Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 06 sty 2015, 21:07
platek rozy, z mężem mi się nie układa. .. niby zawsze zaczyna się od bzdetow a kończy awantura. .. Widzi we mnie same złe rzeczy. . Tak się staram.. tyle nad sobą pracowałam ale jak by nie było jestem zawsze zła ... ostatnio usłyszałam ze on nie ma o czym ze mną gadać wiec ciągle siedzi na fa i gada z koleżanką z Anglii. . Źle bo nie czytam wykopa źle bo nie słucham tego co on wszystko jest źle. .. w każde święto ciągne sama dziecko do kościoła bo się ochrzcilo trzeba uczyć ale jemu nic się nie chce.. biorę to na siebie już przywyklam. . Dzisiaj mieliśmy pojechać do rodziny ale on wolał leżeć a jak przyszło mu posiedzieć z mala bo poszłam do wanny się zagrzac to pojechał z nią na 4 godziny do swojej rodzinki do McDonald's i nie wiem gdzie jeszcze wrócił zostawił dziecko i pognal bo chyba samochód się zepsuł ale nie dowiem się co gdzie itd itp.. przykro mi bo on bierze dziecko w auto jedzie gdzie chce on trzyma kasę i w ogóle a ja przez padaczkę nie mogę mieć prawka wszędzie z nią biegam na piechotę bądź na jego łasce i o pieniądze jakiekolwiek musze prosić. .. dla niego to normalne nie wiem może to ja jestem nienormalna

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 sty 2015, 21:21
chocovanilla, niezaleznosc finansowa jest bardzo wazna bo wtedy facet nie moze Toba pomiatac . Ja zawsze patrzylam na to zeby miec wlasne pieniadze.
A zdanie co do Twojego meza juz moje znasz. Nie pozbedziesz sie nerwicy jak bedziesz miala w domu taka sytuacje.

Nie chcialabym byc z taka osoba . Nie ma szacunku do Ciebie i niszczy Cie psychicznie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 06 sty 2015, 21:27
chocovanilla,
niestety, ale zgadzam się z platkiem rozy...
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 06 sty 2015, 21:28
Błędne koło on mnie niszczy a ja boje się odejść od niego ze sobie nie dam rady...

-- 06 sty 2015, 21:35 --

A najgorsze jest to ze firma jest na mnie a on nią zarządza. .. wszystkie podatki ZUS jest na mnie do tego wziął na raty tv swojej rodzinie nie płacili na czas i juz mam wezwanie z sądu. . Oni mają to zapłacić ale to tylko przykład w jakiej dupie jestem. .. moja rodzina kurczowo się go trzyma bo jakby teraz odszedł to mieliby nie dość ze mnie na głowie to jeszcze jakie kłopoty finansowe... musze robić dobra minę do złej gry nie mam wyjścia dopóki nie będę czysta z opłat. ..

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 06 sty 2015, 21:43
chocovanilla, ciężka sytuacja, przypłacisz to wszystko zdrowiem :(

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 06 sty 2015, 21:47
Wiem :( cóż trzeba żyć jakos

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 sty 2015, 21:48
chocovanilla, moja kolezanke tak wlasnie maz zniszczyl. Nabrala dla niego kredytow a pozniej on tylek wypial a ona z dlugow wyjsc nie moze , na szczescie ze sie rozwiodla bo przynajmniej poatrzec nie musi na niego.

Na pewno dobrze by bylo jakbys prace miala i nie dac sie wpedzac a zadne wiecej dlugi.

A bez niego wierz mi ze poradzilasabys sobie i moze o niebo lepiej sie czula.

Od bylejakiego faceta w domu , lepszy jest kot!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 06 sty 2015, 21:50
platek rozy, masz rację. .. musze wszystkiego dopilnować i zakończyć to coś. ..

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 06 sty 2015, 21:52
chocovanilla, i to jak najszybciej.

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 06 sty 2015, 21:53
Nie da się nic zrobić szybciej niż w lecie niestety

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 sty 2015, 22:05
Arasha napisał(a):Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego na tym forum ludzie mówią na kota ... KOTEŁ :shock: !!!

Zaraźliwy humor internetowy. Nie tylko na tym forum.

Właśnie zapomniałam czy mam jutro terapię o tej samej porze co zwykle, bo przełożono z poniedziałku :shock:
Ciul, chyba rano zadzwonię tak z godzinę przed moim terminem :shock:

I jeszcze głowę muszę dzisiaj umyć. Serio, jak włosy obetnę, to skończą się żale i ubolewania.
Myślałam, że będę mieć w tym tygodniu czas na fryzjera, ale jak zwykle dwa sprawdziany. I może klientki jakieś?

-- 06 sty 2015, 21:10 --

chocovanilla, no przykro czytać :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 06 sty 2015, 22:24
I mi też by się fryzjer przydał ale najpierw powalcze z zimowym tluszczykiem :) dzisiaj troszkę poćwiczyć am jutro też planuję. .. musze coś ze sobą zrobić ...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 sty 2015, 22:35
cyklopka, tez nie lubie glowy myc :bezradny: od kiedy mam nerwice , nie lubie myc wlosow , , ale moze to tez kwestia tego ze rzadziej teraz chodze do fryzjera i wlosy mam dluuuugie.

Ide do wanny . Dobranoc Kochani :********* snow pieknych i spokojnej nocki.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 sty 2015, 22:42
Ja nie lubię mieć włosów mokrych i splątanych po myciu. Od półtora roku nie byłam u fryzjera, nie umiem sama upiąć włosów ani nimi zarzucać jak gwiazda filmowa, bo są za ciężkie i za sztywne, więc z bardzo długimi wyglądam na smutną i zaniedbaną. Fajnie będzie coś zmienić.

A pochwalę się, że klientce się nie chciało w święto uczyć, ale żeby było, że się odbyło, to mam zapłacone za słuchanie Stinga i picie wiśniówki :mrgreen:
Oczywiście Sting celem nauki łączenia wyrazów w angielskiej wymowie ;)

Ostatnio edytowano 06 sty 2015, 22:44 przez cyklopka, łącznie edytowano 1 raz
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg