Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez neon 15 kwi 2016, 23:12
wiesiek ty stary rowerze, siermanolo
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 15 kwi 2016, 23:27
wieslawpas napisał(a):(...) wywiązała się kłótnia między psycholożkami a pacjentką. Poszło o to, że nie zezwolili jej wyjść do ubikacji w czasie terapii.

/cenzura/, /cenzura/, /cenzura/, po prostu /cenzura/ razy 1000000000000000000000000000000

serio nie pozwolić wyjść do toalety ? :lol:

jak kobieta kobiecie może coś takiego zrobić? :shock: serio nie ogarniam :shock: jak psycholog może pacjentowi :shock:
To jest publiczne zawstydzenie, postawienie w mega niekomfortowej sytuacji. Jak można powiedzieć "nie" i postawić kogoś w sytuacji, w której ktoś musi się wykłócać o coś, co mu się elementarnie należy i przy grupie argumentować, że "naprawdę musi wyjść" ?

kobieta prosi o wyjście do toalety bo może mieć nagły okres, plamienia, etc.
serio druga kobieta tego nie rozumie? :lol:

a tak z ciekawości - jaki powód panie psycholożki podały ? nie bo co?

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 16 kwi 2016, 00:44
Mnie przy tym nie było, ale wiem że chodzi o zasady. Bo tam są restrykcyjne zasady, i jedna z nich mówi, że nie można wychodzić na terapii. Jak ktoś wyjdzie to nie wraca i ma nieobecność.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 16 kwi 2016, 00:45
NEON CZEŚĆ!

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 16 kwi 2016, 01:26
wieslawpas napisał(a):Mnie przy tym nie było, ale wiem że chodzi o zasady. Bo tam są restrykcyjne zasady, i jedna z nich mówi, że nie można wychodzić na terapii. Jak ktoś wyjdzie to nie wraca i ma nieobecność.

no zasady zasadami, ale życie to nie jest regulamin!-punkt!-podpunkt!-zasady!-zasady!-regulamin!
nie można tak tych zasad do bólu dosłownie :lol: nie wierzę, żeby wyjście na moment czyjeś jakoś super-hiper-mocno i nieodwracalnie zaburzyło przebieg tej terapii, jakoś mega mocno powodowało zdekoncentrowało innych
i żeby aż tak dosłownie zabraniać i nie pozwalać wychodzić "na siku" :lol:

to są zasady rodem z jakichś nie wiadomo jakich egzaminów, gdzie pod żadnym pozorem nie wolno opuszczać sali egzaminacyjnej podczas trwania tegoż i nie wolno do toalety :roll: bezsensowna sytuacja, która nie powinna mieć miejsca.

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 16 kwi 2016, 03:08
Następnym razem mam to w dupie i nie zamieszczam zdjec zakupow bo nikt nawet nie napisal ze brzydkie
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 16 kwi 2016, 10:21
[quote="Lusesita Dolores"]Następnym razem mam to w dupie i nie zamieszczam zdjec zakupow bo nikt nawet nie napisal ze brzydkie[/quote

Bo nie wypada,dlaczego ktoś ma Ci robić przykrość.

Spamowa wyspa

przez Natla_Miness 16 kwi 2016, 10:57
Cześć. U mnie po staremu. Kontempluję komputer. Kot ma jakieś funkcji: 2 rodzaje korzystania z kuwety, 2 rodzaje jedzenia posiłków, można jeszcze stałą karmę podzielić na chrupki i mięso, to będzie 3. Do tego: drapanie się, mycie. Nie chce mi się dalej pisać, ale dużo tego nie ma, a większość tych rzeczy nie zakłada innych interakcji niż patrzenie. Natomiast komputer zapewnia tego więcej, mimo to nie daje jednej podstawowej rzeczy do licha! Dobrego samopoczucia nie okupionego marnowaniem czasu. To powinien być priorytet ludzkiej wynalazczości. :twisted:
Wcześniej monk.2000

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 kwi 2016, 11:13
Dzień dobry Spamowa!!!

Słoneczko świeci, sympatyczna dawka kofeiny przyjęta, ja w amoku sprzątania ( no powiedzmy, bo tradycyjnie jakoś wolno mi to idzie...). A około 13tej gości z pędzelkami i farbkami oczekuję! :yeah:
Miłego dnia Wam życzę!

Lusesita Dolores, Ja osobiście oddałabym bluzki, ponieważ wydawanie takich pieniędzy, po to żeby nabyć coś nie w swoim rozmiarze wydaje mi się nierozsądne. I jak już kupować za normalny piniondz to perełki.

misty-eyed, Jak się trzymasz Kochana? To może być taka sezonowa depresja, ale wierzę w to, że ją przeczekasz. Ściskam Cię mocno!

cyklopka, Jak tam dzisiaj poziom nerwu? Opada trochę? Dodam tylko, że dzieciaki na pewno Cię lubią, a atmosfera w pokoju nauczycielskim, no cóż, powiem delikatnie - dobrze dla Ciebie, że już tam nie będziesz urzędować. Niech się dalej kiszą w swoim zatęchłym sosiku.

Stracona100, Wbijaj z czymkolwiek!!!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 16 kwi 2016, 11:28
Witam wszystkich :papa:
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 kwi 2016, 11:40
Dzień dobry! :papa:

kosmostrada, przed chwilą właśnie skończyłam zmywanie podłóg i odstawiłam mopa. A zmachałam się przy tym okrutnie, no brak sił. Mam już jako tako ogarnięte w chałupie.
Pogoda super słoneczna, fajnie jest. Mam zamiar pojechać na cmentarz, a wrócić spacerkiem. Może mi się uda to jakoś wykonać, bo mam zawroty we łbie, śpiąca jestem. :bezradny:

Życzę owocnej twórczości pod okiem fachowca... no i zabawy farbkami! :great:

Lusesita Dolores, tak jak Kosmo pisze, oddaj bluzeczki, za te pieniądze kupisz sobie coś fajnego i w Twoim rozmiarze.
Poprawki krawcowej nic nie dadzą, a mogą zepsuć fason i będzie bee...

Ḍryāgan, witamy! :papa: Jak sobota upływa?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 kwi 2016, 11:55
mirunia, No tak to jest, że w tygodniu coś tam tylko człowiek ogarnie, a w weekend dostaje się szału... :smile: Kochana ale masz już błysk! :great: Korzystaj ze słoneczka, powolutku potuptasz, a jednak dotlenienie dobrze robi i nie ma się poczucia, że franca wygrała. Zyczę Ci miłego spaceru!
Moja artystka już jedzie, ale fajnie. :yeah:

Ḍryāgan, :papa: Jak weekendzik, do dziewczyny idziesz?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez rolosz 16 kwi 2016, 12:08
Dzień dobry wszystkim :smile:

Co Wy wszyscy dziś tacy aktywni (sprzątanie, spacer...). Muszę się ruszyć, bo aż mi głupio :P Nie mogłem się dziś zebrać z łóżka. Potem było trochę lepiej - wiosenne śniadanie z sałatą, pomidorkiem, rzodkiewką, ogórasem, cebulką ;) I obowiązkowa kawa. Troszkę muzyki od rana na pobudzenie ... Mam dziś w planach wziąć się za francuski. Trzeba się trochę pouczyć, żeby móżdżek popracował :P

Kosmostrada, a cóż to za artystów dziś gościsz? :smile:

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 16 kwi 2016, 12:43
Lusesita Dolores napisał(a):Następnym razem mam to w dupie i nie zamieszczam zdjec zakupow bo nikt nawet nie napisal ze brzydkie

Bluzki same w sobie może i ładne, ale uważam podobnie jak mirunia i kosmostrada, że kupowanie rzeczy w nieswoim rozmiarze jest totalnie bez sensu (jedyny wyjątek, spodnie do skrócenia bo na mnie są zawsze wszystkie za długie). Krawcowa albo je spieprzy, albo i nie, ale przepłacasz za bluzki bo dodatkowo musisz wydać na krawcową :bezradny:

A u mnie humor skutecznie spieprzony po tym co wczoraj usłyszałam w pracy na swój temat :evil:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg