Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 kwi 2016, 20:00
platek rozy, :papa: hej Płatuś, widzę, że zaczyna Ci się układać w pracy i wszystko idzie po Twojej myśli. :great:
To masz już na pół roku zapewniony byt, super! A później trzeba znowu szukać, ale teraz łatwiej będzie.
Odpoczywaj sobie teraz i koniecznie do lekarza z tym cukrem.

Trochę na wieczór (jak zwykle) czuję lepiej, ciśnienie w normie. Jak jest spokój, to wracam na dawne tory.

cyklopka, skoro się nie odzywa do Ciebie pierwszy, a jedynie z grzeczności odpowiada na smsy... to też!
Już się rozluźniły z nim kontakty po tym okresie, jak nie widzicie się w pracy. Chyba, że masz z nim częsty kontakt, może się mylę... :bezradny:

Spamowa wyspa

przez rolosz 20 kwi 2016, 20:05
witajcie :papa:
Spędziłem cały dzień poza domem. Byłem wyluzowany i spokojny. Nawet w autobusie (!). Małe sukcesy, a cieszą. Do tego wysiedziałem na zajęciach językowych bez lęku, nawet chyba za bardzo się rozgadałem w pewnym momencie :oops:

cyklopka czyją biografię najchętniej byś przeniosła na srebrny ekran? Kiedyś kręciłem w głowie film biograficzny, chciałem zekranizować żywot Bronisława Malinowskiego. Obawiam się, że budżet filmu nie udźwignąłby mojej wyobraźni :smile:

dobras4 ja stoję właśnie przed podobnym wyzwaniem. Ale wiesz co Ci powiem - od września to wcale nie jest aż tak długo. Myślę, że większość znajomych zrozumie. Mam taką cichą nadzieję, bo mi też zależy na odnowieniu paru ważnych dla mnie przyjaźni. Dziś patrzę na to nawet z pewnym optymizmem :smile:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 kwi 2016, 20:15
rolosz, Gratulacje!!! Dla pana medal!!! Lubię takie posty. :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 kwi 2016, 20:15
kosmostrada, te moje oczka to mnie pieką od nadciśnienia. Zawsze odczuwam to jak mi skoczy. Jak w normie, to i oczy w normie. A swoją drogą mam zespół suchego oka i muszę często wkraplać sobie kropelki - do tego jeszcze komputer, wiatry i jest komplet objawów.
O alergii nie myślałam, muszę poobserwować. Okulary są ok.

Do Rosska zajrzę, dzięki Płatuś. Interesuje mnie tusz, cienie i lakier do pazn.

Zapomniałam i ja pogratulować roloszowi, :great: oby jak najdłużej takie samopoczucie było!!! Super!

Spamowa wyspa

przez Stracona100 20 kwi 2016, 20:18
Kosmostrado u mnie nic nowego - z domu dziś nie wychodziłam. Wypikowałam paprykę i resztę pomidorów. Jutro może skoszę trawnik, bo już trawa wysoka i będzie coraz trudniej. Zaczęłam pożerać suplementy, może choć efekt placebo uzyskam :mrgreen:
Płatku szkoda, że "mój" Rossman tak słabo zaopatrzony, chyba nic nie skorzystam :(
rolosz :brawo:

Miłego wieczoru dla wszystkich.

Spamowa wyspa

przez rolosz 20 kwi 2016, 20:30
Dziękuję Paniom za medale, kciukasy i brawa :great:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 20 kwi 2016, 20:31
mam straszną twarzo-fobię i ataki paniki bo mam cerę ostro naczynkową i rumień taki że hohohohohoh i pełno porozlewanych naczynek, krwiaczków i czuję takie "uderzenia gorąca" na twarzy ( ostatnio wszystkie te rewelacje naraz)
cud-krem, który kiedyś był dobry w starej formule --- w nowej jest do kitu i zrobił mi jeszcze większe kuku :-|

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 kwi 2016, 20:37
HoyaBella, Moja przyjaciółka walczyła z tą przypadłością latami. Jest dużo lepiej jak się wewnętrznie uspokoiła, no i używa tylko bardzo naturalnych kosmetyków. Ostatnio miała bardzo stresujące chwile w pracy, to nawet jak mi o tym opowiadała to czerwonych plam dostała na twarzy. :roll: Więc jak już troszkę wewnętrzną telepawę opanujesz, to i w temacie skóry będzie polepszenie.

