Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 maja 2016, 21:21
mirunia, A Tii, nie przyznałaś się, tak jak podejrzewałam... :nono: Urodziny to zawsze pretekst do otrzymania porządnej porcji tulańców! ;) I tak dostaniesz swoje, o! Przesyłam Ci takie uściski urodzinowe, że aż oddech tracisz i wielką, ale to wielką porcję kciukasów na cały następny rok, za polepszenie, ot takie dające trochę oddechu.

Myślę, że jestem bardzo osłabiona i bardzo teraz podatna. Nawet przykład tych herzklekotów, które niedługo to po Ince już będę miała... :roll: Żeby po leciutkiej latte mieć? :time: To świadczy...

cyklopka, Noo jesteś! :great: Już miałam tu biadolić, że nas opuściłaś na rzecz drugiego forum i nawet zastanawiłam się nad fochem... ;)
Wonsz cudowny... :105:

Na pocieszenie zżarłam właśnie pół słoika mojej konfitury wiśniowej... Trzeba zrobić gorzkiej herbaty i to now... :hide:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 maja 2016, 21:52
kosmostrada, ja teraz jadę herbatkę za herbatką.

Troszkę wam nie chciałam zawalać problemami, raz ze względu na dyskrecję wobec bliskich osób, a dwa, że macie swoje smutki, to raczej powinnam was podnosić na duchu, a nie opowiadać o cudzych tragediach :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 maja 2016, 21:54
kosmostrada, :mrgreen: Kosmuniu, dzięęęki wielkie za tulasy urodzinowe, taaakie fajniaste, szczere. Przyjęłam je ochoczo... :yeah: buziaczki :******
A ja pożarłam serek waniliowy, jeszcze wrzucę jogurt morelowy i się zasłodzę wreszcie. :yeah:

cyklopka, pomysłowy ten wonsz... to jakaś jadowita gadzina, bo kolorem odstrasza i tym okiem :shock:

Idę zaraz do wyrka poleżeć, poczytać. Pa :papa:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez rolosz 08 maja 2016, 22:10
kosmostrada napisał(a): rolosz, Udało Ci się trochę przyjemności wyszarpać z dzisiejszego dnia?

nieeee, nie za bardzo.
Współczuję ataku paniki. Chyba też zacznę zaraz panikować, bo przede mną ciężkie kilka tygodni :zonk: To będzie prawdziwy test dla esci.

cyklopka a ta koleżanka z farmakologii to nie wie, że wenlę można dostać w aptece, tylko się pyta skąd to ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 maja 2016, 22:22
Eh, no i kolejny dzień minął. I znowu zaczyna się następny tydzień. Chyba do każdego kolejnego trzeba podchodzić zadaniowo, wtedy jakoś się wytrzyma.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 maja 2016, 22:23
cyklopka, Wiesz mi się wydaje , że posłuchanie o smutkach innych pozwala czasami złapać dystans do swoich...
Czemu namiętnie herbatkujesz?

mirunia, Do juterka!!!

rolosz, Szkoda, no ale takie dni też czasami bywają. :bezradny:
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć - liczyłabym na siebie, a nie pokładała nadzieję w lekach. Moc jest w Tobie, leki tylko pozwalają Ci to dostrzec.
Oddychaj głęboko i spokojnie , to tylko kilka tygodni, które przejdziesz, bo to jest istotą czasu, że mija... ;)
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 maja 2016, 22:29
rolosz napisał(a):cyklopka a ta koleżanka z farmakologii to nie wie, że wenlę można dostać w aptece, tylko się pyta skąd to ;)

Z tylnej szafki zamykanej na kłódeczkę :pirate:

mirunia, a ja bym się nie zdziwiła, jakby ktoś/coś zamiast unikać, zechciał(o)by skonsumować, bo dojrzały.

Ja w sumie powinnam się teraz skupić i przyłożyć, bo jak to zawsze pod koniec roku szkolnego trzeba będzie pokonać Voldemorta :nono:

Muszę ogarnąć praktyki, napisać sprawozdanie ze stażu, ogarnąć uczniów, podsumować co umieją, przygotować się do egzaminu końcowego, a mam ochotę się położyć do łóżka z czekoladą i obudźcie mnie za 3 miesiące :silence:

kosmostrada napisał(a):cyklopka, Wiesz mi się wydaje , że posłuchanie o smutkach innych pozwala czasami złapać dystans do swoich...

No mnie to tak średnio pomaga raczej :bezradny:

kosmostrada napisał(a):Czemu namiętnie herbatkujesz?

Przez parę dni jadłam praktycznie wszystko i zaczynam już odczuwać pewne symptomy.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 08 maja 2016, 22:47
cyklopka napisał(a):
rolosz napisał(a):cyklopka a ta koleżanka z farmakologii to nie wie, że wenlę można dostać w aptece, tylko się pyta skąd to ;)

Z tylnej szafki zamykanej na kłódeczkę :pirate:

Nie wiedziałem, że tyle z tym zachodu :?

kosmostrada wiem, mam w planach psychoterapię, żeby to i owo przepracować. Może i znajdę w sobie pokłady tej siły.

Dosyć narzekania!!!!!!!! Idę spać, jutro ma być dobrze :great:

Spamowa wyspa

przez takie tam 09 maja 2016, 09:13
Dzień dobry, co u was słychać? U mnie powoli się zbliża maraton biegania i załatwiania różnych spraw :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 maja 2016, 09:17
Dzień dobry!

Poniedziałek zaczął się pochmurnym świtem, ale słoneczko nie odpuszcza i już wyłazi.
Bardzo źle spałam, wstałam zalękniona, ogólna koopa.
Po pracy muszę lecieć po żarcie dla psa i nową obróżkę na kleszcze. Ta mimo smrodu okazała się nieskuteczna, wyciągnęłam wczoraj kleszcza, jeszcze biedakowi napuchła noga od tego paskudztwa. Ale najpierw po wyniki badań.
A co mi się chce - otóż nic. A nie sorry, chce mi się - spać... :bezradny:

Miłego dnia Wszystkim!!!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 09 maja 2016, 10:52
Witajcie
Jestem dzis w ŚDS
Potem jadę na zakupy i do chłopaka
A jutro wybieram się do Ikei po kieszenie wiszące na ubrania bo już nie mam gdzie dać ciuchy
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 maja 2016, 12:06
Dzień dobry! :papa:

Ależ mi się nie chce dzisiaj pracować... zimno w pokoju, narzuciłam dyżurny sweter. Na dworze cieplutko, chyba się przeniosę pod jakieś drzewko. ;)
Rano ciężko mi się wstawało i z oporem wybierałam się do roboty. :bezradny:
Jutro mam wyjście służbowe, to trochę się poruszam i pospaceruję po słońcu. :yeah:

kosmostrada, obudziłaś się już w robocie... jak Ci tam za biurkiem? Wszelkim lękom mówimy stanowcze NIE!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 maja 2016, 12:42
mirunia, Dziś dzień na śpika, nawet język mi się plącze...Miałam np. problem z napisaniem słowa pięćdziesiąt - trzy razy poprawiałam... :roll:
Oj to fajnie że jutro polatasz, jeden dzień z roboty szybko minie. :great:
Jestem bardzo stanowcza, ale kurczę nie działa... :time: Mam teraz zły czas, absolutnie nie mam wpływu na to, jak się czuję. :bezradny: Trzeba przetrwać...

U mnie trochę pogoda sobie jaja robi, co chwilę słonko się chowa, a wtedy chłodek. A ja w gołych nogach...
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 09 maja 2016, 13:04
Dzień dobry,

Dzisiaj dzień załamania i nie mam na nic siły - depresja tak bardzo.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Sortuj wg