Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez LitrMaślanki 29 lis 2010, 23:57
El Chupacabra, skoro nie wiesz to zapytaj Tomka .
W tym wątku jest dużo innych przyklejonych .Ale nie dopatruj się tu złośliwości .Niektórzy po prostu rozsiewali takie tematy po całym forum w kilku miejscach ten sam temat . Wiec dobrze ze przyklejono je w jeden.Druga sprawa to -jeżeli autor ma swój temat gdzieś.... i nie zgłasza offtopu ,to co się dziwisz ,ze ten offtop jest?
LitrMaślanki

przez Canis 30 lis 2010, 00:07
Ja bym się ucieszył, gdyby takie subforum powstało, z tym, że oczywiście ogólne.

Pamiętajmy, że cokolwiek nie sądzić o przydatności religii na schorzenia psychiczne, to silna wiara podnosi wiele osób na duchu (co widzimy na forum), a to na pewno jest przydatne.
Myślę, że absolutnie nie byłoby to zaniedbane subforum. Co więcej, uniknęlibyśmy powtarzającego się w wielu działach offtopu.

przez El Chupacabra 30 lis 2010, 00:13
Canis,

Z drugiej strony moze dojsc do szturmu nawiedzencow na nasze forum :P

wola człowieka jest jego niebem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Canis 30 lis 2010, 00:21
Myślę, że lincz społeczny będzie skuteczniejszy niż moderator...

przez linka 30 lis 2010, 00:43
Po raz kolejny, TO NIE JEST FORUM RELIGIJNE!! i nie powstanie subforum o religii - jak ktoś ma takie ciągoty niech znajdzie sobie forum o tematyce religijnej. Wystarczy jeden temat o Bogu. El Chupacabra, nie bierzesz od jakiegoś czasu udziału w temacie a się rzucasz :roll: nie masz nic ciekawszego do zrobienia niż radosne uprzykrzanie administracji dnia, tymi lekko upierdliwymi pytaniami?

O czym wolno pisać ? O wszystkim z poszanowaniem zasad :roll:
To nie jest koniecznie miejsce na opisywanie seksualnych ekscesów czy innych tego typu sytuacji - jeśli o to ci idzie. O religii nikt pisać nie zabrania - a że powstał jeden temat - porządki i tyle.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Lolita 30 lis 2010, 10:23
linka napisał(a):Po raz kolejny, TO NIE JEST FORUM RELIGIJNE!! i nie powstanie subforum o religii - jak ktoś ma takie ciągoty niech znajdzie sobie forum o tematyce religijnej. Wystarczy jeden temat o Bogu. El Chupacabra, nie bierzesz od jakiegoś czasu udziału w temacie a się rzucasz :roll: nie masz nic ciekawszego do zrobienia niż radosne uprzykrzanie administracji dnia, tymi lekko upierdliwymi pytaniami?

O czym wolno pisać ? O wszystkim z poszanowaniem zasad :roll:
To nie jest koniecznie miejsce na opisywanie seksualnych ekscesów czy innych tego typu sytuacji - jeśli o to ci idzie. O religii nikt pisać nie zabrania - a że powstał jeden temat - porządki i tyle.

Lekka sugestia z mojej strony . Myślę że to nawet niezły pomysł by powstało subforum religijne.
Zawsze można założyć kilka tematów w offtopicu i sprawdzić czy to się przyjmie czy też nie ;)
Temat "Bóg " niestety nie jest tylko o Bogu jest tam mnóstwo offffa na temat innych religii.
Poza tym zawsze to jakaś nowość na forum ;) możliwość wykazania się poznania poglądów innych .

Podobno poznając innych poznajemy też samych siebie.

Pozdrawiam
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

przez Korba 30 lis 2010, 10:32
Subforum religijne to lekka przesada, naprawdę. Ludzie ogarnijcie się.
Dyskutujcie o Bogu, nikt Wam tego nie zabrania, z poszanowaniem wierzeń czy ateizmu innych oraz bez nawracania na siłę i nauczania jakiejkolwiek religii.
Koniec tej bezsensownej dyskusji.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez ALEKS*OLO 30 lis 2010, 10:32
A nie można po prostu utworzyć topic "Wiara" i wrzucić wszelakie dyskusje na tematy religijne do jednego wora? Każda religia musi mieć na forum psychologicznym swój osobny wątek ?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Korba 30 lis 2010, 10:36
ALEKS*OLO, jest topic "Bóg". Przecież określenie "Bóg" może być wszelako interpretowane. Dla jednego może to być po prostu jakiś Absolut, dla innych Bóg to Allah, jeszcze ktoś inny może wierzyć w wielu Bogów... itp.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Lolita 30 lis 2010, 10:43
Właściwie nie Bóg a Wiara to jest coś innego równie dobrze można wierzyć drzewo a drzewo jako symbol wierzenia nie koniecznie musi oznaczać Boga. Przecież każdy wierzy w coś innego .
No ale ja tylko rzuciłam pomysł żeby założyć kilka tematów w offtopicu na temat różnych religji. Zobaczyć jak to działa i dopiero się ZASTANOWIĆ nad subforum .
A nie sklejać wszystko w jeden temat "Bóg" . Bo akurat w tym temacie wyszła taka dziwna plątanina z której osobno wyszło by kilka ciekawych rozmów . ;)

Oczywiście to tylko lekka sugestia .

Pozdrawiam i to wszystko z mojej strony .

Lolita

przez paradoksy 30 lis 2010, 10:47
Mimo, że to tylko sugestia... moderatorzy przecież pisali, że to nie forum religijne i że takie subforum nie powstanie.
:roll:
Ale tak to już jest, że nigdy nie dogodzi wszystkim. A krzykacze zawsze będą krzyczeć (to akurat nie odnośnie Ciebie, Lolita).
paradoksy

przez Lolita 30 lis 2010, 10:49
paradoksy napisał(a):Mimo, że to tylko sugestia... moderatorzy przecież pisali, że to nie forum religijne i że takie subforum nie powstanie.
:roll:

Ja tylko chciałam zaprezentować mój punk widzenia. To wszystko ;)

Lolita

przez Shadowmere 30 lis 2010, 10:56
Modearatorzy mają,widzę swoich wiernych obrońców i prawników :mrgreen:
Na szczescie-co by nie bylo,że są jedynie obrzucani błotem i skazanina ciężką niewolniczą robotę ;)
Shadowmere

przez paradoksy 30 lis 2010, 10:57
Ja czekam, aż ktoś w końcu powie, żebym się nie rządziła i obrzuci mnie błotem, I like it :mrgreen:
paradoksy

Sortuj wg