Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 16 maja 2012, 16:40
"Penis mieszczący się w granicach normy ma w stanie spoczynku długość od 8 (niektóre źródła podają, że od 7cm) do 12,5 cm (...) W stanie erekcji średnia długość wynosi 14,5 cm a obwód 12,45 cm. Normą jest 19 cm długości w stanie wzwodu."
zaprzeczają sami sobie średnia to przecież mniej więcej samo co norma. a 19 cm to mają przeciętnie Afrykanie i to też nie ze wszystkich plemion w Europie najwyższą średnia maja Węgrzy koło 16 cm a mający wszystko wielkie amerykanie niecałe 13-cie. Ja też w spoczynku jestem poniżej normy w ogóle jakieś dziwnie małe różnice między tym w spoczynku a w zwodzie są u mnie to wygląda inaczej :mrgreen: Już sama nazwa portalu wskazuje na jakieś babskie ploty a nie wiarygodne dane.
Największy Forumowy Maruda

przez Lady Em. 16 maja 2012, 16:42
no tak, stronka papilot.pl nie jest zbyt wiarygodna ;)
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez Marsal2 16 maja 2012, 16:48
carlosbueno, Lady Em., podałem ten artykuł, po to, żeby się pośmiać i jako przykład, że takich rzeczy w internecie nie powinno się brać zbyt serio. (to tak odnośnie tego forum gdzie przez 30 stron twierdzono, że prawiczek to porażka) ;) Nie twierdzę, ze wszystkie takie artykuły/fora/itd. to same kłamstwa, ale nie można ich traktować jako wyrocznie.
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 16 maja 2012, 16:51
. Jednak mnie interesuje ile z tych pań które tutaj się wypowiedziały, wie jaki to ciężar psychiczny być prawiczkiem w takim wieku.

No to pewnie tak samo jak miec 23 lata i nosic rozmiar miseczek A ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 16 maja 2012, 16:56
czytając wpisy na dole pod tym artykułem w papilocie można rzeczywiście wpaść w kompleksy panie tam z samymi gigantami 20-23 cm miały głównie do czynienia.
Co do miseczek a to niektórzy faceci lubią małe z reszta u szczupłych dziewczyn małe piersi komponują się z resztą.
Największy Forumowy Maruda

przez Candy14 16 maja 2012, 16:59
Co do miseczek a to niektórzy faceci lubią małe z reszta u szczupłych dziewczyn małe piersi komponują się z resztą.

carlosbueno, ale dziewczyny to wpedza tak samo w kompleksy jak wasze prawictwo. Niektore kobiety te4z lubia prawiczkow a jednak was to nie pociesza
czytając wpisy na dole pod tym artykułem w papilocie można rzeczywiście wpaść w kompleksy panie tam z samymi gigantami 20-23 cm miały głównie do czynienia.

pewnie wiekszosc tych wpisow to faceci udajacy kobiety ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Lady Em. 16 maja 2012, 17:01
Marsal2 napisał(a):carlosbueno, Lady Em., podałem ten artykuł, po to, żeby się pośmiać i jako przykład, że takich rzeczy w internecie nie powinno się brać zbyt serio. (to tak odnośnie tego forum gdzie przez 30 stron twierdzono, że prawiczek to porażka) ;) Nie twierdzę, ze wszystkie takie artykuły/fora/itd. to same kłamstwa, ale nie można ich traktować jako wyrocznie.

Oczywiście, masz rację :smile:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez Marsal2 16 maja 2012, 17:02
Candy14 napisał(a):No to pewnie tak samo jak miec 23 lata i nosic rozmiar miseczek A

Nie wydaje mi się. Rozmiar piersi jest uwarunkowany genetycznie i ogólnie tusza na nie wpływa. Na prawictwo nie. Przykład byłby dobry, jeżeli rozmiar miseczek porównywałabyś z rozmiarami członka.
Marsal2

przez Lady Em. 16 maja 2012, 17:03
carlosbueno napisał(a):Co do miseczek a to niektórzy faceci lubią małe z reszta u szczupłych dziewczyn małe piersi komponują się z resztą.

Moje są właśnie nieproporcjonalne... :oops:

-- 16 maja 2012, 16:07 --

Ja tam mam faceta, który kiedy się poznaliśmy był prawiczkiem, i bardzo się cieszyłam że tak jest, bo odkrywaliśmy razem seks :smile: i to mi się naprawdę podobało ;) był otwarty na wszelkie nowości, bajka. A jak spotykałam się kiedyś z kolesiem który już miał swój pierwszy raz za sobą... Kiedy wyobrażałam go sobie z inną panną... :-| Dobrze że to trwało bardzo krótko :lol:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez inbvo 16 maja 2012, 17:18
Candy14 napisał(a):inbvo, dostales pozytywne strony ale po co sie nad nimi zastanowic jak mozna siac defetyzm i widziec wszystko w czarnych barwach. Zycie nie jest czarnobiale..jest cala gama odcieni szarosci a i kolor sie trafi...tylko trzeba umiec go dostrzec ;)
To chyba mój wrodzony pesymizm. Owszem- nic nie jest czarno-białe. Ale jak się słucha/ czyta że prawiczki powyżej 20 nie są zbyt interesujący to boli.
To co powiedziałem w poście poprzednim to nie moje zdanie tylko cytaty niektórych pań z różnych miejsc (np. to że "nie miał okazji"). W sieci jak się poszuka to można znaleźć takie same teksty.

Pozostaje tylko nadzieja że nie wszyscy tak myślą, jak wyżej powiedziałem.

Ja tam mam faceta, który kiedy się poznaliśmy był prawiczkiem, i bardzo się cieszyłam że tak jest, bo odkrywaliśmy razem seks :smile: i to mi się naprawdę podobało ;) był otwarty na wszelkie nowości, bajka. A jak spotykałam się kiedyś z kolesiem który już miał swój pierwszy raz za sobą... Kiedy wyobrażałam go sobie z inną panną... :-| Dobrze że to trwało bardzo krótko :lol:
Dlatego najlepiej kiedy oboje są niedoświadczeni. A kiedy jedna strona jest już "po" to się wszystko komplikuje. A z wiekiem coraz trudniej trafić na osobę niedoświadczoną.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Marsal2 16 maja 2012, 17:21
Lady Em. napisał(a):Ja tam mam faceta, który kiedy się poznaliśmy był prawiczkiem, i bardzo się cieszyłam że tak jest, bo odkrywaliśmy razem seks

A ile mieliście lat? Wiem o co Ci chodzi i zazdroszczę Ci. Też chciałbym poznać taką, przy której nie musiałby się porównywać z jej poprzednimi partnerami i z którą mógłbym seks odkrywać.

Lady Em. napisał(a):A jak spotykałam się kiedyś z kolesiem który już miał swój pierwszy raz za sobą... Kiedy wyobrażałam go sobie z inną panną...

Myślisz, że faceci z tym nie mają problemu? Mają, a w szczególności ci co mają 25 i więcej lat i nie byli w żadnych związkach.
Marsal2

przez Candy14 16 maja 2012, 17:22
Rozmiar piersi jest uwarunkowany genetycznie i ogólnie tusza na nie wpływa.

a kto by sie chcial roztyc zeby miec wieksze cycki ;)
Na prawictwo nie.

no i dlatego jestescie w lepszej sytuacji bo w kazdej chwili mozecie go stracic a cycki nie urosna same

przez Lady Em. 16 maja 2012, 17:23
inbvo, niekoniecznie wszystko się komplikuje. Jestem kobietą doświadczoną, w szczęśliwym związku, ale gdybym miała mieć jeszcze innego faceta wolałabym prawiczka ;) To moje osobiste zdanie.
Także chłopaki - nie martwcie się! :D
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez Marsal2 16 maja 2012, 17:27
Candy14 napisał(a):no i dlatego jestescie w lepszej sytuacji bo w kazdej chwili mozecie go stracic a cycki nie urosna same

Mam to komentować? Znowu porównujesz dwie rzeczy których się porównywać nie powinno. Co ma rozmiar piersi wspólnego z byciem prawiczkiem, jeżeli chodzi o kompleks? Już napisałem, kompleks spowodowany małym biustem możesz porównywać do kompleksu małego penisa.
Marsal2

Sortuj wg