Doradżcie mi...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Doradżcie mi...

przez SamiraQ 31 sty 2011, 17:27
oby Ci Bóg zesłał grzeczne dzieci, bo jak będziesz miała takie jak ja w wakacje, to nerwica może się jeszcze pogłębić. Na szczęście to były tylko 3 miesiące ale pamiętam do teraz.... Ale teraz sie zajmuje dorywczo grzecznymi dzieciaczkami i jest fajnie. Razem oglądamy mojego ukochanego Baranka Shaun'a ^^ rysujemy i wycinamy <tak tak, zgadnijcie kto ma z tego największy fun :P>

Re: Doradżcie mi...

przez PinkFlower 31 sty 2011, 17:42
Pewnie Ty :D Ja też bardzo lubię takie zabawy, chyba sama mam w sobie coś z dziecka jeszcze.

Dzieciaczki ponoć są spokojne, bawią się ze sobą bez bijatyk i nie sprawiają kłopotów wychowawczych :smile: Się okaże czy faktycznie tak jest, hehe. Mam nadzieję że nauczę je robić siku na nocnik, średnio mi się widzi zmienianie pieluch ciągle ;)
Kurcze, nie wiem czemu ale cieszę się.
PinkFlower

Doradżcie mi...

przez lakuda 05 lut 2011, 18:04
mnie doradźcie proszę, czy przygotować coś/ cokolwiek na rocznicę ślubu ( 30stą) rodziców, czy się nie wtrącać?
lakuda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Doradżcie mi...

przez linka 05 lut 2011, 18:18
:shock: to Ty dawanie prezentu nazywasz "wtrącaniem się" ........dziwne.
Zależy jakie masz kontakty z rodzicami - jeśli ok - i zawsze dajecie sobie prezenty na święta, w urodziny - to głupio byłoby pomijać takie fajne święto jak rocznica ich ślubu...zwłaszcza, że trzydziesta :)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradżcie mi...

przez LitrMaślanki 05 lut 2011, 18:21
linka, zależy jakie stosunki panują miedzy rodzicami ( stąd wtrącanie się )
LitrMaślanki

Doradżcie mi...

przez lakuda 05 lut 2011, 18:31
no u mnie stosunki po japońsku - jako - tako..
kazdy zyje swoim zyciem - podsumowując..
tata - do pracy ok 6 - 7 wychodzi - wraca po 20, zje cos i idzie spac
sobota - w pracy do 15
niedziela - od rana basen - powrót ok 14

zakładając, że COŚ zrobić... pozostaje pytanie... CO ?? :bezradny:
DORADŹCIE, PROSZĘ..
lakuda

Doradżcie mi...

przez LitrMaślanki 05 lut 2011, 18:36
narysować laurki i zaśpiewać im piosenkę
I to nie żart :) rozbroisz ich tym całkowicie .
LitrMaślanki

Doradżcie mi...

przez linka 05 lut 2011, 18:37
Kwiaty i bilet do kina, teatru? Kwiaty i jakieś dobre wino :)
Albo np wyciągnij ich najładniejsze zdjęcie gdzie są razem, np ślubne i daj do fotografa do powiększenia i opraw ładnie :)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradżcie mi...

przez dogomaniaczka 05 lut 2011, 18:40
o a ja z podobnym pytaniem..we wtorek mamy rocznicę z P. ...a ja nie mam nic :hide: :hide: chyba rzeczywiście zostanie laurka :hide:
dogomaniaczka

Doradżcie mi...

przez lakuda 05 lut 2011, 19:08
dominika92, i może wszystko ładnie posprzątaj? ;) ;)
lakuda

Doradżcie mi...

przez Pinkii 05 lut 2011, 19:33
Lakuda- ale chodzi o prezent czy chcesz im pomóc przygotować przyjęcie? Zależy jakie masz fundusze. Jak małe to kup im butelkę wina (jeśli piją), bukiet kwiatów i np płytę z romantyczną muzyką albo bilet do kina/teatru (zależy co lubią). Jeśli masz więcej kasy to kup im pakiet zabiegów w SPA dla dwóch osób albo pobyt w jakimś pensjonacie np na weekend.

Dominika
- z Tobą jest problem bo nie wychodzisz z domu, a jak coś kupisz przez neta to do wtorku nie dojdzie.
Zrób pyszną kolację, kup wino, upiecz ciasteczka i napisz na nich lukrem np 'Kocham Cię'...
Obrazek
zbanowany

Doradżcie mi...

przez lakuda 05 lut 2011, 19:55
Pinkii, coś w stylu prezentu, tylko raczej upominku bardziej..
bo imprezy no to wiesz... niby kogo miałabym zaprosić? dziadków? :lol:
myślałam o jakimś spa dla dwojga, typu masaż, bo nawet w tych "grouponach" są fajne promocje.. ale oni nie będą mieli kiedy razem pójść tak na prawdę..
a na wyjazd na weekend mnie raczej nie stać :/

nie wiem..
z jednej strony myślałam o przyrządzeniu im jakiegoś posiłku przy świecach..
z drugiej... tata po 20tej wróci zmęczony... czy będzie miał ochote na te jakieś " otoczki" ?
pewnie najchętniej zjadłby talerz ciepłej zupy, usiadł przed komputerem, zapalił papierosa, wyszedł z psem - dzwoniąc do kochanki, poszedł spać.. i tyle
lakuda

Doradżcie mi...

przez dogomaniaczka 05 lut 2011, 22:55
Pinkii, no to obowiązkowo, właśnie jesteśmy umówieni na romantyczną kolację itp..no trudno to będzie musiało wystarczyć...

lakuda, ja też jestem za zdjęciem jakiś.. albo wybraniem ładnej fotografii i jakoś przerobieniem ...np. mój P. na urodziny mojego taty , wkleił jego zdjęcie do ciała faceta który ma na w ręku i na szyi mnóstwo aparatów jako że mój tata jest fanem fotografii...wydrukował wstawił w ramkę i prezent super.
dogomaniaczka

Sortuj wg