Kicz i kiepski gust

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Kicz i kiepski gust

przez To takie czary... 28 lip 2010, 21:49
A co myślicie o autach polakierowanych na żółto ,mnie osobiście to jakoś niepasuje.Ten kolor jest tak jaskrawy że nawet najpiękniejsze auta na tym tracą ? Nie traktujmy tego w kat. kiczu -poprostu interesuje mnie wasze zdanie.
Przykład:
http://www.fastcoolcars.com/Free-Car/wallpaper-0268.htm
inne kolory:
http://autokult.pl/2009/10/09/prezes-lo ... w-ferrari/
To takie czary...

przez Goldielocks 29 lip 2010, 11:40
dominika92 napisał(a):Goldielocks, jak to carrefour express to teraz pewnie jest lans xD :twisted:

a ja mam koło siebie serpol na który moja babcia mówiła sekspol i jest dobrze :D

Carrefour to chyba najgorszy sklep w jakim miałam okazję robić zakupy... Kilka razy tak się tam wqrwiłam, że szkoda słów...

Babcia udoskonaliła nazwę sklepu. :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Shadowmere 29 lip 2010, 11:46
To takie czary..., dla mnie czerwony kolor samochodu
jest szczytem banalności,pretensjonalności o tandety.Takie autko jak poniżej może byc żółte.Jest śliczne i tak.

[Dodane po edycji:]

A Tobie i tak się nie podoba :P
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natascha 29 lip 2010, 16:48
To ja nieźle jestem pretensjonalna. :P Czerwone i szare auta to moje ulubione.
Za żółtymi nie przepadam.
Natascha

przez To takie czary... 01 sie 2010, 22:52
Shadowmere napisał(a):Takie autko jak poniżej może byc żółte.Jest śliczne i tak.
A Tobie i tak się nie podoba :P
Gdybym dostał takie autko w prezencie to jakoś bym się przemęczył... :mrgreen:

Jednak jakbym coś kupował używanego albo z salonu to raczej nie żółte - za bardzo daje po oczach no i ciężej jest w nocy zgubić pościg...
To takie czary...

przez Sean1 08 sie 2010, 12:07
Z serii nk (kurde, które to już z rzędu): ludzie podający nazwę miejscowości: Jakaś zadupiasta wieś/Holandia. Jakby kur.va chcieli się popisać i pokazać wszystkim jacy to oni światowi i że za granicą siedzą...

przez wovacuum 08 sie 2010, 12:15
suicidesilence, a co majà napisac ,jesli faktycznie tam mieszkajà i zyjà?? :roll:
wovacuum

przez Shadowmere 08 sie 2010, 12:20
suicidesilence, no takiej bzdury to ja dawno nie slyszalam.A jak ktos żyje w zadupiastej wsi w Polsce to co ma napisać?Że mieszka w Paryżu czy Mediolanie?
To jest dopiero wiocha: wstydzic sie tego kim się jest i skąd się pochodzi.To co w Polsce tylko Warszawiacy i Krakowianie są pewnie prestiżowi,a reszta powinna wg Ciebie skrzętnie ukrywac miejsce zamieszkania? :roll:
Shadowmere

przez Sean1 08 sie 2010, 12:20
Mówię o takich co jadą tam na miesiąc/dwa do roboty i od razu każdy musi wiedzieć i ogólnie lubią się "szczycić" nie tylko tym. Dla mnie żałosne to jest, widać, że to jest na pokaz.

przez Shadowmere 08 sie 2010, 12:27
suicidesilence, no tak,ale chyba nie masz na myśli tych rodaków,ktorzy mieszkają tam na stale ;) To by bylo trochę bez sensu gdyby ktos kto od dziesięcioleci mieszka np w Hamburgu,pisal uparcie,że jest z Plocka żeby nie wyjsc na takiego co sie wywyższa,nie? :smile:
Shadowmere

przez Sean1 08 sie 2010, 12:33
No raczej nie, to chyba oczywiste :P Zresztą mogłem to w sumie od razu napisać, że nie chodzi mi o stale zamieszkujących, mój błąd.

przez wovacuum 08 sie 2010, 12:39
suicidesilence, dokladnie-bo juz sie zastanawialm jak zmienic opis na nk :lol: :P
wovacuum

przez Sorrow 10 sie 2010, 02:39
Makijaż, piercing, tatuaże, farbowanie włosów, biżuteria, solarium.

przez linka 10 sie 2010, 08:19
Pod każdą postacią?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg