Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 lut 2015, 15:12
platek rozy, tam kupuję mulinę jak wracam z terapii.

Zrobię zdjęcie w koszuli jak się buzia zagoi :mhm:

Co do wyszywanek, to strach mnie obleciał, że za dużo czasu mi zabiorą i się jeszcze w linijce nie zmieszczę :hide:

-- 24 lut 2015, 14:46 --

Wyspa, cho na Madagaskar :great:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zebrec 24 lut 2015, 16:18
Witam szanowne grono! :D
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez barbieturan 24 lut 2015, 16:46
Zebrec, mocno lubisz doors?
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 24 lut 2015, 16:56
amelia83, ja bede składać w kwietniu bo do 30 kwietnia mam grupe

poza tym witam wszystkich
ja jestem u chłopaka , jutro wracam do siebie, pogoda jest cudowna, lubie takie temperatury do 15 stopni :D
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Zebrec 24 lut 2015, 17:42
barbieturan napisał(a):Zebrec, mocno lubisz doors?

Tak, bardzo lubię. A dlaczego pytasz? :D
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Makabra 24 lut 2015, 18:47
Hej :) Co nowego? :)
Makabra

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lut 2015, 19:02
Dzień dobry Wszystkim! :papa:

Dzisiejszy dzionek ciutkę lepszy od wczorajszego. W pracy też nieźle dawałam radę, ale urwałam się wcześniej do lek. rodzinnego. Dostałam recipę na leki od ciśnienia, w drodze powrotnej wstąpiłam do kauflandu (skoro się urwałam :D ) i zrobiwszy małe zakupy popędziłam do domu.
Refleksja: słaba kondycja na dłuższych dystansach (półmarsz), lekka zadyszka. Wniosek: więcej ruchu, więcej spacerów :time: praca biurowa nie sprzyja ani kondycji, ani kręgosłupowi, ani nogom :bezradny:
Zaraz wezmę gorącą kąpiel na rozgrzanie tych zastałych mięśni i rozluźnienie, lekki masaż ostrą myjką powinien pomóc :105:

Makabra, a co u Ciebie? :105:

Spamowa wyspa

przez Makabra 24 lut 2015, 19:07
Mirunia, to weź kąpiel też za mnie, bo mi się nie chce :P U mnie nic ciekawego, byłam dzisiaj u sadysty, który mnie wkurzył :silence:
Makabra

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lut 2015, 19:56
Heloł Wszystkim!!!
Poranek przed terapią masakryczny, ale przetrwany. Na terapii padło standardowe chyba pytanie, o to co daje mi (jakie korzyści) bycie w nerwicy. Spotkałam wracając z pracy kumpelkę ze studiów, też chodzi na terapię :D Poszłam z psem na dłuższy spacer w słońcu i ptaszkowym śpiewie. Po powrocie uskuteczniłam drzemkę. Wypatrzyłam fajne spodnie w h&mie i łamie się, czy ich nie kupic. No i tyle u mnie, dzień jak co dzień...

mirunia, Kochana****, my faktycznie jak siostry, dziś też miałam taki dzień ciut lepszy i taki sam wniosek. :smile:

Zebrec, Też bardzo lubię Doorsów, nawet będąc w Paryżu pofatygowałam się na grób Morrisona ( w ogóle to ktoś ukradł jego głowę z kamienia z grobu :time: ).

cyklopka, ja chętnie pod palmę... Zainspirowałaś mnie do zrobienia listy. Jutro w wolnej chwili w pracy, będę miała produktywne zajęcie. :yeah:

Zalatana23, super wiadomośc o tych szkoleniach. :great: Rozumiem Twój lęk (kiedyś też robiłam w tej branży ;) ), ale podejmij wyzwanie, bo to jest fajna robota i może uda Ci się do niej wrócic nie tylko jednorazowo... Myślę, że jesteś już gotowa, a możliwośc spada z nieba.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 lut 2015, 20:38
witam z wieczora :****** cyklopka, platek rozy, a ja mam dzinsowa koszule w która dopinam się nawet :yeah: :great:
mam ogromny problem ciuchowy, wymieniłam pół szafy odkąd mi się utyło, wczoraj siostra na allegro wytargała zary spodniowoleginsy za dyszke, kij ze zara grunt ze fajne... :yeah: i pomierzyła mnie i powinny być okej ;)
w lumpku ostatnio nic nie upolowałam

jadłam dziś zupe z brukwi byłam na herbatce siostra chciała mnie zaciągnąć na zumbe nołłej :mrgreen:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lut 2015, 20:44
kosmostrada, wieczór dobry :papa: Cieszę się, że też miałaś lepszy dzień, mimo standardowego poranka. Moje też takie bywają.
Oby jutro było jeszcze lepiej niż dzisiaj, to dałoby nam jakąś nadzieję na poprawę :D A tak, to jesteśmy na huśtawce. :bezradny:
Chciałabym umieć podrzemać po południu tak, jak Ty, ale mi to nie wychodzi :bezradny: mogę jedynie poleżeć.
Kosmo, no i jakie są te korzyści bycia w nerwicy?

Dobrze zrobiła mi ta kąpiel, wygrzałam się i wskoczyłam pod koc... lubię wieczory :yeah:

-- 24 lut 2015, 20:47 --

amelia83, Pulpecik zrobił się z Ciebie? Ja też trochę przytyłam, ale tak w sam raz :yeah:

Spamowa wyspa

przez Makabra 24 lut 2015, 20:49
Amelka, ja mam dwie jeansowe koszule, w tym jedna zdecydowanie za duża :roll:
Makabra

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 lut 2015, 20:50
ja prowadze taki dziennik -kalendarz i zapisuje sobie to co chce zrobić plany, cele, pierdoły też to pomaga mi się uporządkować co niecos ;)
:8):
co tam porabiacie ?

-- 24 lut 2015, 19:51 --

mirunia, nooo od kiedy biore olanzapine, ale od listopada schudłam 6 kg ale jestem kulka :roll:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Makabra 24 lut 2015, 21:07
Ja się właśnie zastanawiam co by tu zrobić, żeby oczy tak nie piekły :roll:
Makabra

Sortuj wg