Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Krzysiek85 07 sie 2014, 00:27
Poczekać, aż będzie w związku i się rozstanie :great: Tj. jak najwięksi myśliciele i filozofowie podłożyli podwaliny pod nasze postrzeganie rzeczywistości TAK ona/on rozprawi się z tym przypadkowym 1seksem i zacznie się prawdziwe zycie...hymm?

przez Bonus 07 sie 2014, 13:59
Ja sądzę, że dziewczyny stają się coraz bardziej wygodne, które coraz rzadziej robią coś od siebie, angażują się w coś.
Jeśli ma się do czynienia z dziewczynami, czy kobietami, które lubią wygodę, wszystko, co najlepsze, zachowują się, jak jakieś Królowe..., to z takimi zawsze będą jakieś problemy.
Miałem do czynienia z kobietami, które od siebie nic nie wykazywały, żadnej chęci, a tylko by oczekiwały na coś. Dlaczego tylko ja miałbym się ciągle o coś starać, coś wykazywać od siebie, a kobieta to traktuje obojętnie? Mi się coraz mniej podobają takie kobiety, bo to jest nieprzyjemne i głupie.
Uważam, że duży problem istnieje po stronie takich kobiet, bo to one same tak się zachowują i utrudniają normalne relację. Ale nie uogólniając, faceci też nie są święci.
Tylko wiele kobiet teraz to ma wielkie wymagania, a ktoś nie będzie takim kobietom zawsze usługiwał i skakał koło nich. Tak to nie może być.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Dziewice i kobiety, które nigdy nie były w związku

przez khaleesi 07 sie 2014, 14:16
Nicholas1981 napisał(a):
deader napisał(a):Najpierw chciałem napisać że kobiety mają gorzej od nas pod tym względem, jako że posiadają biologiczny "termin ważności",

Termin ważności? No może jeśli chodzi o urodzenie dziecka tak, chociaż dzisiaj coraz starsze babki zachodzą w ciążę. Poza tym raczej trudno tu mówić o terminie ważności. Przypominam, że to facet "nie zawsze może". Kobiet to nie dotyczy

Ale Ty pierdzielisz głupoty deader. As sa kobiety co nie chcą mieć dzieci.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 07 sie 2014, 14:31
khaleesi, nie chce mi się tłumaczyć po raz n-ty, zamiast wybiórczych cytatów cofnij się kilka stron wstecz i poczytaj sama co napisałem, a nie to co ktoś z mojego tekstu fragmentarycznie przytoczył.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez ( Dean )^2 07 sie 2014, 15:54
turcotte napisał(a):To ja się grzecznie pytam, gdzie jest moje 1,05 kobiety!!?? :evil:

No ja też właśnie...może im bliżej 30 tym jest lepiej,w sumie laski 19-25 są najbardziej soczyste :pirate: i mają największe branie więc o taką najtrudniej,a to mój target....
turcotte napisał(a):Że niby o nas mówisz :lol: No popatrz, marnujem się tu :? Ale pocieszę Cię, my nie mamy "terminu przydatności" jak kobiety, możemy poczekać jeszcze cierpliwie :lol:

No wiem....to moja jedyna nadzieja:D
Najgorszy jest wiatr.

przez bittersweet 07 sie 2014, 16:04
Jak czytam te sformułowania o terminach przydatnosci kobiet jakby były przedatowanym towarem w biedronce :hide: zenua
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez deader 07 sie 2014, 16:09
bittersweet napisał(a):Jak czytam te sformułowania o terminach przydatnosci kobiet jakby były przedatowanym towarem w biedronce :hide: zenua

A ja jak czytam takie pierdoły to się zastanawiam jakim niby cudem kobiety wymieniają jako jedną z najfajniejszych cech faceta "poczucie humoru" - po czym nie dostrzegają dowcipu nawet jak się go napisze Breil'em i wciśnie w tyłek :lol:

przez bittersweet 07 sie 2014, 16:14
deader, najwazniejsze ze Twoje zarty Ciebie smiesza :great:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez deader 07 sie 2014, 16:18
bittersweet, śmiech to zdrowie w końcu :D

przez carlosbueno 07 sie 2014, 16:26
( Dean )^2, Przecież pisałem że w dużych miastach jest więcej młodych kobiet jak facetów, a co do polibudy to przecież laski lecą na kolesi z politechnik u mnie połowa dziewczyn z roku z socjologii miała facetów a później często mężów z polibud, bo jednak lepiej rokują i nie chleją tak jak uniwerkach. ;) A ci z EtI to nawet grubi, bladzi, ekstremalnie chudzi i pryszczaci mają branie bo to współczesna wersja samca alfa którzy jeszcze przed 30-tką zarabiają ponad 10 koła.
Największy Forumowy Maruda

przez Arasha 07 sie 2014, 16:27
Ja bym chciała aseksualnego ponuraka spotkać ... :roll:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez ( Dean )^2 07 sie 2014, 18:17
deader napisał(a):
bittersweet napisał(a):Jak czytam te sformułowania o terminach przydatnosci kobiet jakby były przedatowanym towarem w biedronce :hide: zenua

A ja jak czytam takie pierdoły to się zastanawiam jakim niby cudem kobiety wymieniają jako jedną z najfajniejszych cech faceta "poczucie humoru" - po czym nie dostrzegają dowcipu nawet jak się go napisze Breil'em i wciśnie w tyłek :lol:

10/10
W ogóle tu na forum ewidentnie laski wyolbrzymiają wszystko co mogłoby mieć choćby najmniejsze znamiona seksizmu,żeby zaraz się im tłumaczyć i je przepraszać..lol
( Dean )^2, Przecież pisałem że w dużych miastach jest więcej młodych kobiet jak facetów, a co do polibudy to przecież laski lecą na kolesi z politechnik u mnie połowa dziewczyn z roku z socjologii miała facetów a później często mężów z polibud, bo jednak lepiej rokują i nie chleją tak jak uniwerkach.

No tak,tylko właśnie ja pytam gdzie są te dziewczyny bo gdzie nie pójde zawsze co najmniej 60% to faceci...nie mówie o uczelni ale nawet kurs tańca,kluby<tam rzadko bywam więc może się myle,nie chodzę do właściwych> zdominowane są przez facetów.Laski to ok 40%,a do tego połowa zajęta,przychodzi się tylko lansować.

Jakoś nie widzę tego brania po polibudzie,a szczerze też kto by chciał żeby laska leciała na kase....
Najgorszy jest wiatr.

przez zmęczona_wszystkim 07 sie 2014, 18:50
( Dean )^2 napisał(a):W ogóle tu na forum ewidentnie laski wyolbrzymiają wszystko co mogłoby mieć choćby najmniejsze znamiona seksizmu,żeby zaraz się im tłumaczyć i je przepraszać..lol

bo wiele zalezy też od tego, kto pisze. np. deader ogólnie z większości rzeczy sobie żartuje, więc to co innego, ale czasami, jeśli ktoś zerknie na pojedyncze wpisy, a nie na całość, to też wszystko może inaczej wyglądać. A są też osoby, które piszą to dość poważnie i to jest wkurzające, a pada tutaj mnóstwo takich tekstów, zwłaszcza ze strony niektórych uzytkowników (np. wpisy o tym, jak to wszystkie kobiety są prostytutkami, a bynajmniej nie jest to pisane do smiechu).
A czasami kobiety sa po prostu zmęczone niektórymi dowcipami (nie mówię o tym, co tutaj było pisane), bo po pewnym czasie przestają one być już smieszne. A jeszcze patrząc się na rozmaite fora, gdzie kobiety są gnojone non stop, to naprawdę można mieć już dość, zwłaszcza jeśli wszędzie się czyta teksty o głupocie kobiet ze względu na ich płeć, czy o ich "pasztetowosci".
A z tym poczuciem humoru to ciekawa sprawa, bo kiedyś czytałam o badaniach, z których wynikało, że kobiety lubią facetów z poczuciem humoru, a panowie lubią kobiety, które cenią żarty, ale ICH żarty:) A zdecydowanie mniejsza część panów lubi kobiety, które sobie z nich żartują (bez złych intencji) :D

przez carlosbueno 07 sie 2014, 19:04
( Dean )^2, dziś w radiu słyszałem że polskie kobiety nie mogą znaleźć partnerów gdyż są oni za słabo wykształceni, na podstawie artykułu z bodajże "gazety prawnej" tak stwierdzili. Oczywiście przewaga w ilości wykształconych młodych kobiet nad facetami jest w Polsce spora ale wysnuwanie takich tez jest mocno naciągane.

Rozumiem że panna po UJ-cie, UW nie będzie chciała faceta z zawodowym czy średnim wykształceniem które się mocno zdewaluowało, ale przecież gro kobiet kończy jakieś pedagogiki, turystyki, marketingi na jakimś mało renomowanych uczelniach i czy one tez muszą mieć partnera z wyższym. Tym bardziej że np na wsiach i małych miasteczkach wykształcenie u facetów nie jest w ogóle skorelowane z zarobkami i taki kierowca, budowlaniec zarabia często więcej od nauczyciela, urzędnika abstrahując od tego że multum osób z wyższym pracuje fizycznie także nie idzie za tym zmiana statusu co jest ważne dla wielu kobiet.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg