Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 maja 2016, 18:50
No i goowniany temat zdominował Spamową... a tu taka WIOSNA, aż kipi :!: :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 08 maja 2016, 20:18
<zieeew>
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, kwetiapina 100 mg, tianeptyna 12,5 mg, klonazepam 2 mg/Klorazepan 5-30 mg, kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 maja 2016, 20:29
mirunia, Bardzo się cieszę, że skorzystałaś z tego dnia, choć z przygodami... :smile:
U mnie fiołki już przekwitły...

rolosz, Udało Ci się trochę przyjemności wyszarpać z dzisiejszego dnia?

acherontia-styx, O tak, jest to fajna atrakcja takie targi.
Kochana no przecież - Ty też jesteś kolejnym Byczkiem. Cyklopka już miała urodzinki, Carica też, przyszła kolej na Ciebie. :D Ja jeszcze mam parę dni, a Mirunia się nie ujawnia, czy jest po czy przed... ;)
Wszystkiego najlepszego, pisałaś że ostatnio jakoś wszystko idzie do przodu, więc niech tak już pozostanie, i tak jak Caricy życzę sukcesu naukowego w temacie magisterki. :smile: Tulańce urodzinowe!

Ja leżę wycieńczona, bo po moim wkopywaniu nabytków i drobnym grillu dostałam ataku paniki... :hide: O żesz, dawno nie miałam, co za masakra...
Pazurki u nóg pomalowałam i chyba podłubię w kompie, bo łeb boli, mdli...
Jutro wsadzę pelargonie, bo dziś to już ani ręką, ani nogą...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 08 maja 2016, 20:31
Dobry wieczór :D

platek rozy, to prawda, nam wszystkim lęków nie brakuje, dlatego tu jesteśmy...
Często zastanawiam się, jak wyglądałoby moje życie, gdybym nie miała problemów nerwicowych?
Wiem, że wiele straciłam, nieodwracalnie...
Jednak i sporo mi się udało zdziałać ;) , to tak na pocieszenie się :D

Obejrzałam ciekawy meczyk, lubię piłkę nożną. Niedługo ME :lol:

kosmostrada, oj biedulko, czy to z powodu konkretnej przyczyny, czy jak najczęściej bywa, nie wiadomo why?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 08 maja 2016, 20:50
kosmostrada, dziękuję pięknie :smile:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 maja 2016, 20:54
misty-eyed, Kochana oczywiście, że nikt nie zna powodu... :roll: Już rozkminiam i rozkminiam, za cholerę nie wiem. Taki widocznie mam czas.
Ja się cieszę, że trochę z życia pokorzystałam. Ale chciałabym jeszcze, tak bardzo. Brać pełnymi garściami, bez ograniczeń... :105: W zasadzie byłoby już cudnie, gdybym mogła ot tak po prostu sama wsiąść do samochodu, czy autobusu i pojechać np. na tanie gazety. Gdybym znów bezproblemowo i z radością podróżowała... Marzenia... :105:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 maja 2016, 20:55
kosmostrada, jestem już po, w kwietniu były... nie ma się czym chwalić. :bezradny:
Co to się zadziało, że dopadła Cię panika... tak bez powodu? Te nogi z waty w ciągu dnia, coś mogły zapowiadać, jakąś słabość. Tulam mocno!

misty-eyed, pewnie byłoby ciekawiej nieco i spokojniej bez tej naszej przypadłości. Korzystałybyśmy z życia tak normalnie, na ile warunki życiowe by pozwalały, bez tych naszych ograniczeń, zahamowań i blokad.
Ale cieszmy się, że dajemy radę i mamy też te swoje, małe przyjemności. I tak udało nam się oswoić tę "wredną towarzyszkę". :D

