Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 01 kwi 2014, 10:49
freda, niby jestem w związku ale czuje sie samotna jak palec...

Spamowa wyspa

przez nerwa 01 kwi 2014, 10:49
trzeba zrobic wszystko co mozemy, zeby zylo nam sie lepiej (najlepiej to co dyktuje serce) a wtedy duza szansa, ze nerwica sama odejdzie :)
Ja tez senna dzien w dzien, glowa mnie boli i sił nei mam :bezradny:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 01 kwi 2014, 10:52
chyba to nie ma przyszłośći... tylko ja tak nie umiem się rozstawać... nigdy się nie rozstawałam:( czuje ciągłą presje... co bym nie zrobiła jest źle... jeszcze małą na mnie napuszcza:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez freda 01 kwi 2014, 10:54
chocovanilla, może pogadaj z nim,może musicie coś zmienić,a nie od razu się rozstawać.nasza choroba też nie pomaga nam w podjęciu decyzji,bo czujemy się gorsze i myślimy,że nikt inny nas nie będzie chciał
A już myślałam,że ją pokonałam...

Spamowa wyspa

przez hania33 01 kwi 2014, 10:55
chocovanilla, napuszcza na Ciebie dziecko?
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 01 kwi 2014, 10:55
freda, ja już tyle razy z nim gadałam ale on widzi tylko to ze jestem psychiczna, karze mi lyknąc tabletke... czasem mam wątpliwosci czy jestem normalna

Spamowa wyspa

przez nerwa 01 kwi 2014, 10:56
chocovanilla, no bo to jest bardzo trudne niestety :( to juz jakby nie bylo, to po latach dochodzi jakies przywiazanie itd. To naprawde duza zmiana w zyciu - wiec i budzi zawsze duze emocje.

Ja mialam pare zmian, co prawda duzo mniejszego kalibru, ale zawsze bylo lepiej:
- raz jak zaczelam studia, w sumie poszlam tam ale nie interesowalam sie za specjalnie tematem, nie wiedzialam co chce w zyciu robic. I zaczely mi sie lęki itd. Porzucilam studia, stracilam 2 lata zycia, potem zaczelam nowe, ktore juz byly moją pasją i odzylam na maksa.
- a teraz niedawno chcialam juz wracac do kraju, ale dostalam propozycje zostania. Oczywiscie jak zostaje to mam zapewniona normalna prace, kase itd. Ogolnie wszystko ok. No wiec, mimo ze nie chcialam to sie zgodzilam - i znow zaczela sie masakra, lęki itp. Teraz mam nadzieje, ze jak wroce ib ede bardziej w zgodzie ze soba, to bedzie tez lepiej.

Ale oczywiscie samemu trzeba dojsc do wniosku co wazne dla kogo i co warto zrobic czy zmienic. A zmiany zawsze są strasznie ciezkie :(
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 01 kwi 2014, 10:57
hania33, mówi do niej ze mama jest głupia, wieśniara itd... jak sie zgubi smoczek to mowi jej ze mama nie chce dac smoczka...

Spamowa wyspa

przez nerwa 01 kwi 2014, 10:58
chocovanilla, sorry, ale dla mnie takie zachowanie jest conajmniej dziwne... znam zwiazki, gdzie jest wspieranie sie nawzajem - no bo chyba o to w tym wszystkim chodzi? Zeby kazdy byl szczesliwy. A jak sa akcje tego typu, to dla mnie to jest serio niewyobrazalne...

Spamowa wyspa

przez freda 01 kwi 2014, 10:59
chocovanilla, miałam to samo.nie jesteś psychiczna,a jego postępowanie utrudnia ci wyzdrowienie.nie mówię,że masz go zostawić,bo to jest tylko twoja decyzja.ale w chorobie nie możesz być sama,przypomnij sobie przysięgę małżeńską,co twój partner ci przysięgnie,ominie w zdrowiu i chorobie?

Spamowa wyspa

przez hania33 01 kwi 2014, 11:03
chocovanilla, dziwny zwiazek.. :roll:

-- 01 kwi 2014, 11:03 --

chocovanilla, on mowi , ze Cie kocha itp?
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 01 kwi 2014, 11:04
nerwa, freda, widze jak inne pary się zachowuja jak chodzą razem z dziećmi na spacery a dla mojego męża to jest takie trudne ze woli wszedzie chodzic sam:( teraz mieszkamy z moja mama i siostra a nie raz juz mnie szturchnal... co bedzie jak bedziemy mieszkac sami??? jego koledzy biją swoje dziewczyny... chyba trzyma mnie tylko strach przed samotnością i brakiem pieniędzy i być może stratą dziecka...

-- 01 kwi 2014, 11:07 --

hania33, niby kocha tak mowi... czasem ma przyplyw dobroci ale potem wszystko wraca.... musze sie umowic z tesciowa.... bo on chyba ma problem ze sobą.... jest taki wybuchowy.... dzisiaj siostry mała niechcący przyciela naszej paluszki w drzwiach to on ją tak odepchnął że upadła i nie wiem czy drzwiami nie dostała... swojej siostry małą z łóżka zrzucił jak naszej coś zrobiła... przecież to dzieci mają po dwa trzy lata....

Spamowa wyspa

przez freda 01 kwi 2014, 11:08
chocovanilla, nie pozwól się krzywdzić kochana.jesteś silna i dasz radę.cokolwiek zrobisz dasz radę.i nikt nie zabierze ci dziecka,mnie mój były partner też straszył,miałam rozprawe sądową.nie daj się zastraszać

Spamowa wyspa

przez chocovanilla 01 kwi 2014, 11:12
freda, myśle ze nie zabrałby jej bo niedałby sobie rady z nią ale straszyć straszył....

Sortuj wg