Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 maja 2016, 13:25
misty-eyed, Aniu mialam robione tomografy z konttrastem i w 2012 roku rezonans ale nie wykazaly nic szczegolnego. Migreny mam od kiedy dostalam leczenie na endometrioze czyli wpakowali we mnie hormony.
Wiec przypuszczam ze to od nich . W kazdej kombinacji niestety wala estrogen a on w duzej mierze wywoluje wlasnie migreny. Nie moge z lekow zrezygnowac bo znow by endo rosla i zas operacja i cale to cierpienie przed i po... Wiec niestety umieram kilka dni w miesiacu na migrene ale i tak musze wtedy funkcjonowac :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 26 maja 2016, 13:37
platek rozy, to nieciekawa sytuacja....albo albo, słaby wybór, a właściwie żaden. Współczuję...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 maja 2016, 13:49
misty-eyed, zaden Aniu dokladnie. Teraz jeszcze mialam hormony zmieniane bo na tamtych juz nie moglam wytrzymac z migrenami , te jak widac tez sa nie bardzo....

Znalazlam w zamrazarce miesko mielone z indora i puszke pomidorow w szafce wiec dzis spaghetti--- mimo ze zakupow wczoraj nie zrobilam bo nie dalam rady to jednak glodna nie bede ;)

Do zabki pozniej podejde bo na jutro musze jakas walowke wziac do pracy.
Inne fundacje maja jutro wolne ale nie nasza.... pani prezes nie pozwolila nam wziac dnia urlopu mimo ze zajec zadnych jutro nie ma u nas.Porobie troche papierologii ale w sumie jestem poodrabiana ze wszystkiego :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 maja 2016, 14:14
Dzień dobry! :papa:

Pochmurzyło się i u mnie, ale temperatura komfortowa.
Dzień jak do tej pory w miarę spokojny, gdyby nie ból dziąsła... no zawsze coś, jak się jedno uspokoi, to coś nowego się wykluje. :bezradny:
Zaparzyłam szałwię, będę płukać.
Gotuję młode ziemniaki do mojej kapuchy (pysznej!) i jakoś to muszę delikatnie zjeść, żeby nie podrażnić zęba i dziąsła.

misty-eyed, MR głowy nie robiłam nigdy, ale szyjnego dwa razy. Te moje bóle głowy są typowo napięciowe i od szyjnego. Wezmę się teraz za rehabilitację tego nieszczęsnego kręgosłupa i powinno na jakiś czas pomóc. Na razie odpukać, głowa nie boli od kilku dni - i niech tak zostanie... co za ulga!

platek rozy, mam nadzieję, że masz się trochę lepiej teraz i mniejszy ból głowy:***** tulam!
A obiadek będziesz miała pyszny z tych "znalezisk". :D Odpoczywaj dzisiaj Płatuś ile wlezie, a jutro szybko minie Ci w pracy.

kosmostrada, tosia_j, widzę, że kapucha robi furorę w maju :great:

Kosmuniu, jak tam mija Ci free day? Opalasz nóżki w ogródku?

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 26 maja 2016, 14:28
mirunia, nie ma chyba niczego lepszego na bóle dziąseł jak:

- http://www.eludril.pl/podstrony/produkt ... pp=3&pr=12

- https://www.doz.pl/apteka/p5321-Parodiu ... asel_50_ml

Te dwa żele goszczą w mojej apteczce na przemian...skuteczne bardzo. Bez płukania, szybko doprowadzają dziąsła do zdrowia :) Łagodzą, leczą, odświeżają...polecam!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 maja 2016, 14:55
mirunia, :papa: Nie ma sonca, zimno, więc nie kawkuję na powietrzu... :bezradny:
A tak się snuję, trochę przątam, piorę, wyłażę z futrzakiem, właśnie wróciliśmy z wyprawy po mięcho - bo wczoraj w amoku zapomniałam w pracowej lodówie. Bransolki skończyłam... Trenuję nie mieć spiny... ;)
Dziąsło sobie czymś podrażniłaś, czy coś od ząbka się dzieje?

misty-eyed, Miłego odpoczynku, tak jak mówisz - jeszcze dużo dni, żeby się narobić... ;)

platek rozy, Zrobiłam bransolki do noszenia hurtowo z np. rzemykami, szkiełka szaro granatowe i malutkie hematyty z kryształkami Swarowskiego. Ale się namęczyłam, żeby nawlec tą drobnicę...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 26 maja 2016, 15:08
hematyty to prawie jak hemoroidy :arrow:
outsider

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 maja 2016, 15:14
tosia_j, prawie robi dużą różnicę... :D
Każdy kamień ma swoją moc, jako że hematyt ma moc oczyszczania krwi, leczenia stanów zapalnych, więc na tą dolegliwość może być dobry. Pytanie , gdzie go w tym celu nosić... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez tosia_j 26 maja 2016, 15:16
naszyc z tyłu na majteczki

Obrazek
outsider

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 26 maja 2016, 15:19
kosmostrada, a które są dobre na koncentrację/naukę/elokwencję? onyks się nadaje?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 maja 2016, 15:31
HoyaBella, Wg tego co czytałam, to fluoryt, karneol i malachit.
Fajne kamulce na sztuki można kupić w sklepach indyjskich za grosze, takie do ściskania w łapce, czy noszenia w kieszeni. Ja mam taki agat. :smile:

tosia_j, :great:

Idę na ogródek pańskim okiem rzucić na moje pomidorki i narwać mięty do herbaty. :P
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 26 maja 2016, 15:35
misty-eyed, dziękuję za poradę :D poszłam i kupiłam elugel, a parodium nie było, pani powiedziała, że w hurtowni jest. To następna wizyta w aptece w przyszłym tygodniu. Posmarowałam, taki różowy, smaczny żel. :D

kosmostrada, dziąsło boli od zęba, mam paradontozę. :shock:
Bransolki fajne, delikatne. Naściubiłaś się nieźle...
A dlaczego Tyś taka pracowita dzisiaj? Odpoczywaj do syta!

tosia_j, te hematyty można w czopki włożyć i zadziałają :mrgreen: na majteczkach to nie da się usiąść :lol:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 maja 2016, 15:40
mirunia, kosmostrada, a ja pojedzona na maxa :angel: wyszlo mi to spaghetti pyszne , niebawem ide do zabki i zjem po dordze loda --- oby tylko byla cukiernia otwarta.

Dostalam zaproszenie na grilla na sobote , tam gdzie bylamw majowy weekend--- kolo mojej bylej pracy. Pojade jednak inna trasa i moze bedzie dobrze , moze w panike nie wpadne.

kosmostrada, bransolki swietne ! Uwielbiam hematyty :great: :great:

mirunia, o tez zapisze ten zelik bo miewam i ja czasami klopoty z dziaslami .

Spamowa wyspa

przez tosia_j 26 maja 2016, 15:45
mirunia, na majteczkach są wielorazowe ;)
czesc płatek
outsider

Sortuj wg