Dla wszystkich, którzy chcą cos o mnie powiedzieć.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dla wszystkich, którzy chcą cos o mnie powiedzieć.

przez Vi. 24 sty 2011, 19:00
Jak w temacie, nie róbcie off-topu bo polecą osty, tu mówcie o mnie.
Vi.

Re: Dla wszystkich, którzy chcą cos o mnie powiedzieć.

przez dogomaniaczka 24 sty 2011, 19:01
Vi., :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
dogomaniaczka

przez Paranoja 24 sty 2011, 19:15
tzn ze to temat slużacy wielbieniu Ciebie?
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vi. 24 sty 2011, 19:39
Raczej zlinczowaniu.
Vi.

przez Shadowmere 24 sty 2011, 19:41
Paranoja napisał(a):tzn ze to temat slużacy wielbieniu Ciebie?

:mrgreen:
Shadowmere

przez Korba 24 sty 2011, 19:43
Vi., jesteś wierzący, a czy wiesz, że to, co robisz, to pycha?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Vi. 24 sty 2011, 20:04
Kasiu, jestem wierzacy i wiem, ze pycha to raczej ponizanie innych albo wywyzszanie sie. Lecz zwykle nie mam dystansu do siebie, wiec co robie źle ?
Vi.

przez zdesperowany1 24 sty 2011, 20:06
mnie tam vi zawsze frapowala Twoja szczurka;)
zdesperowany1

przez Korba 24 sty 2011, 20:10
Vi., kiedyś dawno temu powiedziałam księdzu, że dla mnie nie ma już ratunku, bo jestem takim wielkim grzesznikiem i złym człowiekiem. usłyszałam że to pycha widzenie siebie w świetle wyjątkowości - nie ważne, czy uważasz się za super dobrego czy bardzo złego. w jakiś sposób uważasz się za wyjątkowego. a Ty właśnie tak robisz - ciągle chcesz by zwracano na Ciebie uwagę, proponuje zgłębić tą kwestię, bo widzę, że Twoja wiara jest bardzo powierzchowna.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez LitrMaślanki 24 sty 2011, 20:16
Vi., znacznie łatwiej było by Ci pomóc (o ile uważasz ,ze takie opinie o Tobie Ci pomogą ?)
jakbyś zadawał jakieś konkretne pytania . A z tym zlinczowaniem toś przesadził
LitrMaślanki

przez Vi. 24 sty 2011, 21:39
Zadawałem pytania, ale ja nie chcę już nikogo dręczyć swoim natręctwem, więc jeśli przyjdzie tu ktoś kto chce mi pomóc zrozumieć wszystko i się oczyścić to proszę, żeby się odezwał.

Kasiu, ja zgłębiam tą kwestię, tylko że jest jeszcze coś takiego jak obniżenie winy moralnej za grzech i definicja grzechu jest taka:

"Jest to świadome i dobrowolne wykroczenie przeciw prawu Bożemu w rzeczy ważnej"
Ja nie czuję, żeby to było świadome, ani dobrowolne, aczkolwiek przypatrzę się temu i spróbuję zrozumieć.
Być może robię coś źle, poza tym ostatnio usłyszałem mądre słowa od księdza " Nie bądźmy wykonawcami prawa, lecz szukajmy wolnego ducha"
Nie chodzi o to aby grzeszyć, ale o to, żeby nie zajmować nim całej swojej głowy.
Vi.

przez linka 24 sty 2011, 22:12
Rozmawiałeś kiedyś z terapeutką o tym, że masz upośledzone mechanizmy nawiązywania kontaktów? Totalnie nie masz pojęcia czym jest socjalizacja wtórna i jak się zachowywać w różnych sytuacjach w grupie społecznej? Zamiast tego chowasz się w religię, jakieś języki obce, w muzykę . U ciebie nie było i nie ma procesu uczenia się kontaktów....popracuj z nią nad tym..Bo ile osób tu na forum tak nikt praktycznie nie wie o co kaman...
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Vi. 24 sty 2011, 22:27
linka napisał(a):Rozmawiałeś kiedyś z terapeutką o tym, że masz upośledzone mechanizmy nawiązywania kontaktów? Totalnie nie masz pojęcia czym jest socjalizacja wtórna i jak się zachowywać w różnych sytuacjach w grupie społecznej? Zamiast tego chowasz się w religię, jakieś języki obce, w muzykę . U ciebie nie było i nie ma procesu uczenia się kontaktów....popracuj z nią nad tym..Bo ile osób tu na forum tak nikt praktycznie nie wie o co kaman...

Zmieniłem terapeutkę, teraz chodzę do terapeuty.
Zamierzam jutro z nim o tym porozmawiać, ale nie spodziewam się zbyt dużych efektów, bo chodziłem 10 miesięcy na terapię i to się nie zmieniło ba! pogorszyło się.

Ten terapeuta podobno jest najlepszy na dolnymśląsku, więc mam szanse wyzdrowieć :)

[Dodane po edycji:]

Co masz na myśli przez "Bo ile osób tu na forum tak nikt praktycznie nie wie o co kaman...", nie wiecie o co chodzi w moim zachowaniu czy jak ?
Vi.

przez lakuda 24 sty 2011, 22:32
a mnie ten temat skojarzył się z postacią KRÓLA JULIANA Z PINGWINÓW Z MADAGASKARU :lol: :lol: :lol: :lol:
lakuda

Sortuj wg