Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez amelia83 17 paź 2015, 11:02
hejka :)
u mnie też wstrętna pogoda ja mam w planie sprzątanie zrobie ciasto i będę czytac książki
a jakie u was plany?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez filip133 17 paź 2015, 11:08
Jakie książki... ? :)
Ja teraz trochę porobię ćwiczeń z angielskiego i logicznych, potem odkurzę pokój, a potem chyba będę czytał ebooka... ;) Większych planów nie ma.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez bonsai 17 paź 2015, 11:57
cyklopka napisał(a):Zawsze się paczę w twarz jak się witamy, bo inaczej byśmy się nie witali, bo by kontaktu wzrokowego nie było. Klepać to sobie mogę moją czarną kotkę od szerokiego końca. A czy smyrnięcie po dłoni wykaże, czy jestem tylko koleżanką z pracy? Nie sądzę :bezradny:

No czemu z Ciebie taka defetystka? Wszystko źle, nic się nie uda! Klepnąć można kogoś przez przypadek, bo na przykład ktoś stoi tyłem, a Ty delikatnie chcesz przekazać, że życzysz sobie jego uwagi. Chodzi o to, żeby poczuć dotyk. A sposób w jaki ktoś się z nami wita również może nam nieco powiedzieć o wzajemnych relacjach. :> Ech, idź na jakiś kurs, kobieto!

Trzeba się zbierać i wyjść na deszcz rzęsisty. :bezradny:
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Aurora88 17 paź 2015, 12:16
Dzień dobry :)
Chciałam jechać na eko-targ po dynie a tu 12 na zegarku. Boże! Jak można tyle spać! Na targu już na pewno sprzątają, tam się opłaca jechać rano. No trudno :)

bonsai, brrr a gdzie idziesz?
kosmostrada, pokaż pokaż w trakcie ;) a co do klawiatury, spróbuj odkurzaczem przejechać. Może być już zabrudzona w środku.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 paź 2015, 12:28
Aurora88, Hej!!! Dziękuję za radę. :uklon:

Ja jednak mam coś z głową - trudno MI się rozstac nawet z pluszakami mojego syna... Ale nic twardo zrobiłam siatę z rzeczami, które zaniosę do sklepu charytatywnego. Ale ten miś jest taki słodki i w sweterku i pamiętam, jak młody był malutki i wygrał go w konkursie... :why: Wyprałam mu ten sweterek, bo był przykurzony...Chlip, chlip. :hide:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 paź 2015, 12:38
kosmostrada, nie oddawaj tego misia!!!! Jednego, ulubionego pluszaka zostaw... dla wnuka lub wnuczki, jako pamiątkę... to takie fajne i wzruszające! Co Ci on przeszkadza, niech siedzi gdzieś na półce wśród bibelotów. :great:

Zakupy zrobione, obiad nastawiony... łeb mnie boli, plecy bolą, wzięłam polopirynę S, może coś odpuści... :(

Spamowa wyspa

przez Sigrun 17 paź 2015, 13:00
Hej :)

Buro i ponuro i mrzy...
Mialy byc zeberka ale beda schabowe na smalcu z ziemniaczkami i z marchewka z groszkiem :105: bo w sklepie byly brzydkie zeberka. Rosolek juz pyrka, firanki sie piora no i trza ogarnac domek.

Kupilam łuski na zakonczenie urlopu wiec jak ktos ma ochote na dobrego drinka to zapraszam :)

kosmostrada, tak jak pisze mirunia, jednego misia zostaw :)

Ja zostawilam sobie misia z dziecinstwa... Ale jakis czas temu (pomimo tego ze mis byl w wersalce) moj pies wlazl do niej i go zezarl :hide:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Sigrun 17 paź 2015, 13:01
Aurora88, czasami trzeba die wyspac :mrgreen:

bonsai, pozyczyc parasol? 8)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 17 paź 2015, 13:09
dzień dobryy ;)

u mnie też już wysprzątane, przysiadłam właśnie z herbatką i Was czytam :105:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez filip133 17 paź 2015, 13:12
I pogadasz z Nami? :P Też trzeba herbatki zrobić.. :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Spamowa wyspa

przez bonsai 17 paź 2015, 14:07
Aurora88, sobotnie zakupy byłem zrobić, coby w tygodniu czuć komfort posiadania ziemniaków, papieru toaletowego. To taki mój zestaw obowiązkowy. :roll:

Sigrun, Ty wiesz, że przydałby się, ech. Nie przemyślałem tego wyjścia, bo nie wiedziałem, że leje aż tak mocno... Gdy chłodnego dotyku wilgoci doznał mały bonsai, to stwierdziłem, że pora wracać. ;(
bonsai

Spamowa wyspa

przez Aurora88 17 paź 2015, 14:39
kosmostrada, mam nadzieję że to podziała. Niektóre klawiatury mają wyjmowane klawisze i łatwiej je wyczyścić, ale nie wszystkie.
bonsai, aaa czaję. ja zaraz sobie zrobię listę obiadów na przyszły tydzień i pokupuję trochę warzyw, bo już mnie dobija głodowanie każdego wieczoru, kiedy jestem zbyt padnięta na zakupy i gotowanie :mrgreen:
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 paź 2015, 15:08
Ktoś tu nie sprząta w sobotę? :D
Z ulgą posłuchałam Waszych rad, ubrałam misiowi czysty sweterek i włożyłam do kartonu z rysunkami, no ogólnie pamiątkami z dzieciństwa młodego. :great:
Trochę mi się plan posypał, bo okazało się, że gości będę miała jutro przedpołudniem, a nie na późny obiad. Czyli dziś muszę upiec ciasta i zastanowic się nad jakiś lunchem.
Idę wrzucic procha, bo zaczyna mnie już niemiłosiernie łeb bolec.

mirunia, A Tobie główka trochę przeszła po pigule?

bonsai, Twój zestaw obowiązkowy mnie rozbroił... :D

Sigrun, Ale heloł miałaś się jeszcze urlopowo luzowac, a nie z motorkiem szalec w chałupie. Trochę mnie ten łiskacz uspokoił... ;)

Zosia_89, I co tam jeszcze na dziś planujesz, luzujesz się, czy jakieś atrakcje się szykują?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 17 paź 2015, 15:16
A ja sie odzywam zebyscie calkiem mnie nie zapomnieli
outsider

Sortuj wg