Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 lip 2014, 18:24
Infinity, fajny filmik i podkład muzyczny... to chyba wschodnie okolice?

platek rozy, 3 tygodnie :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez jasaw 22 lip 2014, 18:24
platek rozy, Infinity, mirunia,

witajcie kochane kobietki, jak sie macie dzisiaj...?

Kasiu wiersz przeczytałam, filmik obejrzałam. Ja lubię takie klimaty. Od lat zachwycam się muzyką ludową, to jest jakas prawda z duszy płynąca. Zresztą w ogóle, jak sądzę, moje fascynacje ludowe mają korzenie rodzinne. Moi dziadkowie rolnikami byli, stąd poworoty sentymentalne w te klimaty...

U mnie gorąco nadal, ale wyspałam się dzisiaj porządnie, więc i lepiej upał znoszę, choc aktywność w takie dni minimalna.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Infinity 22 lip 2014, 18:25
mirunia, mieszkam w kuj pom, ale tego utworu słucham na okragło to "Werchowyna powstała w 1991 r. z inicjatywy studentów uczelni warszawskich, związanych ze środowiskiem Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich. Wykonuje głównie pieśni z terenów Łemkowszczyzny i z różnych rejonów Ukrainy (choć w repertuarze są także utwory z polskich Beskidów Zachodnich). Grupa wydała pięć płyt kompaktowych ("Krynyczenka", "Werchowyna Live", "Oj, zza hory", "Hej, Kolęda, Kolęda" oraz "Pieśni święte i grzeszne") oraz dwie kasety ("Werchowyna" oraz "Tecze Riczka") "
To Wam jeszcze pokaże. Dzisiejsze pogaduchy ze Zgrywusem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 lip 2014, 18:28
Infinity, ja sie cieszylam z tego wypadu na Mazury ale ja miejska dziewczyna to dla mnie to byla nowosc:)

mirunia, oja to sie wybyczysz :D :D :D chociaz w naszym wypadku najlepiej czas aktywnie spedzac coby nie napedzac zlych mysli :mhm: Masz cos w planach na ten czas ????

jasaw, Aniu :********* ja szukam pracy i poswiecam ostatnie dni na przegladanie ofert oraz zalatwianie rzeczy zwiazanych z doplata do mieszkania i z grupa inwalidzka .
Wieczorami czytam , ogladam filmy... Tak mi te dni leca.

W weekend ide na pokaz makijazu na kurs wiec musze sie ogarnac i dac rade bo kasa potrzebna a poki co to jedyna okazja zeby ja zarobic.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Infinity 22 lip 2014, 18:29
platek rozy, no pewnie;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 lip 2014, 18:29
Infinity, Ha slyszalam to :D Boski jest :D
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Infinity 22 lip 2014, 18:31
jasaw, ja nie tylko wsiocha, ale mój tata urodził się we Lwowie, więc zbzikowałam ostatnio do reszty. Muzyki folkowej słucham gdzieś od 4 lat. Zaczęło się od metal pagan i tak stopniowo łagodnieję.

-- 22 lip 2014, 18:32 --

Zbiera się na burze, kuźwa

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 lip 2014, 18:33
a u mnie gorac , nic kompletnie sie nie ochladza :bezradny: :bezradny:

Spamowa wyspa

przez jasaw 22 lip 2014, 18:36
platek rozy, dasz radę, jak człowiek bardzo chce...itd :D A Ty chcesz, więc powodzenie murowane :D

Infinity, pomyliłam się, moi Pradziadkowie - jedni pochodzili z lubelszczyzny, a drudzy z Mazowsza.

Dziadkowie /jedni i drudzy/ już mieszkali w Łodzi...ale korzenie są :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Spamowa wyspa

przez Infinity 22 lip 2014, 18:37
platek rozy, u mnie przedwczoraj pogrzmiało i od pioruna, we wsi słoma się zapaliła.
Dzis tylko rozpadało się.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 lip 2014, 18:44
jasaw, musze dac rade , a dodatkowo musze znalezc prace chociaz jak pomysle jak ja z ta nerwica tam pojde to mi slabo na sama mysl tyle ze jak sie wciagne i bedzie niezle to moze byc taka praca lekarstwem na moja nerwice :)

Infinity, nie nie , burzy nie chce bo jedna ostatnio przezylam na wlasnej skorze w polach :D ale moglo byc chlodniej :uklon: :uklon: :uklon:

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 lip 2014, 18:45
platek rozy, nigdzie nie wyjeżdżam, bo jak sama wiesz teraz jest mi trudno gdzieś podróżować... a tak w ogóle to już swoje wyjeździłam po Polsce i po świecie. Teraz tylko wspominam te piękne podróże :105: i czasami oglądam zdjęcia...
Spędzę na miejscu, trochę w domku, trochę u Rodzinki na działce, na spacerach z koleżanką (niedługo wraca od rodziny) i jakoś zleci.
Pewnie konfitury z wiśni zrobię :105:

jasaw, :papa: u mnie dzisiaj aktywność prawie żadna, wczoraj była lepsza, mimo, że dzisiaj mniej upalnie u mnie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 22 lip 2014, 18:47
mirunia, Kochana ja to samo dawniej wszedzie bywalam , jezdzilam a teraz kaput, zal mi tego ale coz , o ile samochodem jeszcze pojade to juz srodkami lokomocji nie bardzo.

mam nadzieje ze milo spedzisz ten urlop mimo ze nie wyjezdzasz :)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 lip 2014, 18:47
jasaw, ja moich pradziadków, którzy mieli gospodarstwo nie zdążyłam już poznać, natomiast też szukam prawdy w dawnych pieśniach. Nie pochodzę z muzykalnej rodziny, dokształcam się gdzie mogę na różnych chórach, warsztatach.
Ostatnio kilka razy u tej pani:

Bardzo lubię jej podejście, ona widzi, że dużo folkloru to jest połączenie duchowości chrześcijańskiej z przedchrześcijańskimi rytuałami pór roku i prac gospodarskich. Że lud jest prosty, ale nie ciemny, a zespół pieśni i tańca Mazowsze ma okrutną manierę i nikt tak na wsi nie śpiewa :twisted:

Infinity, trzeba pisać wiersze :)

platek rozy, no ja się dzisiaj umalowałam, poszłam do fotografa na zdjęcia paszportowe i ogólne takie do CV. Powiedziałam panu, że mam wyglądać na miłą osobę :twisted:

No i w nagrodę za taki wspaniały krok w kierunku szukania pracy kupiłam sobie dla relaksu czarne piwo. Może będzie faza :mrgreen:
Zastanawiam się czy coś jeszcze poprzeglądać pod kątem rozmowy kwalifikacyjnej, czy już wrzucić na luz i pograć w grę :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg