Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Davin 03 lut 2015, 18:48
Makabra, jestem na gg ale nie mam Ciebie. :(
Davin

Spamowa wyspa

przez Makabra 03 lut 2015, 18:50
Davin napisał(a):Makabra, jestem na gg ale nie mam Ciebie. :(

Wyślij mi na PW swój numer :)
Makabra

Spamowa wyspa

przez Arasha 03 lut 2015, 18:56
Makabra, to sobie luknij, bo narzekają, że mało się u nich dzieje ostatnio :bezradny:

Davin, każdy może tu pisać, nawet jakaś polityczna szycha :mrgreen:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Makabra 03 lut 2015, 18:57
Arasha, już byłam :D Nowe dupeczky na foro mamy, mrrr :twisted:
Makabra

Spamowa wyspa

przez Davin 03 lut 2015, 19:02
Arasha, ja szycha? :mrgreen: Mnie tu nikt nie lubi.
Davin

Spamowa wyspa

przez amelia83 03 lut 2015, 19:02
izaa napisał(a):amelia83, zdałam ten egzamin, na 4 :)

:brawo:
:great:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Makabra 03 lut 2015, 19:07
Davin napisał(a):Arasha, ja szycha? :mrgreen: Mnie tu nikt nie lubi.

Boś zajęty! :D
Makabra

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 lut 2015, 19:15
Hey :********
Ja dzis mialam pania z Mops na wizytacji , przy okazji sie dowiedzialamz e Panstwo mnie utrzymywac nie bedzie (dostaje az 390 zl) bo jestem za mloda i mam isc do pracy. Musialam założyć dziennik aktywnosci zawodowej czyli mam szukiac pracy za wszelka cene i jakiejkolwiek.jakbym tego nie robila. Caly listopad i grudzien latalam po rozmowach i wysylalam milion cv z czego po stresach znow jestem w czarnej dupie jesli idzie o depreche. mam sie meldoowac z tym dziennnikiem u nich raz na tydzien .Dostalam takich nerwow i lękow jak uslyszalam ze mnie "Panstwo nie bedzie utrzymywalo " ze nie moglam nawet slowa napisac , rece mi lataly , w oczach ciemnosc ... puls dudnil w uszach.Nic to ze dziecka pilnuje , to nie praca bo nie mam umowy . Nie wiem gdzie mi ta umowe dadza jak na wszelkich rozmowach dawac chcieli smieciowki.
Jakbym byla smieciem , tyle lat [pracowalam i skladki placilam a teraz jak czlowiek chory nie dosc ze Zus mnie wychujal za przeproszeniem to z Mops pijak dostanie pomoc (znam takie przypadki i to nie malo bo nawet w moim bloku jeden taki menel mieszka ktory dostaje 550 z l i jeszcze bony jedzeniowe) i jemu zadnych dzienniczkow nie zakladaja. nic tylko sobie odstrzelic glowe bo przeciez w tym kraju nie mozesz byc chory bo wtedy sie nadajesz tylko do gazu i na utylizacje!

Mam dosc.
mam tak serdecznie dosc ze juz wkurwa zlapalam i teraz dla odmiany klne ale prznajmniej we wkurwie jest sila bo w lękach i dolach tylko niemoznosc dzialania.
Ostatnio edytowano 03 lut 2015, 19:19 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 03 lut 2015, 19:18
platek rozy, Ja pobieram z mops również zasiłek już prawie 2 lata i jeszcze mi sie nie zdarzyło by mi Pani z mopsu powiedziała takie słowa jak Tobie. Musiałas trafić na szczególnie wredna babke, współczuje
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 lut 2015, 19:23
Ahma, ja zawsze tak trafiam ... jedynie 1 babka z mops byla fajna a teraz mam za kazdym razem inna .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 03 lut 2015, 19:26
platek rozy, ja miałam tylko raz zmieniana babeczke, jest bardzo miła i sama nawet proponuje zasiłki celowe
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 03 lut 2015, 20:14
Płatku normalnie bym powiedziała temu babsku, że chętnie się z nią zamienię, że może sobie siedzieć na zasiłku z Zus'u a ja z przyjemnością zajmę jej miejsce. QWA!!! Przepraszam, ale co za kraj???
Mnie ostatnio w pośredniaku spytali, czemu nie przepiszę ubezpieczenia na męża, nie musiałabym chodzić, a ja jej na to, że chętnie ale gdzie ona wtedy będzie pracować.
Tez mam już dość szukania pracy. Tyle lat pracy, studia, szkolenia, certyfikaty i okazuje się, że do niczego się nie nadaję, a jeśli już to za 1750pln brutto + umowa śmieciowa :evil: :evil: :evil:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 lut 2015, 20:54
Zalatana23, :******** no niestety to chory kraj ... ja zaluje ze wtedy gdy bylo wielkie boom na wyjazd z kraju do Anglii to nie pojechalam. Tu nic nie ma a bedzie jeszcze tylko gorzej.

Ahma, to masz dobrzez taka mila babka , bo przynajmniej pomoze cos zalatwic.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 03 lut 2015, 22:17
Ja miałam opcję wyjazdu za granicę parę lat temu, ale wygrały depresyjne myśli typu nie poradzę sobie, nikt mnie tam nie potrzebuje, nikt mnie nie będzie doceniał, a facet się ze mną ożeni z litości/z nudów. No i nie pojechałam. A jak wtedy nie pojechałam mając w perspektywie rodzinę, to sama nie pojadę na pewno. Nigdy.
Jakoś przemęczę w tej Polsce do usranej śmierci, rodziny i tak lepiej nie zakładać, bo będzie wojna z Ruskimi i Arabami.

Wróciłam w poniedziałek na terapię. Powiedziałam, że tęsknię za kotem :cry:

I w ogóle od niedzieli śpię po południu jak debil, a w nocy czytam książkę :roll:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg