Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez bonsai 31 lip 2015, 17:54
platek rozy, dziękuję, zapisuję do swojego słowniczka pojęć kobiecych. Dotychczas bambus kojarzył mi się z budowaniem tratwy lub okładaniem kogoś kijem. A teraz wiem, że włókna bambusa mogą ochronić moją dupkę. :roll:
bonsai

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 lip 2015, 17:55
platek rozy, nie nakręcaj się i nie zamartwiaj na zapas. :nono: :nono: Być może będziesz miała pracę w ruchu, niekoniecznie ciągłe siedzenie wśród ludzi. W pierwszy dzień, (ale to dopiero we wrześniu?) możesz sobie wziąć afka trochę, żeby wyciszyć strachy i zapoznać się z robotą. Już teraz powoli oswajaj się z ludźmi, rozmawiaj w sklepach, galerii... gdzie się da!
Nie jest tak strasznie wśród ludzi, z którymi się pracuje. Może trafisz na małe grono w pokoju i na miłą osobę, która pokieruje Tobą.
Nie musisz opowiadać wszystkim w tej pracy o Twoich lękach i depresji... będzie dobrze. :D
Ostatnio edytowano 31 lip 2015, 18:04 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 lip 2015, 18:01
mirunia, sie bojam i chociaz w duchu marze zeby wyrwac sie zakletego kregu dwoch lat bez pracy to bojam sie jak cholera.
Moze moglam wziac jednak to koszenie traw , przynajmniej bym sie wylatala to bym byla spokojniejsza i nikt by nie widzial ze lapy sie trzesa :shock: :shock: :shock:

Obrazek
Tym sie racze .

bonsai, bambus moze byc na dupke w roznej postaci jak widac :P:D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 lip 2015, 18:09
platek rozy, pyszne!!! przez kilka dni się tym raczyłam :yeah: :yeah: z naleśnikami i samymi jagódkami.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 lip 2015, 18:12
mirunia, ja tez uwielbiam :105: posypalam to cudo brazowym cukrem kakaem i cynamonem.I mmm ,
Zaraz jednak ide sobie podlogi zmyc i garnki z dzis , jutro jeszcze po korale musze rano smignac bo mamz amowienie na kolczyki z turkusow.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 31 lip 2015, 18:27
platek rozy, to, że będziesz pracowała na dziale liczącym 300 osób, nie znaczy, że będziesz z wszystkimi miała do czynienia ;) zresztą, do września jeszcze kilo czasu i wiele się może zmienić ;)
btw. narobiłaś mi apetytu na borówki tym zdjęciem :105:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 31 lip 2015, 18:38
acherontia-styx, wiem ze pewnie nie ze wszystkimi bede miala do czynienia ale ja po ostatniej pracy wlasnie mam fobie jesli idzie o ludzi w pracy i szefa... Zreszta co ma byc to bedzie , i tak nie jestem w stanie zmienic tej decyzji. Chcialabym da c rade i wroci c calkiem na rynek pracy. Nie wiem czy do biura na stale bo po ostatniej pracy wlasnie biuro kojarzy mi sie fatalnie :hide: no ale ilez moge biede klepac i sie prosc panstwa o jalmuzna.

Borowy to jedne z moich ulubionych owocow. :105:

Spamowa wyspa

przez bonsai 31 lip 2015, 18:43
Też kupiłem dziś borówki. :> No ale zjadłem wcześniej kilogram czereśni, całego słonecznika, pęczek rzodkiewek i już więcej nie dam rady. :bezradny:
bonsai

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 lip 2015, 20:55
Ja wczoraj się pożywiałam borówkami na szlaku górskim, były mega leśne, nasłonecznione, słodkie i smakowe. Ale się zmęczyłam, bo mnie pogonili po tych górach: "znajdź swoje tempo, ale nie zatrzymujemy się, bo nie ma po co" :evil:

Dzisiaj już jestem spokojna, ale wczoraj mnie cholera brała, bo w sumie wylądowałam na wakacjach z ciocią i wujkiem, czego bynajmniej nie planowałam. Plus, mogli by łaskawcy się liczyć z moimi uczuciami i choć raz nie wspominać przy mnie o chłopaku, przez którego miałam kiedyś depresję :roll:

A propos depresji, nazbierałam dużo dziurawca, będę robić leki :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 31 lip 2015, 21:09
cyklopka, to z leków zrób benzo które nie powoduje uzależnienia i działa cały czas :mrgreen:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 lip 2015, 21:11
JERZY62, dziurawiec to jedyny roślinny antydepresant :uklon:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 31 lip 2015, 21:36
cyklopka, Witaj! To miałaś fajną wycieczkę w górskim klimacie i w towarzystwie :great:
Jest jeszcze jedno ziółko dla nerwicowców, można kupić taki syrop w aptece: Passiflora.

Roślina lecznicza. Surowcem leczniczym jest ziele męczennicy – Herba Passiflorae. Ziele zawiera alkaloidy indolowe, flawonoidy, glikozyd cyjanogenny, fitosterole, sole mineralne, pasiflorynę. Surowiec ma działanie uspokajające. W doświadczeniach przeprowadzanych na zwierzętach stwierdzono, że męczennica znosi pobudzający wpływ amfetaminy, stąd stosowanie jej w leczeniu narkomanii i alkoholizmu. Najczęściej stosuje się w stanach pobudzenia nerwowego, w zaburzeniach czynności serca wywołanych bodźcami emocjonalnymi, w mało nasilonych napadach drgawek pochodzenia ośrodkowego, w dolegliwościach okresu przekwitania i pomocniczo w stanach skurczowych jelit i naczyń wieńcowych.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 31 lip 2015, 21:45
No i po gościach... Zmęczona zawsze jestem po tych najazdach. A jeszcze muszę kuchnię ogarnąć.

JERZY62, Hej! Napięcia napięciami, ale nie jest najgorzej, jak rowerek bierzesz pod uwagę! :great:

cyklopka, No ale co nazbierałaś dziurawca w czystym terenie to Twoje. Pożytek z wyprawy jest!

Borówkę też uwielbiam, a teraz jest nawet w rozsądnej cenie, Jutro na pewno będzie w menu, bo dziś miałam inne owocki.

A z bambusa też są skarpety, mam i też polecam.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 31 lip 2015, 21:57
mirunia, passiflorę kupiłam pół roku temu w Biedronce, tydzień temu zakwitła :great:

kosmostrada, szkoda, że z krzaczka to tak po jednej, po jednej, ja bym je łyżkami jadła.
I Miss Forum

Sortuj wg