywał żadnych kontaktów z innymi ludźmi. No poza panią kasjerką w Żabce oczywiście.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 lis 2015, 14:15
Matko co ja dzis przeszlam !Droge przez meke .
Wsiadlam po prochu na bol do samochodu , jade , jade , korki sakramenckie .. glowa boli , oczy lzawia , niedobrze mi strasznie , w koncu tak mnie zmulilo ze musialam zjechac i w krzaki biegiem --- wymiotowalam i wymiotowalam . Oddycham , toche lepiej mysle to jade dalej.
Jade , jade tuz przed Gup em jak mnie znow zlapalo :shock: :shock: :shock: i centralnie pod urzedem pod drzewkiem ... Weszlam do Up juz na slabych nogach , spocona ... jakiej histerii dostalam , ze za chwile umieram , ze na pewno mam jakas grype i ze nie dojade do domu. Moja kolej wreszcie byla wchodze , prosze faceta za biurkiem zebysmy dzis wszystko zalatwili szybko bo ja wymiotuje a ten do mnie ze maja oferte pracy na miesny dzial w jakims sklepie :shock: podczas gdy ja wpisywalam ze szukam do biura ... I ja mu mowie ze teraz ide do szpitala i ze potrzebuje Nipu ichniejszego i oferte wezme po szpitalu a ten a to inaczej musimyz robic . I latalam po 3 pokojach zeby odnotowali ze ja ide do szpitala :shock: :shock: :shock:
Przy okazji spytalam czy moje kierowanie juz poszlo z Klubu to jeszcze go nie mieli ... pani Kasia jak widac ma czas... :?

W drodze powrotnej nie lepiej , na przystanku takie wymioty ze az wisialam na barierce :shock: ,podeszla do mnie pani jakas pytajac czy zadzwonic po karetke i dajac mi chusteczki nawilzane oraz wode .

Takze taki dzis mam dzien.

jak ja to zalatwilam to nie wiem. U pana kierownika trzymalam worek na kolanach z mysla ze jak bede wymiotowala to do niego....

Albo nerwica mnie wykancza albo sama juz nie wiem co. Smog????

kosmostrada, :********* jak tam Slonce lepiej juz? przeszly te bole?

mirunia, :********* koelzanka mi mowila wlasnie ze tez ma dzis odczucie ciezkiej glowy. moze to pogodowe???

cyklopka, :********* idz do lekarza , ta goraczka cos za dlugo sie utrzymuje .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg