Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez zima 12 wrz 2013, 00:00
1234qwerty, jeszcze...., jeszcze....
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez 0Rh+ 12 wrz 2013, 00:34
ile masz lat? ;)

socorro
? ;)

przez Powietrzny Kowal 12 wrz 2013, 01:23
Obstawiałbym pomiędzy 53 a 61... Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 0Rh+ 12 wrz 2013, 01:31
Powietrzny Kowal napisał(a):Obstawiałbym pomiędzy 53 a 61... Obrazek

Głodnemu chleb na myśli :why:

Ja ,mając na uwadze większe doświadczenie obstawiam lepiej :P

przez Powietrzny Kowal 12 wrz 2013, 01:37
OK! 120-121! Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez 0Rh+ 12 wrz 2013, 01:46
Powietrzny Kowal napisał(a):OK! 120-121! Obrazek

Taka jasność ... myśli , otwartość ... poglądów ...wskazuje na Ten wiek ;)

-- 12 wrz 2013, 01:47 --

Powietrzny Kowal napisał(a):OK! 120-121! Obrazek

To gg ,czy numer tel.? ..dzięki :)

przez wiejskifilozof 12 wrz 2013, 09:34
Reiben napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Wczoraj,gdy powiedziałem mojej psychiatrze że mam o niej fantazję seksualne.

miszcz :mrgreen: :uklon:

I słusznie,prawisz :D

przez Tube 12 wrz 2013, 10:35
A ja mam pytanie. Do jakiego wieku wg. Was bycie prawiczkiem bez żadnych doświadczeń związkowych jest do przełknięcia i nie jest taki delikwent postrzegany jako podejrzany nieudacznik i dziwak.
Tylko SZCZERE, NIE POPULISTYCZNE, KONKRETNE I DAMSKIE odpowiedzi ;) (nie interesują mnie odpowiedzi w stylu: "przecież wiek nie ma znaczenia" itp.)
Tube

przez carlosbueno 12 wrz 2013, 10:46
Tube napisał(a):A ja mam pytanie. Do jakiego wieku wg. Was bycie prawiczkiem bez żadnych doświadczeń związkowych jest do przełknięcia i nie jest taki delikwent postrzegany jako podejrzany nieudacznik i dziwak.
Tylko SZCZERE, NIE POPULISTYCZNE, KONKRETNE I DAMSKIE odpowiedzi ;) (nie interesują mnie odpowiedzi w stylu: "przecież wiek nie ma znaczenia" itp.)

Ja jestem facetem ale wg mnie różnie to bywa w różnych środowiskach. Wśród kolegów z podwórka, szkoły to bycie 16 letnim prawiczkiem to już wstyd( choć często połowa z nich to prawiczki) a 20 letni to już meganieudacznik do kwadratu. Myślę że dziewczyny, a zwłaszcza kobiety po 20-ce są dużo bardziej tolerancyjne i spokojnie zaakceptują 20-23 letniego prawiczka, no ale nie chodzi mi o te solaro- tipsiary oczywiście. Górny pułap akceptacji prawiczka to myślę 25 w przypadku kobiet i 20 w przypadku mężczyzn, oczywiście tych inteligentniejszych jeśli jest powyżej i nie jest jakimś religijnym dewotem to prawictwo staje się już mocno podejrzane co nie znaczy że się jest przez to skreślonym u kobiet.
Największy Forumowy Maruda

przez abraxas 12 wrz 2013, 10:47
Tube, a czemu takie granice stawiasz: tu dziwak, a tu już nie? Dla mnie pytanie bez sensu, to tak jakby zapytać: do jakiego wieku należy nauczyć się jeździć na rowerze? Czy ktoś kto ukończył 10 lat i nie umie jeździć to oferma czy może etykietę przyznaje się po ukończeniu 14?
Może mieć i 35, a jak potrafi SZCZERZE, KONKRETNIE odpowiedzieć czemu było tak a nie inaczej z tymi związkami, z czym miał problem i czy dalej ma, to nie trzeba go o nic podejrzewać.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez Tube 12 wrz 2013, 10:55
carlosbueno, Dzięki. Ciebie akurat Carlos przeboleje bo lubie Cię czytać, chociaż pytanie jest skierowane do kobiet ;)
Moim zdaniem ogólnie to jest tak że 20-23 to już lipa, ale do przełknięcia do 25 to już absolutne maximum, ale to już trzeba dobrych argumentów dlaczego tak no i niezłej aparycji na potwierdzenie argumentów, deadline pęka wraz z 25+, wtedy taki koleś to już dziwak i tandetna partia no i nie czarujmy się raczej z przesądzoną sytuacją... :smile:
Tube

przez jetodik 12 wrz 2013, 10:55
abraxas, to nie on stawia granice, wiele kobiet to robi i Tube pyta gdzie one ją stawiają.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Tube 12 wrz 2013, 10:59
abraxas napisał(a):Tube, a czemu takie granice stawiasz: tu dziwak, a tu już nie? Dla mnie pytanie bez sensu, to tak jakby zapytać: do jakiego wieku należy nauczyć się jeździć na rowerze? Czy ktoś kto ukończył 10 lat i nie umie jeździć to oferma czy może etykietę przyznaje się po ukończeniu 14?

Jazda na rowerze to dodatek do życia, względnie potrzebny.Związki i seks to podstawowa sprawa w życiu człowieka. Dostrzegasz różnice?

abraxas napisał(a):Może mieć i 35, a jak potrafi SZCZERZE, KONKRETNIE odpowiedzieć czemu było tak a nie inaczej z tymi związkami, z czym miał problem i czy dalej ma, to nie trzeba go o nic podejrzewać.

Lepiej się nie przyznawać :mrgreen: To groziłoby trwałym uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym słuchaczki :lol:
Tube

przez carlosbueno 12 wrz 2013, 11:03
wtedy taki koleś to już dziwak i tandetna partia no i nie czarujmy się raczej z przesądzoną sytuacją...
przesądzona może nie, ale na pewno coraz trudniej bo czujemy się zażenowani i zawstydzeni tą sytuacją co utrudnia bardzo poznawanie kobiet i podejmowanie jakiś bliższych relacji. Właściwe to przeszkadza bardziej nam, powoduje u nas blokadę niż potencjalnym partnerkom. No i brak doświadczenia nie tylko w samym seksie, ale w poznawaniu kobiet, podrywaniu, chodzeniu z sobą, w związkach tez przeszkadza i napawa nas obawami.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg