Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Infinity 28 sty 2015, 13:15
JERZY1962, ponad 10, zajęło 2 godz. więc myślę że 12-13.

Megi_, właśnie zimą gdy mało słońca powinno się spacerować bo to przeciwdziała sezonowej depresji.

Cognac, uwielbiam moją wieś a zwłaszcza las, ale te "łatki", obgadywanie, plotki bywają ciężkie tym bardziej że leczę się u psychiatry.

Spamowa wyspa

przez Megi_ 28 sty 2015, 13:17
Infinity, mam dwa psy to tez troszke spaceruje, ale dosłownie troszkę bo w miescie to nie bardzo jest gdzie...

-- 28 sty 2015, 12:19 --

PannaNatalia, mocno trzymam kciuki :)
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 28 sty 2015, 13:35
Infinity, mnie by tak się przydało codziennie przejść trzy kilometry :-|
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 28 sty 2015, 13:38
Megi_, dziękuję :smile:

Kurczę,chyba znowu muszę zacząć nosić okulary.Ostatnio szybko męczą mi się oczy
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 sty 2015, 15:23
Dzień dobry!

Śnił mi się dzisiaj ten pan. Chyba znak, że dawno nie byłam na koncercie. Albo że lubię Niemców z siwymi włosami na klacie.

Dzisiaj będę miała fajną lekcję, bo planuję użyć disney'owskich księżniczek jako materiałów dydaktycznych.
A potem mam po drodze takiego dużego Rossmanna :mrgreen:

A jutro jeśli będzie mnie miał kto podrzucić, to zaatakuję ciuchy w Carrefourze, bo w ogóle mam jakoś mało ubrań, 2 lata ponad prawie nic nie kupowałam :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 sty 2015, 15:53
dzień dobry :)) ja dzisiaj lepiej :yeah:

tak tu podczytałam, pisałyście o terapii i tak sobie myślę jak to będzie z moją
w srodę mam 2-ga konsultację rano a potem umówiłam się z koleżanką, bo ma akurat wolne więc bardzo się cieszę
na terapię będę miała 60km w jedną stronę i tak codziennie prez 3 miechy a mi bardzo zależy na tej terapii będę miała czas po drodze czytać :yeah:

dziś wstałam ok 8 , siostra wpadła na śniadanko i kawkę, potem się plumknęłam wysuszyłam i poszłam do siostry na chwile do pracy coś jej zanieść, w sumie dzisiaj to ze wszystkimi moimi siostrami się widziałam a mam ich 3 :D
wróciłam i zrobiłam sobie małą kawkę, bo jakoś mnie zmuliło jak wyszłam
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 28 sty 2015, 15:59
amelia83, przeglądałam sobie dziś z nudów Zdjęcia Ludzi z forum-wpadłam akurat na Twoje,bardzo ładnie Ci w krótkich włosach :smile: ,ja bym się chyba nigdy nie odważyła sciąć na krótko.

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 sty 2015, 16:02
PannaNatalia napisał(a):Megi_, dziękuję :smile:

Kurczę,chyba znowu muszę zacząć nosić okulary.Ostatnio szybko męczą mi się oczy

właśnie ubrałam okularki, też nosze a le ja bardziej do ozdoby :pirate: , od kilku lat marzyły mi się okulary, kiedys, kiedyś jak byłam u okulisty on zalecił mi okulary a wtedy to nie chciałam nosic, w zeszłym roku trafiłam do okulisty-optyka bo badanie wzroku miałam za darmo i wybrałam sobie okularki, mam wadę -0,5 , na poatku nosiłam non stop, a teraz leżą i czasem do kompa lub książki
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 sty 2015, 16:05
Hey Kochani :********* wrocilam do domku od Madzi. Bylam jeszcze w sklepie , ale juz kasa sie konczy , porfel wita kwota 9.80 wiec nie ma zczym szalec ;) Dobrze ze w piatek dostane pieniazki za pilnowanie Madzi to wykupie ten spamilan.
Glowa mnie boli od ranca tak migrenowo nad jednym okiem ale ponoc jest bardzo niskie cisnienie. Wzielam procha nie minelo.
Ponakrecalam sie przed wyjsciemz e nie dam rady , ze zemdleje , ze na pewno wpadne w slabosci jak na terapii i u fryzjerki ale jakos za wiele to nic sie nie dzialo.

Dzisiejsza z fb:
Tak. Napisz to sobie. Napisz, że jest ciężko i że boli jak cholera Zamęczasz samą siebie, praktycznie kopiąc leżącego. Trwasz nieprzerwanie w jakimś pomylonym, nakręcanym do granic śnie, który w zasadzie jest jedynie wytworem Twoich oczekiwań i poprzeczek, którym naprawdę niesposób sprostać.
Skończ z tym. Przerwij raz na zawsze. Po prostu żyj i wczuj się w puls tętniącego w Tobie i wokół życia.

Jak Wam mija dzionek?Ja ide obiad zajadac, gotuje juz wode i grzeje zupe --- mam krupnik na kurczaku i pyzy na drugie ...Nic wyszukanego :P
Ostatnio edytowano 28 sty 2015, 16:06 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 28 sty 2015, 16:05
amelia83, ja jakieś 6lat temu zaczęłam nosić(przez 3lata)później stwierdziłam,że i tak nie widzę różnicy(mam astygmatyzm,-0,5 na jedno oko,a na drugie -0,3)

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez amelia83 28 sty 2015, 16:05
PannaNatalia, dziękuję :)
kiedys nosiłam długie hery, od klilku lat coraz w krótszych :D kolory tez różne, lubię zmiany ( włosów), nawet miałam doczepiane :lol: ale potem mega zniszczone były i jaka ulga jak zdjęła mi, o ile lzej na głowie ;)
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 28 sty 2015, 16:07
platek rozy, hej :papa: ,mnie też dziś boli głowa,pewnie od pogody

Citabax 10mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 sty 2015, 16:07
PannaNatalia, :******** tak chyba od pogody , cos nas w te same dni glowa boli :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 28 sty 2015, 16:09
platek rozy, mnie często boli głowa ale chyba mam to po mamie,ona bez przerwy łyka tabletki na ból głowy

Citabax 10mg

Sortuj wg