Stracona100, Gratuluję kolejnych prac polowych! :D
Warto spróbować z tymi suplami. Czasami okazuje się, że coś zadziała. Ja sobie ustabilizowałam hormony prawdziwym świeżo wyciskanym olejem z wiesiołka. A już miałam różne syfy chemiczne pozapisywane, żeby mi wrócił @ zatrzymany przez neuroleptyk.
Z supli nie mogę łykać nic z żeń- szeniem, bo mam po nim herzklekot. A liczyłam na kop energetyczny. :bezradny: A tak to piję witaminowy tonik dla dziadków z magnezem. :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 20 kwi 2016, 21:25
boję się, że jak ktoś na mnie patrzy (a ja akurat nie zdążyłam się przypudrować na szybko...) to myśli sobie :lol: jak ona wygląda :lol: ona powinna coś z tym zrobić :lol: czemu ona z tym nic nie robi :lol: bo ja wyglądam tak, jakbym nie robiła :lol:

a ja z tym od 2010 walczę, łykam suple, uważam na kosmetyki, praktycznie nie jem już i nie piję nic gorącego, nie piję alko, żadnego wychodzenia na słońce, uważanie przy myciu, żeby nie trzeć za mocno. I ja nie oczekuję jakichś cudów --- bo ja wiem, że to już tak całe życie będzie, że to jest genetycznie i mam uważać bo ma taką cerę, a nie inną---- ale po prostu chcę, żeby to się dało ukryć i zakamuflować podkładem jakimś drogeryjnym ze średniej półki ( bo na droższe i lepsze rzeczy nie mam kasy)

i żebym się nie musiała bać, że każda osoba o mnie myśli "boszeczemuonatakaczerwona"
zimą jest spoko, bo ja to obrócę w żart, albo liczę na to, że ktoś sobie myśli "aha, no zmarzła" i w ten sposób sobie to tłumaczy

ale latem, albo wiosną jak mnie chwyci czerwoność --- to jest masakra

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 20 kwi 2016, 21:48
Dobry wieczór.
Dzisiaj na zajęciach nie było dziewczyn. :why:
Chociaż z drugiej strony może to i lepiej, bo miałem indywidualne zajęcia. :D

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 kwi 2016, 21:49
mirunia, z własnej inicjatywy czasem mi wysyła jakieś życzenia, pisał, że od kwietnia wraca, był już coś załatwić, prawie się minęliśmy, tylko mnie przytulił i musiał jechać dalej. Taka sytuacja.

rolosz, też fajnie! :shock:

Ja kręcę o Valerie Eliot, sekretarce z wydawnictwa, która zakochała się w dużo starszym od siebie i zamkniętym w sobie poecie, sądząc, że go zna poprzez jego wiersze. Mam ok. 10 lat marginesu do rozpoczęcia zdjęć, bo wtedy Kyle MacLachlan będzie w wieku T.S. Eliota, kiedy poznał Valerie. Wszystko mam obczajone. 8) Dramat obyczajowy z elementem komedii romantycznej i oczywiście musical (kulisy powstania "Kotów").

kosmostrada, no ale wątpliwość pozostaje, czy go jeszcze trochę pocisnąć o spotkanie/rozmowę poza pracą, czy już awansem olać.

Rok temu podobał mi się kolega, mieliśmy podobne upodobania, poglądy. Ale tylko rozmawialiśmy tylko na spotkaniach z kolegami, więcej nie. To mi przeszło.

Te moje sympatie to się palą bardzo nikłym płomykiem.
Albo leki działają, albo zmądrzałam i się nie angażuję na zapas.

Płateczkowa, ty nie dasz rady na etat, kiedy ja dałam i jeszcze przez 43 dni daję ;)

Wróciłam z tatą z operacji oczka, to był długi dzień, więc już selerzę.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 20 kwi 2016, 21:54
Purpurowy, hej ;) Lepiej się pewno czujesz to i żarty Ci się trzymają... no i dobrze :smile: A jakie to były zajęcia?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 20 kwi 2016, 21:58
JERZY62 napisał(a):Purpurowy, hej ;) Lepiej się pewno czujesz to i żarty Ci się trzymają... no i dobrze :smile: A jakie to były zajęcia?

Zajęcia gry na gitarze. I okazało się że w tym samym budynku, zajęcia plastyczne dla dzieciaków prowadzi moja nauczycielka plastyki z gimnazjum. :smile:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 20 kwi 2016, 22:13
Purpurowy, a ja sobie zjadłem jeszcze coś bo mnie ssało i wypiję jeszcze herbatę i będę powoli się zbierał spać :smile:

Dobranoc :papa:
♪♪♪

Sortuj wg