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 maja 2016, 21:09
kosmostrada, ja przedwczoraj podlałam trawę na balkonie, ogródkowanie poważne :lol:

acherontia-styx
, zasyłam buziaki urodzinowe :*

Przyniosłam dzisiaj pudełka po lekach, żeby pani od farmakologii miała pomoce naukowe. Akurat zostało trochę czasu na zajęciach, więc rozpakowała i zaczęła odpytywać, kto co zna. A tam masa jakichś przeciwwirusowych, antybiotyków na skórę, jakieś suple na wątrobę i oczywiście venla :hide: Co ja narobiłam. I jeszcze wszyscy byli źli, że nie skończyliśmy wcześniej. A jedna to w ogóle na mnie z takim oburzeniem skąd mam psychotropa. To mówię, że nie moje w sumie, ale tak na prawdę, to nawet jakbym wszystkie zeżarła osobiście, to co w tym złego. :evil:

Na pociechę wonsz-banan:

Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 maja 2016, 21:21
mirunia, A Tii, nie przyznałaś się, tak jak podejrzewałam... :nono: Urodziny to zawsze pretekst do otrzymania porządnej porcji tulańców! ;) I tak dostaniesz swoje, o! Przesyłam Ci takie uściski urodzinowe, że aż oddech tracisz i wielką, ale to wielką porcję kciukasów na cały następny rok, za polepszenie, ot takie dające trochę oddechu.

Myślę, że jestem bardzo osłabiona i bardzo teraz podatna. Nawet przykład tych herzklekotów, które niedługo to po Ince już będę miała... :roll: Żeby po leciutkiej latte mieć? :time: To świadczy...

cyklopka, Noo jesteś! :great: Już miałam tu biadolić, że nas opuściłaś na rzecz drugiego forum i nawet zastanawiłam się nad fochem... ;)
Wonsz cudowny... :105:

Na pocieszenie zżarłam właśnie pół słoika mojej konfitury wiśniowej... Trzeba zrobić gorzkiej herbaty i to now... :hide:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 08 maja 2016, 21:52
kosmostrada, ja teraz jadę herbatkę za herbatką.

Troszkę wam nie chciałam zawalać problemami, raz ze względu na dyskrecję wobec bliskich osób, a dwa, że macie swoje smutki, to raczej powinnam was podnosić na duchu, a nie opowiadać o cudzych tragediach :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 08 maja 2016, 21:54
kosmostrada, :mrgreen: Kosmuniu, dzięęęki wielkie za tulasy urodzinowe, taaakie fajniaste, szczere. Przyjęłam je ochoczo... :yeah: buziaczki :******
A ja pożarłam serek waniliowy, jeszcze wrzucę jogurt morelowy i się zasłodzę wreszcie. :yeah:

cyklopka, pomysłowy ten wonsz... to jakaś jadowita gadzina, bo kolorem odstrasza i tym okiem :shock:

Idę zaraz do wyrka poleżeć, poczytać. Pa :papa:

Spamowa wyspa

przez rolosz 08 maja 2016, 22:10
kosmostrada napisał(a): rolosz, Udało Ci się trochę przyjemności wyszarpać z dzisiejszego dnia?

nieeee, nie za bardzo.
Współczuję ataku paniki. Chyba też zacznę zaraz panikować, bo przede mną ciężkie kilka tygodni :zonk: To będzie prawdziwy test dla esci.

cyklopka a ta koleżanka z farmakologii to nie wie, że wenlę można dostać w aptece, tylko się pyta skąd to ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 08 maja 2016, 22:22
Eh, no i kolejny dzień minął. I znowu zaczyna się następny tydzień. Chyba do każdego kolejnego trzeba podchodzić zadaniowo, wtedy jakoś się wytrzyma.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 08 maja 2016, 22:23
cyklopka, Wiesz mi się wydaje , że posłuchanie o smutkach innych pozwala czasami złapać dystans do swoich...
Czemu namiętnie herbatkujesz?

mirunia, Do juterka!!!

rolosz, Szkoda, no ale takie dni też czasami bywają. :bezradny:
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć - liczyłabym na siebie, a nie pokładała nadzieję w lekach. Moc jest w Tobie, leki tylko pozwalają Ci to dostrzec.
Oddychaj głęboko i spokojnie , to tylko kilka tygodni, które przejdziesz, bo to jest istotą czasu, że mija... ;)
S. Beckett

Sortuj wg